Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

Meie paindlik magistrikraadi kraad annab teile põhioskused, mida on vaja teha usaldusväärseid sotsiaalseid uuringuid, kus on võimalus valida oma erialade valdkonnad.

Saate omandada kaasaegsed teadmised, mida vajate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumiseks, analüüsimiseks ja aruandluseks, sotsiaalse käitumise mõistmiseks ja kriitiliselt uurimaks sotsiaalteadusliku uurimistöö aluseks olevaid teoreetilisi aluseid. Kursus pakub ka mitut valikulist moodulit, mille abil saate oma uurimisvõimalusi täiustada valdkondades, kus te kõige rohkem huvitate.

Oma õpingute abil saate avada hulgaliselt võimalusi sotsiaalsete teadusuuringutega seotud karjäärides või sillutada teed doktoriõppe läbiviimiseks. Pärast lõpetamist pakutavad võimalused on nii erinevad kui teie huvid ja täies ulatuses rahastatud kohad on kursusel saadaval majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) kaudu, kes on heaks kiitnud oma MRes Applied Social Research, mis vastab rangelt nõuetele kraadiõppe uurimistöö jaoks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Tutvuge maailmaklassi teadlaste ekspertjuhistega

# 2 Saate omandada teadustöö kvalifikatsiooni, mida tunnustab ESRC

# 3 Täielikult rahastatud kohad saadaval

Kursuse eesmärgid

Meie MRes Applied Social Research eesmärk on anda teile oskused ja teadmised, mis on vajalikud kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumiseks, analüüsimiseks ja aruandluseks, võttes arvesse eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust. Teie õpingud võimaldavad teil:

  • uurib kriitiliselt teoreetilisi aluseid, mis toetavad sotsiaalteaduslikke uuringuid
  • uurida võrdleva sotsiaalse uurimistööga seotud küsimusi
  • arendada oma arusaama teadusuuringute ja poliitika suhetest ning hindamise tähendustest, selle terminoloogiast, praktikast ja kasutamisest
  • kohandage oma programmi koos täiendavate teaduslikult põhjendatud moodulite valikuga

Professionaalsed akrediteeringud

Õppekogemust tunnustatakse ESRC poolt läbiviidud teadustöötajate koolituseks neile, kes õpivad või õpivad doktorikraadi (3) või (1 3) õppimiseks. Lisateave ESRC rahastamise abikõlblikkuse kohta .

Kursuse üksikasjad

MRes / aspirantuur rakendusliku sotsiaalse uuringu sisaldab neli kohustuslikku õpetatakse põhilisi mooduleid, pluss veel kaks vabatahtlikku mooduleid ja (MRes) väitekirja.

  • Täistööaeg: üks aasta, neli / viis moodulit semestris
  • Osalise tööajaga: kaks ja pool aastat, kaks moodulit semestris

Õpetamine

Õpetamismeetodid on loodud iga mooduli jaoks, mis aitab teil arendada uusi oskusi ja teha pidevaid edusamme. Olete oodatud osalema loengutes, seminaridel, juhendamisel, arvutipõhistes töötubades ja grupitöös.

Hindamine

Olenemata sellest, kas olete täistööajaga või osalise tööajaga MRes / Diploma üliõpilane, kogete erinevaid õpetatavate moodulite hindamisvorme. Need hõlmavad esseesid, kriitilise ülevaate esseesid, raamatute ülevaateid, uurimisettepanekuid, esitlusi, arvutivõrgu põhjal põhinevat hinnangut kvantitatiivsele andmeanalüüsile ja uurimistöö väitekirja. Eksamid puuduvad.

Kursuse direktor

Richard Simmons, kursuse direktor

44 (0) 1786 466314

rasimmons@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 75 kursust University of Stirlingis »

Viimati uuendatud May 24, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Jan. 2020
Duration
12 - 30 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - välismaal: £ 13 650
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date