Rahvusvaheliste suhete magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Kui olete seni rahvusvahelise poliitikaga kursis olnud, kuid nüüd sooviksite sellist poliitikat kujundada tõeliselt, siis on rahvusvaheliste suhete (magistriprogramm) olemas teie jaoks. Nelja semestri jooksul õpid, kuidas kujundada strateegiat rahvusvahelises poliitikas ja hallata hoolikalt globaalseid probleeme, tehes samal ajal eetilisi otsuseid.

Rahvusvaheliste suhete magistriprogramm on ka võimalus laiendada teadmisi ja oskusi, mida nõutakse maailma diplomaatias. See tähendab, et uuringud pakuvad teile globaalseid võimalusi. Pärast õpingute lõpuleviimist on sul võimalik täita maailma kõige rohkem huvitav piirkond.

Teave programmi kohta

Rahvusvaheliste suhete programm loodi rahvusvaheliste standardite alusel. Selles võetakse arvesse viimaseid suundumusi ja muutusi poliitikas ja maailmamajanduses. Uuringud tasakaalustavad teoreetilisi teadmisi praktiliste oskustega. Klassid juhivad eksperdid, nagu endised ministrid, suursaadikud ja mõttekodade töötajad. See muudab rahvusvaheliste suhete (magistriprogrammi) usaldusväärse teadmise tagatiseks.

Internatuur

Rahandus- ja äriakadeemias keskendume teadmiste edasiandmisele praktiliselt nagu rahvusvaheliste suhete puhul. Õppetöö on suurepärane võimalus saada teoreetilisi teadmisi ja väärtuslikku kogemust ning teha esimesi tuttavaid, mis on diplomaadi töös väga olulised. Seetõttu viib magistriõppekava ajal iga õpilane praktika meie Akadeemia partnerorganisatsioonides.

Ekspertiis

Rahandus- ja äriakadeemia õpingud pakuvad teile kaasavaid teadmisi, mis aitavad teil olla rahvusvaheliste suhete valdkonna spetsialist.

Suurettevõtted

Rahvusvaheliste suhete (magistriõppekava) õppimisel saate valida ühe kolmest erialast: rahvusvahelised ärisuhted II, strateegilised uuringud või rahvusvahelised organisatsioonid ja globaalne poliitika.

Spetsialism: rahvusvahelised ärisuhted II

See eriala võimaldab teil õppida, kuidas läbi viia tõsiseid rahvusvahelisi projekte. Te süvendate oma teadmisi seoses rahvusvahelise ärikeskkonna tegevusega ning välisinvesteeringutega. Te omandate globaalse turunduse oskused ja näete poliitiliste riskide väärtust ärisuhetes. Õpid kaasaegsete tehnoloogiate rolli poliitikas ja maailmamajanduses.

Karjäär pärast õpinguid

Rahvusvaheliste suhete magistriõppes on hästi läbimõeldud programm, mis vastab tänapäeva tööturu ootustele. Klassid juhivad kogenud eksperdid - endised ministrid ja suursaadikud, kellel on head teadmised. Klassid aitavad teil omandada erialaseid teadmisi, mis tugevdavad teie pädevust. Õpingute ajal saate oma kogemusi rikastada praktikaga Poolas või välismaal tänu Erasmus Plus programmile.

Arvutitehnika kavandamise eelised

Globaalsed võimalused

Lisateavet globaalse poliitika ja maailma äritegevuse olulisimate osalejate vaheliste suhete ning nende kujundamise protsesside kohta saate rohkem. Teil on võimalik end katsetada välismaal Erasmus Plus praktika ajal. Te saate palju rahvusvahelisi tuttavaid. See muudab teed ülemaailmseks karjääriks lahti.

Äriline lähenemine

Magistriõppe ajal on teil võimalus täita palju rahvusvahelisi märkmeid. Klassid juhivad endised ministrid, rahvusvaheliste organisatsioonide vanemad töötajad ja suursaadikud. Need eksperdid annavad teile üle ärisuhete maailmas igapäevaselt kasutatavad teadmised ja oskused.

Õppemaksud

Õppetasu täistööajaga ja osalise tööajaga õpingute eest (sh mobiilsed õpingud) poola keeles - üliõpilased väljastpoolt ELi

  • Registreerimistasu: 120 €
  • Õppemaks (aastas): 1 450 €
  • Õppemaks (semestri kohta): 775 €

Õppetasu täiskoormusega õpingute (BA / MA) eest inglise keeles - ELi kodanikud *

  • Registreerimistasu: 120 €
  • Õppemaks (aastas): 2 500 €
  • Õppemaks (semestri kohta): 1 350 €

* Teiste riikide kodanikud, kes maksavad samu tasusid kui ELi kodanikud, hõlmavad: teiste Euroopa riikide kodanikke, kõiki Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Kariibi mere piirkonna riike ning Armeenia, Aserbaidžaani, Gruusia, Kasahstani, Kõrgõzstani kodanikke, Mongoolia, Venemaa, Tadžikistan, Türkmenistan ja Usbekistan.

Õppetasu täiskoormusega õpingute eest (BA / MA) inglise keeles - väljaspool ELi elavad kodanikud *

  • Registreerimistasu: 200 €
  • Õppemaks (aastas): 3 800 €
  • Õppemaks (semestri kohta): 2 000 €

* See ei kehti üliõpilastele Euroopa riikidest, kes ei ole ELi liikmed, üliõpilased Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Kariibi mere piirkonnast ning Armeeniast, Aserbaidžaanist, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõzstanist, Mongooliast, Venemaalt, Tadžikistanist, Türkmenistanist ja Usbekistanist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Loe edasi

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Näita vähem