Rahvusvahelise kriminaalõiguse ja õigluse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Veebipõhine rahvusvahelise kriminaalõiguse ja justiitsõiguse magistrikraad on ainus veebiküsimustevaheline rahvusvaheline kuritegevuse programm Top 100 advokaadikoolis. UNH Franklin Pierce School of Law on selle areneva õiguse valdkonna eestvedaja ning koolitab õpilasi viimastele arengutele, mis mõjutavad rahvusvahelist kriminaalõiguse maastikku.

Programm tegeleb kaubanduse, terrorismi, inimõiguste ja kriminaalõiguse globaliseerumise kiirete arengutega, eriti viimase 30 aasta jooksul, ning pakub mitmekesist valikut kursusi, mis keskenduvad kogu maailmas aktuaalsetele kriitilistele teemadele, sealhulgas: uimastid ja relvad Inimkaubandus, rahvusvahelised valgekraede kuriteod, küberkuriteod, inimkaubandus ning piraatlus ja terrorism.

Magistriõpe rahvusvahelise kriminaalõiguse ja õigluse alal sobib suurepäraselt professionaalidele ja teadlastele diplomaatilistes, kriminaalõiguse, sõjaväe ja korrakaitsekogukondades kogu maailmas. Õpilased uurivad riikidevahelist seadust, keskendudes rahvusvaheliste tagajärgedega kodumaistele kuritegudele, aga ka riikide mõjule, mis laiendavad oma siseriikliku kriminaalseadustiku ulatust, Rahvusvahelise Kriminaalkohtu loomisest ning erikohtudest ja ÜRO konventsioonidest koos kahe- ja mitmepoolsusega - kahepoolsed lepingud.

Potentsiaalsed karjäärid

 • Terrorismivastane analüütik
 • Kriminaalaja analüütik
 • Diplomaat
 • Globaalne uurija
 • Inimõiguste kaitsja
 • Luureanalüütik
 • Sisserände - ja tolliagent
 • Ohvriabi spetsialist

Tähtsündmused

 • 100% online-programm
 • Sissepääs jaanuaris või augustis
 • Täiskoormusega õpe peab olema lõpetatud kolme järjestikuse semestri või 12 kuu jooksul
 • Osalise tööajaga peab kraad olema lõpetatud viie aasta jooksul
 • Lõppemetseremoonia mais

Üldnõuded

Magistriõpe taotlejad peavad olema lõpetanud akrediteeritud ülikooli bakalaureuse kraadi. Kõik rahvusvahelised taotlejad esitavad praegused tõendid inglise keele oskuse kohta. Aktsepteeritud tõend sisaldab: TOEFLi skoor 80 või rohkem, IELTSi skoor 6,5 või kõrgem või tõend selle kohta, et üliõpilase bakalaureuse kraadi õpetati inglise keeles. GRE ega LSAT pole sissepääsuks vajalikud.

Magistriõpe saamiseks tuleb kõigil kandidaatidel edukalt täita minimaalne ainepunktide arv, täita vajalik kursuste kogum, täita kooli elukoha või pideva registreerimise nõue, täita kõik rahalised kohustused UNH seaduse ees ja järgida UNH seaduse käitumisjuhendit.

Nõutavad krediidid

Magistrikandidaadid peavad edukalt läbima vähemalt kolmkümmend (30) ainepunkti valitud õppekava valikust.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to ... Loe edasi

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to become leaders in their field and stand ready to join the ranks of alumni who are global leaders in intellectual property, commerce and technology, and international criminal law and justice. As a technology-forward law school, we are proud to offer our top-ranked legal education in global innovation and our #5 IP program in the US in online, residential and limited residential formats. Näita vähem