Ole osa lahendusest.

109688_LEP01131-Edit.jpg

Õpi globaalset ja kohalikku rahu ehitamist

Meie kolme semestri * kohordipõhine magistriõppekursus õpetab teid olema kvalifitseeritud praktik, kes suudab arendada uuenduslikke lähenemisviise ülemaailmsele ja kohalikule rahu kindlustamisele ja arengule. Teil on hea ettevalmistus karjääriks mittetulundusühingute / valitsusväliste organisatsioonide sektoris, samuti teistes avalikes, era- ja akadeemilistes valdkondades.

Projektipõhise õppe, globaalse välitöö ja praktika kaudu arendate praktilisi, operatiivseid oskusi rahu ja konfliktide lahendamisel ning rahvusvahelises arengus. Oma klassides te töötate koos interdistsiplinaarsete õppejõududega, et mõista sotsiaalset, poliitilist, ajaloolist ja majanduslikku konteksti, milles rahu ja konfliktid tekivad.

* Kahe astme programmid võivad sõltuda lisaprogrammi pikkusest kauem.

Meie programmid

Rahvusvaheline rahu ja konfliktide lahendamine (IPCR)

IPCR Dual Degree programmid

 • Rahvusvahelised suhted ja diplomaatia
 • Nõustamine
 • Rahvatervis

Ülevaade

Programm lühidalt

 • Kolmeaastane täistööajaga programm; osalise tööajaga valik.
 • Programmi kohordi algab sügisel.
 • Järgmisel talvel antud kraad; Alustamine toimub järgmisel kevadel.
 • Kuluta oma kohordiga üks nädal õpinguid välismaal.
 • Täitke internatuuri nõue USA-s või välismaal.
 • Individuaalne Capstone'i projekt, mis on kooskõlas karjääri soovidega.

Kaheastmeline valikud

Lisaks magistrikraadile pakub Arcadia kahekordseid kraadi valikuid:

 • IPCR / rahvusvahelised suhted ja diplomaatia. Kolmeaastane programm, mis viib kaks magistrikraadi. Poolteist aastat Glenside'is ja poolteist aastat Ameerika kõrgkoolis Pariisis, Prantsusmaal.
 • IPCR / Nõustamine. Kolmeaastane programm Glenside'is, mis viib kaks magistrikraadi. Trauma ja konfliktide fookus; akrediteeritud nõustamisprogramm.
 • IPCR / rahvatervis. Kolmeaastane programm Glenside'is, mille tulemuseks on rahvatervise ja kunstide magistrikraad.

109687_IPCRInternship.jpg

Omadused

Struktuuri oma kogemusi, et sobitada oma karjääri eesmärgid

IPCR programm pakub õpilastele unikaalselt nii tugeva aluse rahvusvahelise rahu ja konfliktide lahendamise ja arendamise ristumiskohas. Programm pakub võimalusi viia teooria praktilisse rakendamisse projektipõhise õppe, praktikakohtade ja kogemuste kaudu.

Täistööajaga või osalise tööajaga valikud

Te registreerute kolmekordse (täistööajaga) või kuue (osalise tööajaga) magistriõppe programmi, mis hõlmab rakendatud, professionaalset praktikat ja praktilisi rahvusvahelisi kogemusi. Programm on kohordipõhine - te hakkate koos sügisel koos ja kui sa osaled täistööajaga, täitke oma kraad järgmisel detsembril.

Fondi kursused

Meie põhikursustel osalete sügavates aruteludes sõja, konflikti ja rahu teooriate üle väikestes intiimsetes kursustel koos oma kohortiga. Teie programmi jooksul võtate te vajalikke kursusi:

 • Rahu ja konfliktide lahendamise teooriad.
 • Konfliktide ümberkujundamise tavad, sealhulgas vahendamine, läbirääkimised ja lihtsustamine.
 • Konfliktide hindamine.
 • Konfliktikursus, mis sisaldab subsideeritud, kohordi väljaõppereisi
 • Capstone'i projektikursus, kus saate lõpule viia praktilise, rakendatava projekti, mis valmistab teid ette karjääri valdkonnas.

Valik valik

Lisaks oma kohordipõhistele kursustele valite kogu oma programmis valikained. Valikained võimaldavad teil jätkata oma individuaalsete karjäärieesmärkide saavutamist, mida te ühendate oma praktikaga, õppekursuste ja nurgakiviga, et moodustada terviklik kogemuste, oskuste ja teadmiste pakett, mis valmistab teid ette eduka karjääri jaoks rahu tagamine.

Nõutav praktika

Meie ekspertide, praktikute, teadlaste ja vilistlaste abiga valite oma praktika. See toimub kas USAs või välismaal, suvel või viimasel sügisel koos Capstone'i projektiga. Praktika on võtmetähtsusega võimalus arendada oma kutseoskusi, võrgustikke ja tööalaseid väljavaateid. Ülemaailmne praktika eeldab ka ülemaailmse kogemuse nõudmist.

Capstone'i projekt: see on kõik koos

Kõik õpilased viivad läbi programmi Capstone projekti programmi viimasel poolaastal. Capstone'i projekt annab Teile võimaluse integreerida oma teooria ja kursuste tööpraktika ja kogemused professionaalses projektis.

109689_LEP08935.jpg

Õpilaste kogemused

Maailm on meie klassiruum ja ülemaailmne kogemus on IPCR programmi nurgakivi, pakkudes õpilastele ainulaadseid praktilisi, praktilisi võimalusi kutseoskuste parandamiseks, kogemuslikuks õppimiseks ning kolleegide võrgustiku ja kogukonna arendamiseks. Lõpetamisel ei ole IPCR-i üliõpilased mitte ainult hästi koolitatud ja haritud, vaid juba maailmas välja aktiivselt rahu kui advokaatide, aktivistide, sotsiaalsete ettevõtjate ja valitsusväliste organisatsioonide juhtide.

Kogemused ja praktikad

Oma globaalsete väliuuringute kaudu osalete praktikate, projektipõhise õppe ja globaalse välitöö kaudu märkimisväärse "reaalses maailmas" kogemuses. Me usume, et IPCRis on oluline, et globaalsed kodanikud elaksid ja osaleksid mõttekates kultuuridevahelistes vahetustes, et olla tõhusad rahutegijad.

Projektipõhine õpe

Meie teadlased on ka praktikud, kes ühendavad oma uuringud reaalse rakendusega. Meie kursused peegeldavad seda projektipõhise õppimise kaasamise kaudu. Paljudel kursustel töötate iseseisvalt ja väikestes rühmades tegelike probleemide praktiliste lahenduste väljatöötamisel.

See kõik koos

Kõik üliõpilased viivad programmi lõpus poolel läbi väitekirja ja projektikivi. Capstone'i projekt annab Teile võimaluse integreerida oma teooria ja kursuste tööpraktika ja kogemused professionaalses projektis. Projekt on tavaliselt poliitikaanalüüsi, sidusrühmade hinnangu või programmiplaani vormis, kuigi on võimalik ka individuaalselt kujundatud projekt, mis peegeldab teie konkreetseid karjäärieesmärke. Capstone'i õpilased kohtuvad nädalaseminari klassis, kus õppejõud annab tagasisidet ja tuge.

Capstone'i projekti näited

 • Kurdi küsimus Türgis: konfliktide hindamine
 • Terrorism Aafrikas: sidusrühmade analüüs Boko Harami mässuliste kohta Nigeerias
 • Saksamaa pagulaste poliitika juhtimine ELis
 • Jeemeni sõja rahumeelse resolutsiooni edendamine
 • Koolitajate koolitamine Red-Kite projektis: programmi ettepanek
 • Ametiasutus: kohalik ja rahvusvaheline psühholoogiline esmaabi
 • Privaatne avalikkusele: Seminar soolise võrdsuse mõistmise kohta meie ühenduses

Karjäär

Konfliktide lahendamise karjäär

Magistriõpe rahvusvahelise rahu konfliktide lahendamisel teeb teid konkurentsivõimeliseks töökohtade jaoks avalikus, era- ja mittetulundussektoris. USA tööministeeriumi sõnul kasvab rahu ja konfliktide lahendamisega seotud tööhõive ning IPCR-kraadiga töötajad sobivad hästi ka karjääriks hariduse, äri, valitsuse, arengu või tervishoiu valdkonnas.

Alumni tööandjad

Üle poole meie vilistlastest töötab valitsusvälistes organisatsioonides, samas kui teised töötavad valitsuse, haridusega seotud valdkondades või erasektoris. IPCR õppejõud, töötajad ja vilistlased töötavad koos, et aidata teil edukalt navigeerida erialasele töökohale ja karjääri kujundamisele.

Vastuvõtutingimused

See on kolmekordne täistööajaga või kuue tähtajaga osalise tööajaga programm.

Arcadia ülikool kaalub selle programmi taotlusi kõigi peamiste äriühingute kõrgkoolilõpetajatelt, eriti nendelt, kes on näidanud õpitulemust ja pühendumist rahvusvahelisele rahule ja konfliktide lahendamisele ja arendamisele. Soovitav on ka omamaine või rahvusvaheline seotud kogemus ja saavutused. Programm taotleb taotlejatelt järgmist:

 1. Lõpetaja taotlus, sealhulgas isiklikud avaldused, mis tuleb täita Internetis aadressil www.arcadia.edu/gradapp.
 2. Bakalaureusekraad akrediteeritud asutusest, mille soovituslik GPA on 3,0 või parem ja eelistatavalt suur rahuõppes, poliitikateaduses, ajaloos, majanduses, antropoloogias, sotsioloogias, psühholoogias, filosoofias, religioonis või muus vabade kunstide distsipliinis.
 3. Üks ametlik ärakiri igast kolledžist, ülikoolist või kutsekoolist osales. Ülekande krediit, mis on lisatud ärakirjale, peab sisaldama teenitud palgaastmeid; kui mitte, tuleb esitada ametlik ärakiri algkoolist. Kirjad tuleb väljaandvalt koolilt saata pitseeritud ümbrikus ja sisaldada asjakohaseid allkirju ja pitsereid, mida tuleb pidada ametlikeks.
 4. Kolm soovituskirja isikutelt, kes on võimelised hindama taotleja kvalifikatsiooni kraadiõppeks. Vähemalt kaks soovituskirja peab olema teadlastelt.
 5. Intervjuu IPCR programmiga ainult kutse alusel.
 6. Rahvusvahelised taotlejad peaksid külastama veebilehte www.arcadia.edu/international, et saada üksikasjalikku teavet vastuvõtutingimuste ja taotluste esitamise korra kohta. TOEFLi või IELTSi ametlikud tulemused on vajalikud kõigile õpilastele, kellele inglise keel on teine keel, välja arvatud inglise keelt emakeelena kõnelejad, kellel on inglise keelt kõnelevates riikides (nt Ameerika Ühendriigid, Kanada, Inglismaa, Iirimaa, Austraalia ja Uus-Meremaa). Vaja on ka Ameerika Ühendriikides asuva sõltumatu hindamisteenistuse kõigi ärakirjete hindamist.
 7. Kahesuguse kraadi saavutamiseks tuleb igas programmis aktsepteerida kaks kraadi kandidaati.

GRE-d pole sissepääsuks vaja. Erandjuhtudel võib direktor pärast akadeemilise ja mitteakadeemilise kogemuse ülevaatamist loobuda ühest või mitmest eeltingimusest.

Taotluste esitamise tähtaeg

Nüüd aktsepteerite rakendusi jooksvalt.

Hoiuse tähtaeg

Kui aktsepteerimise pakkumine on aktsepteeritud, tuleb aktsepteerimise vastusele lisada 500 dollari deposiit. Seda deposiiti kohaldatakse esimese semestri õppemaksu suhtes ja seda ei tagastata. Konkreetsed hoiuste tähtajad märgitakse vastuvõtukirjale.

Edasilükkamine

Programmi vastuvõtja, kes soovib ühe aasta võrra edasi lükata, peab esitama taotluse kirjalikult IPCRi programmi direktorile. Programm annab edasilükkamise individuaalselt. Kui edasilükkamine on antud, peab üliõpilane esitama vajaliku tagatise oma koha reserveerimiseks. See deposiit krediteeritakse õppemaksu suunas. Õpilane, kellele on antud edasilükkamine, peab aru saama, et tema suhtes kohaldatakse immatrikuleerimise ajal valitsevat õppemaksu.110140_IPCR1.jpeg

Kulud

Rahvusvaheline rahu

Täiendavad kulud

 • Raamatud ja tarvikud (hinnanguline): $ 1000
 • Ruum ja laud: väljas Campus

Oma õpilastesse registreerumisel peavad kõik õpilased esitama tõendi ravikindlustuse kohta ning andma teavet ka nende tervisliku seisundi ja haiguste kohta. Vajadusel saab tervisekindlustust osta ülikooli kaudu. Teave ja rakendused on kättesaadavad üliõpilaste tervishoiuteenuste büroos.

Rahaline abi ja stipendiumid

Stipendiumid: Akadeemiline osakond vaatab õpilaste vastuvõtu läbivaatamisel automaatselt läbi piiratud arvu osaliste väärtuste stipendiume. Piiratud koguses kõrgkoolide assistente antakse ka teenete alusel kuni 10 tundi nädalas.

Reisipakett: igale täistööajaga IPCR-i üliõpilasele on eraldatud 2500 dollari reisipakett, mida kasutada IPCR-i direktori poolt heaks kiidetud rahvusvaheliste kogemuste või globaalsete praktikate poole.

Rahalist abi on võimalik kvalifitseeritud üliõpilaste abistamiseks õppemaksu ja sellega seotud kulude katmiseks ning elamiskulude katmiseks. Lisaks saavad üliõpilased taotleda föderaalse otsese Staffordi laenu kaudu fikseeritud intressiga kuni 20 500 dollarit aastas. Lisaks Staffordi laenule saavad üliõpilased laenata kas Federal Direct Graduate PLUS laenu või erasektori alternatiivse õppelaenu ülejäänud kulude katmiseks. Abikõlblikud võivad olla ka koolilõpetajate assistendid. Rohkem informatsiooni.

Akadeemiline poliitika ja protseduurid

Rahvusvahelise rahu ja konfliktide lahendamise programmi vastu võetud üliõpilane eeldab, et järgib Arcadia ülikooli kehtestatud eeskirju.

Ülikool jätab endale õiguse jätta üliõpilane igal ajal rahuldamata akadeemiliseks täitmiseks või ülikoolile või teiste õpilaste heaolule kahjulikuks tegevuseks.

Selleks, et õpilased jääksid hea akadeemilise seisundi juurde, peavad nad kogu programmi esimesel aastal säilitama minimaalse kumulatiivse palgaastme keskmisena 3,0. Programmi teisel aastal osalemiseks on vaja kumulatiivset palgaastme keskmist 3,0. Kraadi alla ei tohi rakendada alla C-klassi. Kui on saadud hinne alla C, peab üliõpilane taotlema kursuse taaskäivitamist.

109691_LEP01144.jpg

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Viimati uuendatud Veebruar 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
3 - 6 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
30,170
$ 30,170 täistööajaga
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date