Lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste üliõpilaste ja töötajatega? Liituge meiega 16. novembril 2019 toimuval meistrite lahtiste uste päeval !

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on taust kommunikatsiooni ja teabeõpingute või nendega seotud erialade jaoks
 • Hankige teoreetilised teadmised ja praktilised teadmised, mida peate analüüsima ja kriitiliselt hindama professionaalse suhtluse edukust rahvusvahelises, mitmekultuurilises ja mitmekeelses kontekstis.
 • Mõista globaliseerumise mõju mitmekesisusele, mitmekesisuse rollile, keelestrateegia tagajärgedele ja kuidas need mõjutavad suhtlust
 • Valmistage ette karjääriks kommunikatsioonijuhi, pressiesindaja, kommunikatsioonikonsultandi või koolitaja, sotsiaalmeedia juhi, PR-i või turunduse professionaalina

Miks õppida Radboud University rahvusvahelist Radboud University ?

Radboud rahvusvahelise Radboud magistriprogramm on üks väheseid omataolisi programme Euroopas ja ainus Hollandis, mis keskendub rahvusvahelise ärisuhtluse kultuurilistele ja keelelistele mõõtmetele.

See programm tagab ka väikeste rühmade suuruse, piirates programmi suurust 50 õpilaseni aastas. See tähendab, et teil on õppejõududega palju isikupäraseid kontakte ja teid ümbritsevad kõrgelt motiveeritud õpilased.

Selle ainulaadse programmi üliõpilasena on teil juurdepääs Radboud ulatuslikule võrgule, pakkudes teile õpingute ajal palju praktikavõimalusi ja pärast seda karjääri toetamist.

Mida sa õpid?

Rahvusvahelise ja kultuuridevahelise suhtluse edukust mõjutavate tegurite mõistmine on ülioluline, eriti kui töötajad on kultuuriliselt ja keeleliselt mitmekesised (nagu rahvusvahelised ettevõtted, piiriülesed ühinemisettevõtted või mitmekultuurilise tööjõuga kohalikud organisatsioonid) ja organisatsioonides, mille peamine sihtrühm on kultuuriline ja keeleliselt mitmekesine.

Selles rahvusvahelises kontekstis on oluline tõhus suhtlemine. See programm annab teile akadeemilise ja teadusliku tausta, mida peate leidma praktiliste teadmiste saamiseks, ühendades akadeemilise uurimistöö tehnikad praktiliste ettevõtluspädevustega nende fookusvaldkondades. Uurite globaliseerumise mõjust, keelelise ja kultuurilise mitmekesisuse rollist ning keelestrateegia tagajärgedest ning kuidas sellised probleemid kujundavad, määravad ja mõjutavad suhtluse tõhusust.

Radboud University lähtume interdistsiplinaarsest vaatenurgast, ühendades tipptasemel teadusuuringud teooria, kultuuridevahelise kommunikatsiooni, rakenduslingvistika, kommunikatsiooniteooria ja juhtimisõppega.

Kursused on praktilised, edendades teadmisi globaalsest ettevõtte kommunikatsioonist; inimestevaheline kultuuridevaheline suhtlus, ettevõtte keelestrateegia, inglise keel kui lingua franca, kultuuriliselt mitmekesise tööjõu juhtimine, turundus, ettevõtete sotsiaalne vastutus, rahvusvahelised sidusrühmade suhted ja kultuuridevaheline kriisikommunikatsioon.

Te töötate juhtumianalüüsidega, viite läbi oma uuringuid või osalete personaliprojektides või praktikakohtadel. Külalislektorid hoiavad teid kursis praeguste arengute ja aktuaalsete uuringutega.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid leida tööd väga erinevates valdkondades:

 • Kommunikatsioonijuhid
 • Ettevõtete, organisatsioonide, valitsuste ja muude asutuste kõneisikud
 • Sidekonsultandid
 • Meediumijuhid
 • PR või turundusspetsialistid
 • Teadlased

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud kommunikatsiooni ja teabeõppe bakalaureusekraad või sellega seotud valdkond
Üldiselt peaks õpilaste eelnev haridus kajastama nende sugulust järgmises neljas ainevaldkonnas: kommunikatsiooniõpe, juhtimine

 1. Kvantitatiivse uurimistöö kogemus
  Kuna kommunikatsiooniuuringute läbiviimine on selle programmi oluline komponent, peaks kandidaatidel olema kogemus kvantitatiivsete uuringute (nt eksperimentaal- või uuringuuuringud) tegemisel ja teadmised põhilisest järeldatava statistika kohta (nt t-test, ANOVA, Chi-square)

 2. Motivatsioon
  Uurime ka teie portfooliot, praktilisi kogemusi (näiteks õpingud või töökogemus välismaal) ja motivatsiooni, et teha kindlaks, kas vastate nõuetele ja olete selle programmi jaoks sobiv. Intervjuu võib olla osa valikuprotsessist.

  Keelenõuded

  Et selles programmis osaleda, peate olema nii inglise keele kui inglise keele oskus. Inglise keelt emakeelena kõnelejad vajavad ühte järgmistest:

  • TOEFL-i skoor ≥600 (paberipõhine) või ≥100 (Interneti-põhine) ja ≥22 alamtulemuse kirjutamine
  • IELTS-i skoor ≥7,0 (kogu riba) ja ≥6,5 (kirjutamine)
  • Cambridge'i kõrgtaseme inglise keele tunnistus (CAE), märgisega vähemalt B
   Cambridge'i inglise keele oskus (CPE), mille hinne on vähemalt C
   täielikult inglise keeles õpetatava bakalaureuseõppe programmi edukas läbimine ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Uus-Meremaa, USA.

  Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast.

  Tähtajad

  Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
  • EMP üliõpilased: 1. mai

  Kvaliteedimärgis

  Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 29 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,143 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
apr 1, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
End Date

Master's programme in International Business Communication