Rakenduslik kultuurianalüüs on multidistsiplinaarne töö ja õppetöö valdkond, mida mõjutab tugevasti kultuuriteooria perspektiivid ja etnograafilised meetodid, mis pärinevad õppeainetest nagu antropoloogia, etnoloogia ja rahvaluule. Selles rõhutatakse ülikooliga koolitatud teadlaste ja ülikoolisüsteemist väljapool olevate osalejate koostöösuhete strateegiate õpetamist ja rakendamist.

Programmi eesmärk on arendada ja süvendada õpilaste teadmisi ja oskusi rakenduskultuuri analüüsi valdkonnas. Selles rõhutatakse etnograafia ja kultuurianalüüsi kasutamist, et aidata organisatsioonidel ja ettevõtetel ning kohalikel ja kogukondlikel osalejatel arendada oma teenuseid, tooteid ja avalikke teavitamisprogramme. See toimib samal ajal, et võimaldada neil osalejatel leida lahendusi probleemidele, mida nad võivad oma igapäevastes tegevustes käsitleda.

Programm tugevdab üliõpilaste teoreetilisi ja metodoloogilisi oskusi antropoloogilises etnograafias, arendades samal ajal erinevate organisatsiooniliste kontekstide täiustatud mõistmist, samuti nõudmisi nende kohtade juhtimisele, kommunikatsioonile ja tootearendusele. Tööpraktika, välisprojektide ja magistritöö kaudu saate oma oskusi arendada ja suunata spetsialiseeritud valdkonda, kus soovite pärast õpingute lõpetamist töötada. Programm töötab tihedas koostöös mitme avaliku ja erasektori ning valitsusväliste organisatsioonide klientidega.

Programmi eripära

  • Programmi juhitakse koostöös Kopenhaageni ülikooliga.
  • Loenguid peetakse mõlemal ülikoolil esimesel aastal.
  • Õpilased viivad tööpraktikaid kolmanda semestri jooksul.
  • Programmi õpetavad professorid on spetsialiseerunud kultuurimajanduse, turismi, kultuuripärandi, tarbijakultuuri, digitaalse kultuuri, toidu jne uurimisele.

Programmide moodulid / kursused

Kursused ja ainepunktide arv: Rakenduskultuuranalüüsi (7.5), humanitaar- ja sotsiaalteaduste teoreetilised traditsioonid (7.5), kultuurianalüüsi koostamise strateegiad (15), kultuurianalüüsi strateegiad (15), välitööd ja projektijuhtimine (15)). , Spetsialiseerumine (15), organisatsioonide mõistmine ja kommunikatsioon töökoha leidmise kaudu (15), magistritöö (30).

Karjääri väljavaated

Rakenduskultuurianalüütikuna, kes suudab aidata ettevõtetel oma tooteid ja teenuseid arendada, saate töötada seoses inimressursside ja mitmekesisuse juhtimise arendamisega, projektidega, mis on suunatud turundusele, kaubamärgile ja sihtkohtade arenguküsimustele. keskkonnaküsimused, inimõigused ja kogukonna areng, avalikud teenused ja palju muud. Programmi ajal teete koostööd mitme välise sidusrühmaga ja teete kümne nädala pikkuse töökoha.

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se/Applied-Cultural-Analysis

Miks Lund University ?

Lund University loodi 1666. aastal ja on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiaid ja parimaid ülikoole. Ülikool kuulub maailmaklassi 100 maailma ülikooli hulka QS World University Rankings 2019 ja on # 1 valikuvõimalus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Rootsi - üks maailma innovatiivsemaid, jätkusuutlikumaid ja demokraatlikumaid riike.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Lund University

Vaata veel 91 kursust Lund Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school