Rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia magister

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Umbes

Schiller International University magistrikraad rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatias pakuvad õpilastele võimaluse saada muutuste tegijateks rahvusvahelistes suhetes. See range magistriõppekava, mis toimus meie Heidelbergi, Pariisi, Tampa lahe ja kaugõppe ülikoolides, seab õpilastele välja rahvusvaheliste suhete ja rahvusvahelise diplomaatia põhjaliku mõistmise. Lõpetajad saavad liikuda karjääri poole valitsuses, äris, ajakirjanduses ja palju muud.

Selle programmi taotlejatele peab olema võõrkeelte oskus vähemalt vahepealse tasemega koos märkimisväärse eelnevate kursuste läbiviimisega rahvusvahelistes suhetes ja poliitikas. Vaadake kursuste kataloogi täielikest sisseastumisnõuetest.

Meie rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia magistriõppe õppekava hõlmab selliseid valdkondi nagu:

 • Rahu, konfliktid ja läbirääkimised
 • Rahvusvaheline majandus
 • Rahvusvaheline õigus
 • Inimõigused
 • Kaubandus, ressursid ja rahvusvaheline äri

Õpilased analüüsivad jooksvaid teemasid oma ajaloolises ja kultuurilises kontekstis, valmistavad teaduspõhist kirjutamist, osalevad aruteludes ning omandavad praktilisi koolitusi konfliktide läbirääkimistel ja vahendamisel. Programmi erinevad asukohad, rahvusvahelise tegevuse keskmes, pakuvad üliõpilastele piisavalt võimalusi rikastumiseks.

Master of Arts rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatia on akadeemiline programm, mis valmistab õpilasi ette mitte ainult karjääri välisteenistuses, valitsustevahelistes organisatsioonides või rahvusvahelistes ettevõtetes, vaid ka sellistes valdkondades nagu ajakirjandus, valitsusvälised valvekonnad või valitsusvälised organisatsioonid, välispoliitika mõtleb tankid ja akadeemilised uuringud. Programm ühendab probleemide lahendamise, struktuurianalüüsi, projekti arendamise ja juhtimise põhjaliku teoreetilise ja kriitilise uurimise poliitiliste, kultuuriliste, õiguslike ja sotsiaalmajanduslike tavadega, mis moodustavad meie üha enam vastastikku sõltuva ja keeruka maailma.

Kuna välissuhete seisukohalt kesksed poliitilised ja majanduslikud probleemid ületavad alati riigipiire, hõlmab rahvusvaheline tegevuskava tehnoloogilisi, religioosseid, etnoloogilisi ja humanitaarseid probleeme ning traditsioonilisemat diplomaatilist tegevust. Mitmest valdkonnast, sh rahandusest, õigusest, ajaloost, filosoofiast ja teoloogiast, on see programm interdistsiplinaarne.

110270_110204_SchillerParis_27Nov2014_BertrandOrsal_StageImage_51_6310.jpg

Sissepääs

Programmi sisestamine eeldab bakalaureusekraadi või sellega samaväärse kraadi, millel on suur kontsentratsioon kas poliitikateaduses või rahvusvahelistes suhetes ja diplomaatias ning ühe aasta bakalaureuse- ja vähemalt ühe võõrkeele keskastme tasemel. Üliõpilased, kellel puuduvad majandusteadused, rahvusvahelised suhted või poliitikateaduslikud kursused, peavad need kursused SIU-s läbima. Üliõpilased, kellel ei ole vajalikku keelt võõrkeeles, peavad selle nõude täitma enne magistriõppe programmi lõpetamist.

110277_110199_SchillerGrad_30Apr2015_24_0310.jpg

Lõpetamisnõuded

Lisaks kõigi kraadiõppurite lõpetamistingimustele peavad rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia magistrikraadi kandidaadid täitma vähemalt 36 semestri krediiti (12 kursust) kraadiõppe tasemel, mis koosneb järgmistest kursustest: 3,0 või rohkem. Kraadiõppurid peavad edukalt läbima põhjaliku magistritöö.

Rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia programmi magistrikraadi lõpetajad saavad:

 1. Näidake distsipliini mitme alamvaldkonna tööalaseid teadmisi.
 2. Kasutage tugevaid uurimisoskusi.
 3. Kriitiliselt analüüsida rahvusvahelisi sündmusi ja probleeme.
 4. Rakenda rahvusvaheliste suhete teooriaid rahvusvaheliste suhete praktikas.
 5. Näidake tõhusaid kirjalikke, suulisi ja online-suhtlusoskusi.
 6. Töötada välja vajalikud oskused, et otsida valdkonnaga seotud tööd.

Pakutakse järgmistel ülikoolidel:

Heidelberg, Pariis, Tampa Bay ja Online

110278_110189__G3A8692.jpg

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Loe edasi

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Näita vähem
Pariis , Heidelberg , Madrid , Largo , Tampa + 4 Rohkem Vähem