Rakenduskultuuri analüüsi magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on arendada ja süvendada õpilaste teadmisi ja oskusi rakenduskultuurianalüüsi valdkonnas.

Selles rõhutatakse etnograafia ja kultuurianalüüsi kasutamist organisatsioonide ja ettevõtete, samuti omavalitsuste ja kogukonnapõhiste osalejate abistamise vahendina oma teenuste, toodete ja avalike teavitusprogrammide väljatöötamisel. Programm tugevdab õpilaste teoreetilisi ja metoodilisi oskusi antropoloogial põhinevas etnograafias , arendades samal ajal kõrgtasemel arusaamist erinevatest organisatsioonilistest kontekstidest, aga ka nõudmistest, mida need projektijuhtimisele, kommunikatsioonile ja tootearendusele pakuvad.

Tööpraktika, väliprojektide ja magistritöö kaudu saavad tudengid pärast õpingute lõpetamist arendada ja suunata oma oskused erialale, milles nad soovivad töötada. Programm töötab tihedas koostöös paljude klientidega nii avalikust kui ka erasektorist ja vabaühendustest.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-HATKA

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem