Rahvusvahelise ärijuhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust kommunikatsiooni ja teabeõpetuse või sellega seotud erialade jaoks
 • Hankige teoreetilised teadmised ja praktilised teadmised, mida peate analüüsima ja kriitiliselt hindama professionaalse suhtluse edukust rahvusvahelises, mitmekultuurilises ja mitmekeelses kontekstis.
 • Mõista globaliseerumise mõju mitmekesisusele, mitmekesisuse rollile, keelestrateegia tagajärgedele ja kuidas need mõjutavad suhtlust
 • Valmistage ette karjääriks kommunikatsioonijuhi, pressiesindaja, kommunikatsioonikonsultandi või koolitaja, sotsiaalmeedia juhi, PR-i või turunduse professionaalina

Miks õppida Radboud University rahvusvahelist Radboud University ?

Radboud rahvusvahelise Radboud magistriprogramm on üks väheseid omataolisi programme Euroopas ja ainus Hollandis, mis keskendub rahvusvahelise ärisuhtluse kultuurilistele ja keelelistele mõõtmetele.

See programm tagab ka väikeste rühmade suuruse, piirates programmi suurust 50 õpilaseni aastas. See tähendab, et teil on õppejõududega palju isikupäraseid kontakte ja teid ümbritsevad kõrgelt motiveeritud õpilased.

Selle ainulaadse programmi üliõpilasena on teil juurdepääs Radboud ulatuslikule võrgule, pakkudes teile õpingute ajal palju praktikavõimalusi ja karjääriprogrammi.

Mida sa õpid?

Rahvusvahelise ja kultuuridevahelise suhtluse edukust mõjutavate tegurite mõistmine on ülioluline, eriti kui töötajad on kultuuriliselt ja keeleliselt mitmekesised (nagu rahvusvahelised ettevõtted, piiriülesed ühinemisettevõtted või mitmekultuurilise tööjõuga kohalikud organisatsioonid) ja organisatsioonides, mille peamine sihtrühm on kultuuriline ja keeleliselt mitmekesine.

Selles rahvusvahelises kontekstis on oluline tõhus suhtlemine. See programm annab teile akadeemilise ja teadusliku tausta, mida peate leidma praktiliste teadmiste saamiseks, ühendades akadeemilise uurimistöö tehnikad praktiliste ettevõtluspädevustega nende fookusvaldkondades. Uurite globaliseerumise mõjust, keelelise ja kultuurilise mitmekesisuse rollist ning keelestrateegia tagajärgedest ning kuidas sellised probleemid kujundavad, määravad ja mõjutavad suhtluse tõhusust.

Radboud University lähtume interdistsiplinaarsest vaatenurgast, ühendades tipptasemel teadusuuringud teooria, kultuuridevahelise kommunikatsiooni, rakenduslingvistika, kommunikatsiooniteooria ja juhtimisõppega.

Kursused on praktilised, edendades teadmisi globaalsest ettevõtte kommunikatsioonist; inimestevaheline kultuuridevaheline suhtlus, ettevõtte keelestrateegia, inglise keel kui lingua franca, kultuuriliselt mitmekesise tööjõu juhtimine, turundus, ettevõtete sotsiaalne vastutus, rahvusvahelised sidusrühmade suhted ja kultuuridevaheline kriisikommunikatsioon.

Te töötate juhtumianalüüsidega, viite läbi oma uuringuid või osalete personaliprojektides või praktikakohtadel. Külalislektorid hoiavad teid kursis praeguste arengute ja aktuaalsete uuringutega.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid leida tööd väga erinevates valdkondades:

 • Kommunikatsioonijuhid
 • Ettevõtete, organisatsioonide, valitsuste ja muude asutuste kõneisikud
 • Sidekonsultandid
 • Meediumijuhid
 • PR või turundusspetsialistid
 • Teadlased

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud kommunikatsiooni ja teabeõppe bakalaureusekraad või sellega seotud valdkond
Üldiselt peaks õpilaste eelnev haridus kajastama nende sugulust järgmises neljas ainevaldkonnas: kommunikatsiooniõpe, juhtimine ja korraldamine, kultuuridevaheline suhtlus või (kultuuridevaheline) õpe ja võõrkeeled või lingvistika. Teie kraad peab olema võrdne Hollandi Teadusülikooli diplomiga. Sisseastumisamet otsustab, kas rahvusvahelisel tudengil on nõutavad teadmised vastuvõtmiseks.

 1. Kvantitatiivse uurimistöö kogemus
  Kuna kommunikatsiooniuuringute läbiviimine on selle programmi oluline komponent, peaks kandidaatidel olema kogemus kvantitatiivsete uuringute (nt eksperimentaal- või uuringuuuringud) tegemisel ja teadmised põhilisest järeldatava statistika kohta (nt t-test, ANOVA, Chi-square)

 2. Motivatsioon
  Uurime ka teie portfooliot, praktilisi kogemusi (näiteks õpingud või töökogemus välismaal) ja motivatsiooni, et teha kindlaks, kas vastate nõuetele ja olete selle programmi jaoks sobiv. Intervjuu võib olla osa valikuprotsessist.

  Keelenõuded

  Et selles programmis osaleda, peate olema nii inglise keele kui inglise keele oskus. Inglise keelt emakeelena kõnelejad vajavad ühte järgmistest:

  • TOEFL-i skoor ≥600 (paberipõhine) või ≥100 (Interneti-põhine) ja ≥22 alamtulemuse kirjutamine
  • IELTS-i skoor ≥7,0 (kogu riba) ja ≥6,5 (kirjutamine)
  • Cambridge'i kõrgtaseme inglise keele tunnistus (CAE), märgisega vähemalt B
   Cambridge'i inglise keele oskus (CPE), mille hinne on vähemalt C
   täielikult inglise keeles õpetatava bakalaureuseõppe programmi edukas läbimine ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Uus-Meremaa, USA.

  Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast.

  Tähtajad

  Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
  • EMP üliõpilased: 1. mai

  Kvaliteedimärgis

  Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Viimati uuendatud okt 2020

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem