Rahvusvahelise ärijuhtimise magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Äri maailm nõuab kogenud spetsialiste, kellel on arenenud teadmised erinevates tõhusa juhtimise valdkondades, samal ajal nõudes selliseid isiklikke oskusi nagu paindlikkus, kohanemisvõime, peegelduvus, otsustusvõime ja loovus. Need spetsialistid peavad omandama ja kasutama mitmesuguseid juhtimistehnikaid, sealhulgas teadma mitte ainult kõige ajakohasemaid teoreetilisi teadmisi, vaid ka praegust turusuundumust ja ärimaailma suundumusi.

Rahvusvahelise ärijuhtimise magister on üldine programm, milles keskendutakse tänapäeva ärimaailma vajalikele rahvusvahelistele aspektidele. Programm ühendab uuringud kõigis äritegevuse valdkondades ülesandeks, et töötada välja kõige usaldusväärsemad poliitikad ja strateegiad, mis suudavad edukalt saavutada ettevõtte eesmärke rahvusvahelises keskkonnas.

MIB-d toetavad eduka rahvusvahelise ärikoolituse neli põhielementi, mis on üliolulised rollide loomisel tänapäeva rahvusvahelises ja multikultuurses ettevõttes, mis on seotud pidevalt arenevas globaalse äri maailmas:

 • Funktsionaalsed meetodid ja tehnikad.
 • Isiklik areng.
 • Strateegilise teabe otsustusprotsessi tähtsus.
 • Loovus ja innovatsioon.

Ükski ärimees ei suuda oma täielikku loomingulist potentsiaali iseseisvalt välja arendada. Seda silmas pidades ühendab MIB akadeemilise tipptaseme põhjalikult praktiliste teadmistega äri- ja äriplaanidest. Lisaks pakume meie õpilastele laias valikus ettevõtte külastusi ja kohtumisi ning loenguid edukate ettevõtete juhtide ja tippjuhtidega.

Õpilasel on Barcelonas või Madridi kooliperioodi lõpus võimalus lõpetada kahenädalane elamispension Pace'i ülikoolis (New York).

106823_5.jpg

EAE ärikooli MIB-i võtmise põhjused

 1. Elamukava New Yorgis
  Õppetöö perioodi lõpus saate Pace'i ülikoolis (New York, USA) korraldada kahe nädala elamuprogrammi innovatsiooni ja väärtuste loomise kohta. See elamuprogramm on saadaval lisatasu eest.


 2. Rahvusvaheline talentide programm
  Kui teie eesmärk on rahvusvaheline kutsealane areng, siis saate maksimaalse nähtavuse rahvusvaheliste ettevõtete seas, kes töötavad EAE-ga tööhõive töötubade kaudu ning intervjueerides headhunterite ja rahvusvaheliste värbamiskonsultantidega.


 3. Ärivõrgustikud
  Suurettevõtete ja teiste üliõpilastega kohtumised, mis võimaldavad teil oma kontaktide võrgustikku laiendada. Aastal 2017 korraldasime me kohtumisi juhtivtöötajatega sellistest ettevõtetest nagu Microsofti, Red Bull, HP, CEPSA ja Grupo Hero.


 4. Äri mäng
  See simulaator võimaldab teil põhjalikumalt mõista ettevõtte ees seisvaid väljakutseid ja asetab teie võimed testidesse, kui astute ettevõtja kingadesse.


 5. EAE ettevõtja
  Meie äriinkubaatori kaudu aitame kujundada, rahastada ja kaasata teie ettevõtlikke ettevõtmisi. EAE Lab annab teile vajalikud ressursid ja keskkond, mis võimaldab teil tuvastada oma konkurentsieeliseid ja arendada oma äriideed.

106826_3.jpg

Vastuvõtmise protsess ja kraad

Topeltklass

Programmi edukalt läbinud osalejad saavad EAE ärikoolist rahvusvahelise äri magistri kvalifikatsiooni. Lisaks saavad üliõpilased, kes täidavad kehtestatud akadeemilisi nõudeid, rahvusvahelise äri ja juhtimise magistrikraadi Universitat Politécnica de Catalunya (kui õpivad Barcelonas) või Máster Universitario en Negocios Internacionales kraadi ülikoolist Rey Juan Carlos (kui õpivad Madrid).

EAE ja Ülikooli poolt antud kvalifikatsioonide saamiseks peavad osalejad vastama nende institutsioonide kehtestatud nõuetele.

Vastuvõtmise protsess

Vastuvõtmise protsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus programmi jaoks, vaadeldes nende töökogemust ja akadeemilist tausta.

Meie eesmärk on, et kõik osalejad saaksid oma kogemustest kõige paremini ära kasutada konteksti, milles nad võiksid välja arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslastega, õppejõudude ja vilistlastega.

Sisseastuvõtu protsessi alustamiseks tuleb vorm täita nii, et EAE akadeemiline komisjon saaks taotlust kaaluda. Kui taotletava programmi Akadeemilise Komitee otsus on positiivne, saab kandidaat registreeruda.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Karjäärivõimalused

EAE akadeemiline teaduskond koosneb suurepärasest professorite, ülikoolide õppejõudude ja selles valdkonnas kõrgelt hinnatud spetsialistide meeskonnast.

Akadeemilised õppejõud saavad rikkalikke ärikogemusi, töötades konsultantide, tippjuhtide ja nõustajatega nii eraettevõtetes kui ka avalikes asutustes.

Tänu sellele suurepärasele aluspõhimõttele, mis on esmaklassiline kogemus, omandavad rahvusvahelise äriülikooli osalejad tõelisi teadmisi, mida pidevalt uuendatakse, tuginedes tugevale akadeemilisele baasile.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Loe edasi

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Näita vähem