Rahvusvahelise Poliitika Kapten (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven rahvusvahelise poliitika magistriõppe eesmärk on anda õpilastele teoreetilised ja metoodilised oskused, mis on vajalikud juhtimise uurimiseks globaliseeruvas maailmas . Selge keskendumisega rahvusvahelisele poliitikale on programm suunatud õpilastele, kes on huvitatud rahvusvahelisest diplomaatiast, rahuprotsessidest, konfliktide lahendamisest, arengu koordineerimisest, globaalsest keskkonnapoliitikast ja rahvusvahelisest poliitilisest majandusest. Samuti pakutakse kursusi piirkondlikest poliitilistest arengutest Euroopas, Hiinas, Venemaal, Euraasias ja Lähis-Idas.

MIP-programm pakub üliõpilastele võimalust õppida ühes Euroopa vanimas ja väljakujunenud ülikoolis ning pakub neile võimalust tegeleda rahvusvaheliste suhetega kõigil tasanditel. Programmi propageerib ja toetab ka sotsiaalteaduskond ning see rõõmustab regulaarset suhtlemist Brüsseli poliitilistes institutsioonides ja väljaspool neid toimuvaga.

Tugevused

  • Programmi õpetavad rahvusvahelised teadlased, kes suhtuvad oma eriala kirglikult ning on politoloogia ja rahvusvaheliste suhete praeguste uuringute esirinnas.
  • Programm pakub erinevaid õppemeetodeid, tugevdades suhtlemist ja kutseoskusi: interaktiivsed klassiarutelud, rühmatöö, ettekanded, külalisloengud ja simulatsioonid.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti