Rahvusvahelised suhted MSc

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kursus pakub põhjaliku analüüsi rahvusvaheliste ja ülemaailmsete poliitiliste küsimuste kohta. See keskendub mõnele rahvusvahelisele poliitikale kõige vastuolulisemale valdkonnale, sealhulgas atlandiülestele suhetele, Euroopa Liidu tulevikule ja Venemaa kui ülemaailmse poliitilise jõu taaselustamisele.

See annab ka põhjalikku analüüsi rahvusvahelises poliitikas akadeemilises uuringus, keskendudes teoreetilistele lähenemisviisidele ja analüüsimeetoditele, mis moodustavad aluse igasugusele tõsisele kraadiõppele selles valdkonnas.

Kuigi Dundee'i poliitika on piisavalt suur, et saada tõelist rahvusvahelist kohalolekut, on see endiselt väike ja piisavalt lähedane, et pakkuda sõbraliku ja reageeriva kodu kõigile taustaga õpilastele. See on rohkem kui lihtsalt väide, et sõltumatud uuringud hindavad Dundee poliitikat järjekindlalt riigi kõige paremini vastuvõetud programmide seas.

Kes peaks seda kursust õppima?

Programm sobib üliõpilastele, kes soovivad hüppelaua karjääriga seotud rahvusvahelise poliitika või kes soovivad jätkata magistriõpe selles valdkonnas.

Pakume regulaarset kraadiõppe foorumit, külastades kõnelejaid ja korraldades iga-aastase kraadiõppe konverentsi. Õpilased saavad kasu mitmete Generic Skills klasside kogu aasta jooksul.

57375_pexels-photo-269633.jpeg

Kuidas sulle õpetatakse?

Kasutatakse mitmesuguseid õpetamismeetodeid, sealhulgas väikerühma õpetamist, juhendatud õpet, seminare ja esitlusi.

Kuidas teid hinnatakse?

Hinnates kursuste, eksami ja väitekirja.

Mida sa õpid

Loomulikult õpetatakse mitmete põhi- ja valikuliste moodulite kaudu, tüüpiline loend on allpool toodud.

Põhimoodulid

 • PO51001 - rahvusvahelised suhted
 • PO51003 - rahvusvaheline julgeolek

Valikulised moodulid

Need võimaldavad õpilastel spetsialiseeruda, tüüpiline valik hõlmab:

 • PO52013 - rahvusvaheline narkootikumide ja organiseeritud kuritegevuse julgeolek
 • PO52009 - Vene poliitika ja julgeolek
 • PO51006 - Euroopa Liidu julgeolek
 • PO51009 - Lähis-Ida ja terrorism
 • PO52016 - Terrorism ja terrorismivastane võitlus Euroopas
 • PO52017 - Inimõigused rahvusvahelistes suhetes

Kõik õpilased peavad proovima väitekirja "Poliitika".

 • PO53001 - doktoritöö (poliitika)

Õpilased, kelle väitekiri ei vasta eksamineerijatele, antakse PG-i diplom, tingimusel et kursuse õpetatud elemendid on edukalt lõpetatud.

Karjäär

MSc rahvusvaheliste suhete lõpetanute hulgas on lai valik karjäärivõimalusi. Selles kursuses saadud teadmised ja teadustöö oskused oleksid suurepärane alus valitsuse, erakondade või avaliku teenistuse tööle.

Kursuse fookus üleilmsetes küsimustes ja asjades annab tugeva aluse karjääri saavutamiseks rahvusvahelises poliitilises kontekstis, näiteks Euroopa Liidus või ÜROs.

Teise võimalusena võib see kursus olla kodanikuühiskonna tööga, näiteks heategevusorganisatsioonid, keskkonnaorganisatsioonid või muud rahvusvahelised mittetulundusühingud.

Lõpetajad võivad oma suhtlus-, uurimis- ja analüütilisi oskusi rakendada ka avalikus või erasektoris, sealhulgas hariduses, rahanduses või meedias.

Magistrikursus on suurepärane alus edasise kraadiõppe alustamiseks rahvusvahelises poliitikas, näiteks doktorikraad, eesmärgiga saada täiskohaga karjäär akadeemilistes ringkondades või teadustöö alal.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt ülemine teise klassi esimene aste poliitika, rahvusvaheliste suhete, rahvusvaheliste uuringute või sugulane distsipliin; Erijuhtudel võib mittestandardsed sisenemisnõuded aktsepteerida programmi nõustaja poliitikauuringute komitee nõusolekul.

Inglise keele nõue

IELTS Üldiselt 6.5

 • Kuulamine 5.5
 • Lugemine 5.5
 • Kirjutamine 6.0
 • Rääkimine 5.5

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, kaunid maastikud ja kuulsalt sõbralikud inimesed, Šotimaal on südames kirg ja uuendusmeelsus ning need on vaid mõned põhjused, miks see on hämmastav koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.


“Šotlased on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan esimest päeva, kui ma saabusin, kaaslast, kes pidi minuga kohtuma, polnud veel kohal. Taksojuht ajas mind minema, koputasin uksele ja teda polnud seal, nii et ma ootasin õues. Keegi tuli ja küsis, kas mul on kõik korras, ja kutsus mind sisse, kuni ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle süüa ja juua, nii et hakkasin Dundee ja Šotimaa inimesi armastama esimesest päevast, kui ma tulin. ”
Willy William Mrema on pärit Tansaaniast ja õpib magistrikraadi geotehnika alal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem