UNH Law magistri kraad rahvusvahelises kriminaalõiguses ja õigusemõistmises on saadaval 100 protsenti internetist ja käsitleb kiiret arengut kaubanduse, terrorism, inimõiguste ja kriminaalõiguse globaliseerumisel, eriti viimase 30 aasta jooksul.

Programm on ideaalne advokaatide, spetsialistide, üliõpilaste ja teadlaste praktiseerimiseks diplomaatilistes, kriminaalõiguslikes, sõjaväe- ja õiguskaitseorganites kogu maailmas. Õpilased saavad ülevaate programmi rahvusvahelisest lähenemisviisist ja rahvusvaheliste õigusemõistmiste kursustel, mis keskenduvad rahvusvahelistele mõjudele riigisiseseid kuritegusid, ning uurib ka riikide mõju, mis laiendavad oma koduriigi kriminaalseadustiku jõudmist, Rahvusvahelise Kriminaalkohtu ja erikohtute loomist ning ÜRO konventsioonid kahe- ja mitmepoolsete lepingutega.

Meie programm pakub mitmekesist valikut kursusi, mis keskenduvad kriitilistele praegustele probleemidele kogu maailmas, sealhulgas uimastitele

Rahvusvahelise kriminaalõiguse ja õigusemõistmise magistrikraad on saadaval täistööajaga ja osalise tööajaga tööriistades, kus saab sisenemispunkte sügisel ja kevadel.

Tähtsündmused

  • Saadaval ainult Internetis
  • Magistriõpe nõuab 30 ainepunkti
  • Täiskoormusega õpe peab olema lõpetatud kolme järjestikuse semestri või 12 kuu jooksul
  • Osalise tööajaga peab kraad olema lõpetatud viie aasta jooksul
  • Lõppemetseremoonia mais
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust UNH Franklin Pierce School of Lawis »

Viimati uuendatud November 26, 2018
See kursus on Online
Start Date
sept 2019
Duration
12 - 60 kuud
Päevane õpe
Price
8,300 USD
väljaspool riiki | 7 477 dollarit: riigisiseselt
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date