Rahvusvaheliste ja Euroopa kultuuritehnoloogia projektide (PIECE) magistrikraad avatakse septembris 2019. See on kaheaastane kursus prantsuse ja välismaiste üliõpilaste ja spetsialistide koolitamiseks projektide ja üksuste haldamise põhialustes kultuuri ja pärandi valdkonnas . Ta kasutab uuenduslikke õpetamismeetodeid, mis põhinevad koostööl põhineva luure, professionaalse ja rahvusvahelise keelekümbluse põhimõtetel ning tehnoloogiliste uuenduste ja teadustöö mõistmisel. Mitme osakonna ja uurimiskeskuse õppejõudude ja uurimiskeskuste segakonnad koos piirkondlikes ja kohalikes kultuuriorganisatsioonides töötavate spetsialistidega tulevad kokku, et edastada kultuuri valdkonnas rahvusvahelistele pakkumiskutsetele vastamiseks vajalikud oskused (nt Creative Europe) . Nad jälgivad õpilasi Bourgogne-France-Comté organisatsioonide poolt välja pakutud tegelike projektide väljatöötamisel. Kultuuri ja teaduse viimaseid küsimusi käsitlevad teadusseminarid annavad selle tagasipöördumise aluse, mis võimaldab õpilastel pidevalt testida teoreetilisi teadmisi, mida nad on omandanud professionaalse maailma tegelikkuse vastu. Kursuse üheks eesmärgiks on edastada kultuuridevahelise suhtluse alused akadeemiliste õppetundide ja multikultuursete kommunikatsioonitöödega, samuti kommertskoostöö kaudu võõrkultuuridesse. See tähendab, et teine poolaastat kulutatakse praktika läbiviimiseks ülikoolides ja kultuuriüksustes välismaal. Teise aasta alguses esitatakse projektid Euroopa ametnikele Brüsselis.

Programmi kirjeldus

Dijoni esimesel poolaastal omandavad õpilased teoreetilised teadmised ja õpivad projekti metoodikat. See võimaldab neil luua ühe või mitu kultuuri käsitlevat Euroopa / rahvusvahelist katseprojekti. Teisel poolaastal veedavad nad aega ülikoolide ülikoolis ja kultuuriorganisatsioonis välismaal. Pärast võrdlusuuringut, Dijoni kolmanda poolaasta alguses, valitakse välja ja arendatakse välja parimate projektide teooria ja praktika. Seejärel esitatakse need Euroopa Komisjoni liikmetele Brüsselis. Lõplik semester lõpeb praktikaga Prantsusmaal välismaalastele ja välismaal prantsuse üliõpilastele.

Õppekava

Kultuuritööstuse raames kultuuridevaheliste projektide juhtimine hõlmab oskuste ja teadmiste omandamist projekti metoodika, kultuuridevahelise suhtluse, kommunikatsiooni, kultuuripoliitika kujundamise, inimressursside juhtimise, uute rahastamisstrateegiate, õiguse ja kunsti, tehnoloogia ja teaduse turunduse valdkonnas. ka ökoloogilised, ühiskondlikud ja juhtimisalased uuendused.

Riiki sisenemise nõuded

Magistriõpe on mõeldud humanitaarteaduste tugeva taustaga lõpetajatele. Kaaluda võib järgmistes valdkondades töötavaid lõpetajaid:

  • Õigus, poliitikateadus, majandus
  • Kunstiajalugu, ajalugu, geograafia
  • Keeled, kommunikatsioon
  • Kirjandus, filosoofia
  • Teadused

Magistriõpe akadeemiline struktuur sisaldab mitmekesiste akadeemiliste taustaga üliõpilastele täiendkoolitusi esimesel poolaastal.

Taotlemise kord

Kõigile kandidaatidele

  • kohaldatakse e-kandidaadi kaudu
  • Avamise kuupäev: 14. veebruar 2019
  • Tähtaeg: 21. juuni 2019

Oluline: Kandidaadid, kellel on väljaspool Euroopa Liitu, Euroopa Majanduspiirkonda ja Šveitsi Konföderatsiooni kuuluvate riikide kodakondsus ja kes elavad ühes järgmistest riikidest Campus France'i bürooga:

Alžeeria, Argentina, Benin, Brasiilia, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Tšiili, Hiina, Colombia, Komoorid, Kongo Demokraatlik Vabariik, Djibouti, Egiptus, Gabon, India, Indoneesia, Iraan, Côte d'Ivoire, Jaapan, Kuveit, Liibanon, Madagaskar, Mali, Mauritaania, Mauritius, Mehhiko, Maroko, Peruu, Kongo Vabariik, Guinea Vabariik (Guinea-Conakry), Venemaa, Senegal, Singapur, Lõuna-Korea, Süüria, Taiwan, Togo, Tuneesia, Türgi, USA, Vietnam .

Kui saate ametliku teate vastuvõtmise kohta, peate looma oma elukohariigi Campus France'i veebisaidil konto ja täitma oma failid vahekaardilt «Je suis accepté» või «Olen vastu võetud» ja taotlen viisat.

Toetused

Igal aastal võiks akadeemiliste andmete põhjal pakkuda väga vähe stipendiume.

Tulevased karjäärivõimalused

Lõpetajad võivad oodata järgmiste karjäärivõimaluste täitmist: missiooni juht või projektijuht paljude asutuste jaoks, kes on spetsialiseerunud riiklike, rahvusvaheliste või Euroopa kultuuriprojektide juhtimisele, valitsusasutustele, konkurentsivõimekeskustele, ülikoolidele või „grandes écoles”, CNRS, konsulaar- või kultuuriteenustele välismaal, lobitööettevõtted, ühendused või valitsusvälised organisatsioonid, mis on seotud ühenduse arenguabi- ja koostööpoliitikaga.

Programmi partnerid

Euroopa: Galatasaray ülikool (Istanbul, Türgi), Universidad Internacional de Catalunya (Barcelona, Hispaania), Universidad de Deusto (Bilbao, Hispaania), Girona ülikool (Girona, Hispaania), Universitatea din Bucuresti (Bucarest, Rumeenia), Università di Roma Tre (Rooma, Itaalia), Ca 'Foscari ülikool (Veneetsia, Itaalia), Hochschule für Technik, Wirtschaft und Kultur (Leipzig, Saksamaa), Dundalki Tehnoloogiainstituut (Dundalk, Iirimaa)

Väljaspool Euroopat: Tokyo Josai Daigaku (Tokyo, Jaapan), Ehime Daigaku (Matsuyama, Jaapan), Higashi Hiroshima Daigaku (Hiroshima, Jaapan), Fundação Universidade Estadual do Ceará (Funece, Brasiilia), Pelotase föderaalne ülikool (Rio Grande do Sul, Brasiilia).

Koolituse koht

Denis Diderot Instituut ajaloolises linnas Dijon, Bourgogne-Franche-Comté pealinn.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 14 kursust University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)is »

Viimati uuendatud Mai 28, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
243 EUR
243 eurot õppemaksu eest ja 91 € õpilaste elu eest
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuni 30, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 30, 2021