International Master in Finance


Diplom: Õpilased, kes edukalt programmi saavad kaks diplomit:


- Karikal Diploma: International Master in Finance


- Official University Master. Need õpilased, kellel on ametlik ülikoolidiplom või samaväärse ametliku diplomi, mis võimaldab juurdepääsu kraadiõppe riigis oma ülikooliõpinguid, antakse ametlik University Master in Business Management by Universitat de VIC, meie ülikooli partner .


See ametlik ülikoolidiplom on kohandatud Euroopa kõrgharidusruumi kooskõlas Bologna protsessi ja on väärt 60 ECTS ainepunkti.


Metoodika


Karikal on välja töötanud oma praktiline, aktiivne ja osalusega lähenemisviisi rõhuasetus "learning by doing". Metoodika kajastab ettevõtete nõudlus spetsialistide oskusi, nagu: võime reflekteerida, võime tegutsemisvõime nägu muutus, mitmekülgsus töötada multifunktsionaalne meeskondade ja kohanemisvõime väljakutsetele globaalses keskkonnas.


Need pädevused on arenenud karikal läbi Case Method, äriprojektide äri simulatsioonide, analüüs ja arutelu grupid ja meeskonnatöö tegevust. Osalejad on järjekindlalt panna tegeliku elu äri olukordades ning sunnitud mõtlema nagu juhid ja strateegiliste otsuste tegemiseks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

Vaata veel 7 kursust EADA Business School Barcelonais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
21,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

The EADA experience, International Master programmes

Leilla's experience - International Master in Finance