Rahvusvahelise turismimajanduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus

MSc rahvusvahelise turismi juhtimise eesmärk on anda lõpetajatele akadeemilise arusaama ja tööstuse rakendused vaja töötada kõrgema taseme selles kasvavas globaalses sektoris.

Programm pakub võimalust arendada analüütilisi oskusi, mis on vajalikud tööstuse suundumuste, turunõudluse ja sellega seotud reisikäitumise hindamiseks. Olulised teemad nagu ettevõtlus, jätkusuutlikkus ja globalism on programmi lahutamatu osa. Eeldatakse, et õpilased saavad teadlikuks, tõlgendavateks, analüütilisteks ja kriitilisteks ning on teadlikud ülekantavate isiklike oskuste omandamise ja näitamise väärtusest.

Personalil on professionaalne kogemus rahvusvahelise turismi ja külalislahkuse alal, sealhulgas korporatiivsete klientide ürituste planeerimine, korraldamine ja koordineerimine.

Kuidas sa õpid

Programmi õpetatav element koosneb kaheksast põhilisest moodulist ja valikulistest moodulitest.

Põhilisi õpetatud mooduleid on:

 • Turismi ja sündmuste täiustatud uurimismeetodid
 • Kaasaegsed turismiküsimused
 • Klienditeenindus
 • Sihtkohtade haldamine: poliitika, planeerimine ja arendamine
 • Sihtkoha turundus ja brändimine
 • Välja kursuse moodul
 • Turismiettevõtte juhtimine
 • Isikliku ametialase arengu


Alljärgnev on valikuvõimaluste illustreeriv nimekiri. Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

 • Digitaalturundus
 • Katastroofide ohjamine
 • Ürituste kavandamine ja rakendamine
 • Rahvusvaheline ettevõtlus
 • Külastaja kogemus kultuuri- ja kultuuripärandi vaatamisväärsustes

Seejärel läbivad õpilased programmi lõpliku lõpliku projekti osa. Lõplik projekt annab õpilastele võimaluse kogeda kogemusi ja huve oma olemasolevate oskuste ja teadmiste rakendamiseks ja arendamiseks.

Kuidas teid hinnatakse

Selle kursuse hindamise viisid võivad iga mooduli puhul erineda. Kasutatavate hindamismeetodite näited hõlmavad kursuste, näiteks kirjalike ülesannete, aruannete või väitekirju; praktilised eksamid, nagu esitlused, etendused või vaatlused; ja kirjalikud eksamid, nagu ametlikud eksamid või klassi testid. Igale hindamismeetodile antud osakaal võib igas õppeaasta osas varieeruda. University of Lincoln püüab tagada, et töötajad annaksid õpilastele viivitamatult kursuste hinnanguid.

Omadused

Toimetamine ja hindamine põhineb reaalsetel juhtumiuuringutel, eesmärgiga valmistada õpilasi ette muutuva ärimaastiku ettevalmistamiseks. Kursuse eesmärk on õpetada õpilasi tööstuses vajalike praktiliste ja professionaalsete oskustega.

Mentorlust ja juhendamist pakuvad kogu kraadi ulatuses kogenud teadlased ja praktikud oma valdkonnas.

Üliõpilastel on võimalus osaleda väliturismi osana programmi raames, et uurida turismiga seotud küsimusi praktilise kogemuse kaudu.

Kursust toetavad ülikooli karjääri- ja tööalase konkurentsivõime meeskond, mis korraldab erinevaid karjääri- ja tööalase konkurentsivõime teemasid käsitlevaid üritusi, seminare ja seminare.

Lincoln International Business Schoolil on kogenud meeskond, mis koosneb akadeemiliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud õppejõududest, kellel on asjakohased tööstuskogemused ja rahastatakse laialdast teadusharu huvides asuvaid eksperte.

Ärikool korraldab igal aastal külastajate rühma. Kooli osana saavad õpilased tööstuse ekspertidelt õppida. Varasemad kõnelejad on kaasanud selliste organisatsioonide esindajaid nagu Deloitte, Santander, HSBC, Innocent, Siseaudiitorite Instituut ja Sir David Tweedie (endine IASB esimees).

Õpilastel on võimalus oma oskusi ja teadmisi veelgi täiendada õppekavavälise tegevusega, nagu ühine ühiskond, vabatahtlik tegevus või õppurite suursaadik.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem