Rakendusmatemaatika magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Rakendusmatemaatika magister (MSAT) on uuenduslik programm, mis on mõeldud tööjõu tehnoloogiliste vajaduste rahuldamiseks. See on mõeldud, et aidata kandidaadid ületada tehnoloogilist lõhet organisatsioonid, pakkudes vajalikke teadmisi, oskusi ja hoiakuid on vaja tehnoloogia juhid.

MSAT Programmi eesmärgid

 1. Anda arenenud kursuste ja sõltumatu uurimistöö võimalusi teooria ja rakendusuuringute tehnoloogia laia valikut jooksvaid küsimusi keskkonna, linna-, majandus-, äri- ja sotsiaalvaldkonnas.
 2. Arendada arenenud kriitilise mõtlemise oskusi ja ühendada need probleemilahendamise oskus kohaldamise kaudu tehnoloogia vahendeid ja meetodeid.
 3. Valmistage kandidaadid erasektor, valitsus, tervishoid ja haridus karjääri, mis on tuvastatud US Department of Labor kui mõned suuremad kasvu tööstusharudes kahekümne esimese sajandi.

MSAT Õpitulemused

 1. Täida tehnilise ja pedagoogilisi teadmisi ja oskusi, mõelda ja täiustada tavasid ja selgitada ja lahendada probleeme üha mitmekesisemaks, dünaamiline ja keeruline tehnoloogia ühiskonnas.
 2. Mudel kõrgete eetiliste standardite oma isiklikku ja tööalast kogukondades.
 3. Tunnistavad vajadust ja tegeleda jätkuva ametialase arengu tehnoloogia.
 4. Ühendage teoreetilisi teadmisi, praktilisi rakendusi ja ettevõtliku juhtimine.

Programm valmistab kandidaatide kujundada, rakendada ja / või hallata tehnoloogia vaheldusrikas töökeskkond, nagu näiteks haridus, äri, tervis jne ... Teemad hõlmavad Õpidisain, kaugõpe, graafiline disain, infotehnoloogia, andmebaasi haldamine, abitehnoloogia, cyber turvalisuse, juriidiliste küsimuste ja võrgustikutöö. Õpilased viiakse lõpule kokku 33 tundi lõpetanud krediidiasutuste. Kursused pakutakse läbi traditsioonilise näost-näkku kohtades samuti online / e-õppe kaugõppe meetodeid.

Õppekava

(33 krediidi tundi)

Tuum
Kursus Tööaeg
APT 501 juhtimissüsteemid 3
APT 503 graafilise disaini printsiibid 3
APT 505 infotehnoloogia korraldamine ja haldamine 3
APT 508 võrgu haldamine ja hooldus 3
APT 509 juhtimisinfosüsteemid 3
APT 591 praktikum rakenduslikus tehnoloogias 3
APT 592 Rakendusliku tehnoloogia uurimis- ja arendustegevus 3
Kandidaadid peavad valima kas Business OR General Track allpool:
Ärirada
Kursus Tööaeg
CIS 521 Advanced Database Management 3
CIS 522 infoagentuur ja küberjulgeolek 3
CIS 523 täiustatud süsteemide analüüs ja disainiprojekt 3
General lugu
Kursus Tööaeg
APT 502 kaugtehnoloogiad 3
APT 504 digitaalse meedia tootmine 3
APT 507 abistav tehnoloogia 3
APT 510 juriidilised küsimused rakenduslikus tehnoloogias 3

Sissepääs

Sissepääs MSAT-i peab vastama Alabama Riikliku Ülikooli kraadiõppele lubamise üldnõuetele, nagu on kirjeldatud ülikooli praeguses kraadiõppekataloogis http://www.alasu.edu/academics/graduate-school/index.asp. Lisaks nendele nõuetele kraadiõppele lubamiseks nõuab MSAT-i vastuvõtmine ka järgmisi miinimumnõudeid.

 1. Taotlejad peavad omama bakalaureuse- või kõrgemat kraadi sobivas õppevaldkonnas akrediteeritud asutusest või täielikust kursustekohast, mis vastab sellele nõudele, nagu on kindlaks määranud ülikooli vastuvõtukomisjon.
 2. <li>V&auml;hemalt 2,5 hindepunkti keskmist 4,0-astmelisest bakalaureuse&otilde;ppest</li>
  <li>Hea &uuml;likooli&otilde;ppe eksami (GRE) v&otilde;i Milleri analoogkatse (MAT) rahuldavate tulemuste esitamine, mis koosneb &uuml;ld&otilde;ppest v&auml;hemalt verbaalse ja verbaalse l&otilde;igu ning anal&uuml;&uuml;tilise v&otilde;i kvantitatiivse sektsiooni</li>
  <li>N&otilde;utavad kolm akadeemilistelt v&otilde;i kutselistest allikatest p&auml;rinevat soovituskirja.</li>
  <li>Departmental Graduate Admission Committee vaatab iga taotluse l&auml;bi ja teeb k&otilde;ik vastuv&otilde;tuotsused. K&otilde;ik taotlused ja t&auml;iendavad dokumendid tuleb esitada &uuml;likooli kraadi&otilde;ppesse vastavalt selle ametikoha esitamise t&auml;htaegadele.</li>
  


Üliõpilane võib tingimisi vastu võtta MS Applied Technology programmi, kui tema GRE või MAT punktid ei ole veel omandatud või kui Graduate Admissions Committee arvates bakalaureuse kursuste ebapiisav. Üliõpilane, kellel ei ole piisavat eelnevat kursuste tegemist selles valdkonnas, võib nõuda bakalaureuse kursuste registreerimist, et täita kõrgharidustöö eeldusi. Üliõpilane peab esitama rahuldavad testi tulemused või lõpetama korrektsed kursuste läbiviimise enne programmi 12 ainepunkti pikendamist. Taotlejad, kes ei vasta eespool toodud nõuetele nr 2 ja 3, võivad veel kaaluda, kui potentsiaalsete akadeemiliste saavutuste kohta esitatakse muid tõendeid (Graduate Writing Competency Test -GWCT).

Ülikooli võõrkeelte võõrandamine toimub vastavalt Ülikooli poliitikale, nagu on kirjeldatud Alabama Riikliku Ülikooli Magistriõppekataloogis. Üldiselt võtab ülikool vastu kuni üheksa tundi ülekande krediiti.

Graduate Fees

Allpool on hinnanguline õppetöö ja kulud täisajaga kraadiõppe üliõpilastele, kes elavad ülikoolilinnakus 2017.-18. Õppeaastal. Tegelikud kulud ja tasud võivad erineda sõltuvalt registreerimisest ja elustiiliotsustest. Võimalik, et soovite osalise ajaga lõpetaja registreerimise hinnangulist õppemaksu ja kulusid vaadata ka meie lõpuleviimiseks Eelarve tööleht.

Tasude jaotus krediiditundide ja poolaasta kaupa laadige alla 2017-18 Õpilase õppemaksu ja tasude graafik.

Riigisiseselt Väljaspool riiki
Arveldatud kulud
Õppemaksud 10 156 dollarit 17 572 dollarit
Tuba / juhatus 5 422 dollarit 5 422 dollarit
Vahesumma 15 578 dollarit 22 994 dollarit
Muud hinnangulised kulud
Raamatud $ 1000 $ 1000
Vedu 1,552 dollarit 1,552 dollarit
Muu / Isiklik 1840 dollarit 1840 dollarit
Vahesumma 4 392 dollarit 4 392 dollarit
Hinnanguline kogusumma 19 970 dollarit 27 386 dollarit
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... Loe edasi

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. Näita vähem