Rahvusvahelise Master in Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

International Master in Finance


Diplom: Õpilased, kes edukalt programmi saavad kaks diplomit:


- Karikal Diploma: International Master in Finance


- Official University Master. Need õpilased, kellel on ametlik ülikoolidiplom või samaväärse ametliku diplomi, mis võimaldab juurdepääsu kraadiõppe riigis oma ülikooliõpinguid, antakse ametlik University Master in Business Management by Universitat de VIC, meie ülikooli partner .


See ametlik ülikoolidiplom on kohandatud Euroopa kõrgharidusruumi kooskõlas Bologna protsessi ja on väärt 60 ECTS ainepunkti.


Metoodika


Karikal on välja töötanud oma praktiline, aktiivne ja osalusega lähenemisviisi rõhuasetus "learning by doing". Metoodika kajastab ettevõtete nõudlus spetsialistide oskusi, nagu: võime reflekteerida, võime tegutsemisvõime nägu muutus, mitmekülgsus töötada multifunktsionaalne meeskondade ja kohanemisvõime väljakutsetele globaalses keskkonnas.


Need pädevused on arenenud karikal läbi Case Method, äriprojektide äri simulatsioonide, analüüs ja arutelu grupid ja meeskonnatöö tegevust. Osalejad on järjekindlalt panna tegeliku elu äri olukordades ning sunnitud mõtlema nagu juhid ja strateegiliste otsuste tegemiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach g ... Loe edasi

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach geared to applying knowledge to the real day-to-day company world. Näita vähem

Akrediteeringud