Rahvusvahelise ärijuhtimise magister

Üldine

Saadaval 3 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

  • CRICOS-kood: 058470B
  • Kestus: 1,5 aastat
  • Kursuse kood: MC-INTBUS
  • Õpperežiim: täistööajaga, osalise tööajaga *
  • Sisseost: veebruar, juuli
  • Asukoht: Perth *, Mauritius ja Singapur
  • Soovituslik esimese aasta tasu: 30 200 AUD

* Curtin Perthis õppivad õpilased peavad õppima täiskoormusega.

124364_curtin--international-bus-1600x1067.jpg

Kursuse kirjeldus

Master of International Business on multidistsiplinaarne kursus ja on mõeldud globaalsetele juhtidele tulevikus, kes soovivad laiendada oma teadmisi, oskusi ja kvalifikatsiooni rahvusvahelises äris. Võite valida, kas lõpetada valikaine voog või üks spetsialiseerumine ennustava andmeanalüütika, riikliku julgeoleku, inimõiguste, rahvusvaheliste suhete või kaevandustegevuse valdkonnas. Need spetsialiseerumised võivad täiendada ja parandada teie tööalast konkurentsivõimet suurandmete, globaalse turvalisuse või kaevandamise haldamisel, eriti rahvusvahelises äritegevuses. Samuti on teil võimalus osaleda tööstusprojektides ja õppereisidel. Tunnustatud õppe krediiti võib anda juhul, kui olete lõpetanud muud kraadiõppe üksused või võtnud ette Curtini äri kaevandamise MOOCis või CurtinXi mikroMastrid turunduses digitaalses maailmas, võimaldades teil magistrikraadi omandada lühema aja jooksul. Saate taotleda krediiti oma MOOC või MicroMasters mandaadi saamiseks oma Curtini rakenduses. Kui olete krediidi saanud, vähendatakse magistrikraadi saamiseks vajalike ühikute arvu ja kraad võidakse lõpetada üheaastase täisajaga õppe jooksul.

Sissepääsu kriteeriumid

  • Bakalaureusekraad tunnustatud kolmanda taseme asutuses VÕI
  • Mehhatroonika seotud valdkonnas, alates tunnustatud kolmanda taseme haridusasutusest JA
  • Vastake Curtini inglise keele oskuse nõuetele.

Spetsialistid

Ennustav andmeanalüüs

Paljud toimingud on automatiseeritud ja kaugjuhitavad. See spetsialiseerumine pakub üldise andmeanalüütika õpetamist ja metoodika rakendamist ressursside inseneritööstuses ning rahanduse ja investeerimise valdkonnas.

Rahvuslik julgeolek

Vaja on kõrgelt koolitatud eksperte riikliku julgeoleku ja strateegiliste küsimuste alal. Õpid riigi julgeoleku keskset rolli ja seda, kuidas analüüsida rahvusvaheliste suhete ja globaalse julgeoleku keerulisi probleeme.

Inimõigused

Selles distsipliinis uuritakse tänapäevaseid inimõiguste vahendeid ja institutsioone ning võetakse arvesse inimõiguste alaste ideede poliitilist, ajaloolist ja filosoofilist arengut, mis toetavad praeguseid süsteeme üleilmastunud arusaama kujundamiseks.

Mäetööstus

See spetsialiseerumine on välja töötatud tihedas koostöös ettevõtete ja ressursitööstusega ning annab teile ülevaate kaevanduse elutsükliga seotud majanduse ja turujõudude kohta. Rahvusvahelised suhted

See spetsialiseerumine annab ülevaate põhimõistetest, mis on seotud tänapäevaste rahvusvaheliste suhete teemadega, pöörates erilist tähelepanu Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnale.

Ametialane tunnustus

Lõpetajad saavad liikmeks saada rahvusvahelise ettevõtluse akadeemia (AIB) või Austraalia ja Uus-Meremaa rahvusvahelise ettevõtluse akadeemia (ANZIBA).

Rahvusvahelise äri tulevik

Tegevjuhtide ja tegevdirektorite arv on umbes sama kui viis aastat tagasi ning eeldatavalt kasvab see järgmise viie aasta jooksul jõudsalt - 62 800-lt 2018. aastal 68 600-ni 2023. aastaks. Üle viie aasta jooksul on tõenäoliselt umbes 31 000 tööpakkumist. .

Allikas: joboutlook.gov.au

MIB-i kiirendamine

Kui teil on bakalaureuse kraad ja asjakohane töökogemus, võite MIB-is saada tunnustatud õppe eest krediidi (CRL), mis võrdub 100 ainepunktiga (vastab ühe semestri täiskoormusega õppele). Kiirmenetlus tähendab, et saaksite oma MIB-i täita vaid 8 ühikuna ja lõpetada ühe aasta jooksul.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Näita vähem
Perth , Dubai , Moka , Singapur , Miri + 4 Rohkem Vähem