Rakendusliku majandusteaduse magister: majanduspoliitika (magistrikraad)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Eraettevõtete, riiklike organisatsioonide ja valitsuste majanduspoliitika kujundamine nõuab põhjalikku majandusanalüüsi. Millised ressursid on nende analüüside tegemiseks saadaval? Milline on selle poliitika mõju erinevatele sidusrühmadele? Sellel magistriprogrammil saate paremini aru taustapõhiste otsuste tegemisest poliitika tasandil. Samuti saate teada, kuidas hinnata majandusotsuste mõju valitsuste, ettevõtete ja majapidamiste strateegilistele küsimustele .

Ettevõtlus- ja majandusteaduskonnal on mitu akrediteeringut ning see pakub kvaliteetset, üliõpilastele suunatud õpet, keskendudes projektipõhistele tegevustele ja autonoomsele probleemilahendusele. Projektitööks ja interaktiivseteks õppevormideks, näiteks seminarideks, õpetusteks ja meeskonnatööks, on palju ruumi. Teaduskond asub Antwerpeni kesklinnas - linnas, mis asub Euroopa südames ja millel on rikkalik kultuuripärand.

Programmi sisu

Magistriõppe majanduspoliitika maht on 60 EAP-d. Üheaastane õppeprogramm on täiskoormusega ja kestab septembri lõpust juulini. Eksamid toimuvad jaanuaris ja juunis.

128927_CampusDrieEikenpreview_CampusDrieEikenGebouw05.jpg

Ühisosa olemas 4 kursust 6 ECTS iga ja magistritöö 15 EAP:

  • Applied Econometrics
  • Rakendusliku heaolu ökonoomika
  • Magistrikursuse seminar
  • Makroökonoomika

Lisaks valivad õpilased ühe kahest valikainest , mis keskenduvad väga konkreetsetele teemadele. Iga mooduli maht on 21 EAP:

  • Moodul 1: rahvusvaheline majandus ja rahandus
  • 2. moodul: avaliku poliitika küsimuste ökonoomika

Karjäär

Selleks ajaks, kui lõpetate majanduspoliitika magistriprogrammi, olete omandanud teadmised, mis on vajalikud mitmesuguste majandusprobleemide lahendamiseks, millega poliitikakujundajad silmitsi seisavad . Karjäärivõimalusi võib leida nõustamis-, pangandus- ja kindlustussektorist, samuti tööstus- ja kaubandusettevõtetest. Lõpetajad võetakse sageli tööle nii riikide kui ka rahvusvaheliste valitsuste poolt. Teine karjääritee on majandusuuringud.

Miks valida UAntwerp ?

„Majanduspoliitika kaptenil on kvantitatiivne lähenemine. Sain oma lõputöös kasutada metoodikat ja mudeleid, mis aasta varem tundusid minu käeulatusest kaugel. Olen kindel, et suudan osaleda ükskõik millisel seminaril või lugeda ükskõik millist akadeemilist paberit ega mõista mitte ainult eeldust, vaid aitab ka tegelikult arutellu kaasa. ”

Kathleen Brown | USA | Majanduspoliitika kapten

127157_EconomicPolicy_Fotofiche_1180op361_Bijlagea_banner_economicpolicy.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem