Ühinege ärikommunikatsiooni kreemiga

Kui otsustate uurida IBC-d Radboud University siis suudate kombineerida akadeemiliste teadustehnikate õppimist praktilise ettevõtlusoskusega. Otsime mõtlejaid ja tegijaid, kellel on rahvusvaheline orientatsioon. See on ainulaadne Hollandis ja meil on üks väheseid programme Euroopas, et keskenduda äritegevuse praktilistele, analüütilistele, kultuurilistele ja keelelistele aspektidele. Eriti rõhutame me riikliku ja organisatsioonilise kultuuri mõju piiriülestele ettevõtetele ja institutsioonidele. Tänu meie võrgule suudame korraldada suurepäraseid rühmatöötajaid ja me oleme valikulised (maksimaalselt 50 õpilast aastas). Te leiate ennast dünaamilisse õpikeskkonda, kus on arukad, motiveeritud kaasõpilased, ja saate tihedaid isiklikke juhiseid kõrgelt kogenud teaduskonna liikmetelt. Me ei ole hierarhiline ja me ei ole MBA. Tulevase juhina peate suutma hinnata äritegevuse kvaliteeti. Paljudel äriõppustel pole akadeemilist rangust. Meie lõpetajad õpivad, kuidas eraldada nisu külvist.

803_RU-campus-piece.jpg

Ühendage võtmepädevused rahvusvahelise äri tundmisega

Ülemaailmsed ettevõtted suhtuvad üha enam inglise keelt nii sisemiselt kui ka välise vaatajaskonnaga. Ja sageli on see probleem. Kuidas saaks selline suhtlemine tööpõrandale ja juhtivatele ametikohtadele võimalikult tõhusaks teha? Rahvusvaheliste ja kultuuridevaheliste kommunikatsioonide edukust mõjutavate tegurite mõistmine on eriti oluline, eriti kui töötajad on kultuuriliselt ja keeleliselt mitmekesised (nagu rahvusvahelised ettevõtted, piiriülesed ühinemised või mitmekultuurilise tööjõuga kohalikud organisatsioonid) ja organisatsioonides, mille peamine sihtrühm on kultuuriliselt ja keeleliselt mitmekesine. Efektiivne suhtlemine on hädavajalik. See programm annab teile teoreetilisi teadmisi ja praktilisi teadmisi, mida peate analüüsima ja kriitiliselt hindama professionaalse suhtluse edukust üldiselt ja eriti IBC-d rahvusvahelises, mitmekultuurilises ja mitmekeelses kontekstis. Täpsemalt uurides globaliseerumise mõju, keelelise ja kultuurilise mitmekesisuse rolli ja keelestrateegia tagajärgi ning kuidas sellised küsimused kujundavad, määravad ja mõjutavad kommunikatsiooni tõhusust. Radboud University võime võtta interdistsiplinaarset perspektiivi, ühendades state-of-the-art teadustöö teooria, kultuuridevahelise kommunikatsiooni, rakenduslingvistika, kommunikatsiooni teooria ja juhtimise uuringud. Kursused on praktilised, edendades ülevaadet globaalsetest ettevõtte sidetest; interpersonaalne kultuuridevaheline suhtlemine, ettevõtte keelestrateegia, inglise keele kui lingua franca, kultuuriliselt mitmekesise tööjõu, turunduse, ettevõtete sotsiaalse vastutuse, rahvusvaheliste sidusrühmade suhete ja kultuuride kriisi kommunikatsiooni haldamine. Te töötate juhtumiuuringutega, teete oma uurimistööd või osalete personali projektides või praktikumites. Külalisõppejõud hoiavad teid kursis praeguste arengute ja päevakajaliste uuringutega.

Õppimine siin ei ole tükk kooki

Õpilased ütlevad meile: "See on raske töö, kuid lõbus."

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad kommunikatsiooni- ja infoteaduste alal või sellega seotud valdkonnas

Lõpetatud bakalaureusekraad kommunikatsiooni ja infoteaduste alal või sellega seotud valdkonnas Üldiselt peaks õpilaste eelnev haridus kajastama nende sarnasust järgmistes valdkondades: kommunikatsiooniuuringud, juhtimine

2. Kogemuslike uuringute kogemus

Kuna kommunikatsiooniuuringud on selle programmi oluliseks osaks, peaks kandidaatidel olema kogemus kvantitatiivsete uuringute tegemisel (nt eksperimentaalsed või uuringusuuringud) ja soodsate statistiliste teadmiste (nt t-test, ANOVA, Chi-ruut)

3. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema nii inglise keele kui inglise keele oskus. Inglise keelt emakeelena kõnelejad * vajavad ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor
  • IELTS skoor on ≥7,0 (üldine sagedus) ja ≥6,5 (kirjalikult) ja 22,3 alamkirjat
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE), mille märgis on vähemalt B
  • Cambridge inglise keele oskus (CPE), mille märk on vähemalt C
  • üks järgmistest riikidest: ELi / EMP riigid, Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Uus-Meremaa, USA, bakalaureuseõppe edukat läbimist.

4. Motivatsioon

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Master's programme in International Business Communication