Recity - Euroopa ühine Magistriõpe linna taastamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Elanikkonna kasv, sisseränne, kontrollimatu linnastumine, saaste, mono-funktsionaalsete valdkondade mahajäetud pärand ohus tungivalt uusi lahendusi poseerib monumentaalskulptuuri väljakutseid seoses eluaseme-, transpordi-, energia-, keskkonna-, tervise-ja sotsiaalset kaasatust. See muutub väga oluline regenereerimise linna. See on teema, mida käsitleti maailmatasemel Master Course nime reCity. Loomulikult loodud uue põlvkonna spetsialiste, kes soovivad töötada ja jagada uuenduslikke ideid kogukondadel, sidusrühmade ja poliitiliste liidrite üle säästvale linnades. Focus reCity, on disain linnauuendamisele, ellu terviklikku lähenemisviisi, mis põhineb parandada abisaajate oskusi vaja olla võti osalejate täiustatud protsessi linnade säästva arengu ja uuendamine, nii disaini, kommunikatsiooni-, ehitus-ja juhtimine kaasaegse linna.

ReCity eesmärk on süvendada ülikooli õpi-ja töökogemuse, mis ühendab neid interdistsiplinaarseid oskusi. Eesmärgiks on ehitada professionaalsus vaja tööturul edukaks töötamiseks laia konteksti, mis on seotud linna taastamise projektidele. In reCity õpilased abikõlblikud üle kogu maailma töö valdkondade meeskondade kaaluda küsimusi mitmest aspektist, saada ülevaade tööstuse juhid siduda võrkude ja tulema projektide portfelli.

Struktuur

Suurepärane täistööajaga kaks aastat magistriõpet meistrikursustel. 120 ECTS üle 4 semestrit. Integreeritud, teadus juhitud ja töö orienteeritud õppekava loengud, harjutused, seminarid, laborid, õpikodades, töörühmades, mobiilne õpe, õppekäiku, internatuuri ja projekti töötab. Inglise keel on ametlik keel. Õpilased on ka võimalus õppida kohalikku keelt ja kultuuri, et suurendada oma kogemusi. Liikuvus on üks meistrikursustel funktsioone. Aasta esimesel poolaastal, õpilased asuvad Catanzaro (Itaalia); teisel poolaastal nad saavad valida, et liikuda ühest asukohast partner FISD, kus nad viibivad kuni kolmanda semestri. Neljandas semester, nad kohustuvad internatuuri ettevõtete / praktikat Euroopas ja tulevad tagasi Itaaliasse, et täiendada oma teaduspõhine väitekirja. EU õpilased võivad külastada ka partner kolmanda riigi.

Konsortsium

ReCity rakendatakse mittetulunduslik rahvusvaheline konsortsium nimega fisD - integreeritud kõrghariduse Design, mis asutati aastal 2001 Catanzaro, Itaalia. See koosneb juhtivate ülikoolide, organisatsioonide, ettevõtete ja mittetulundusühingute institutsioonides. Fis'D kaudu Liaison sekretariaadi tervitab õpilasi ning pakub terviklikku hoolduspakett. Erilist abi antakse eluaseme ja integratsioon igapäevaelus, sealhulgas erilist tähelepanu võrdsete võimaluste ja peredele. Stipendiumid on saadaval valitud kandidaatide arv on. Arvuti laptop (MacOS) või iPhone / iPod on ka ette, et iga üliõpilane. Taotlejatel peaks olema vähemalt bakalaureusekraadi või samaväärse (vähemalt 180 ECTS ainepunkti kolme aasta jooksul) seotud valdkondades. Edukad lõpetajad autasustatakse magistri kraad.

ReCity Direktor Ivan Alfieri.

KESTUS

3000 tundi 2 aastat, 120 EAP. 2014 väljaanne algab detsember 2014 ja lõpeb septembris 2016. tähtaeg on planeeritud 28. november 2014.

Institutsioonid

Koordineeriv asutus

FISD Consortium - integreeritud kõrghariduse Design, Catanzaro (Itaalia)

Koostööpartnerid

  • ISIA - Higher Institute for Artistic Industries, Urbino (Itaalia) - NIT - National Institute of Technology, Hamirpur (India) - ULHT - ülikool Lusófona de Humanidades e Tecnologias Portugal

Koostööpartnerite

  • Imed - Mediterranean Institute of Design, Catanzaro (Itaalia) - REGCAL - Calabria maakonnaga, Catanzaro (Itaalia)

Keelepoliitika

Inglise keel on ametlik keel reCity EJMC. Seda saab kasutada suhelda institutsioonidega, üliõpilased, teadlased, töötajad ja enamik kõik õpetamiseks. Kõik suulised ja kirjalikud eksamid, esitlused, kodutöid ja lõputöö on rangelt inglise keeles. Seega hea inglise keele oskus on vajalik. Seetõttu on kohustuslik osaleda tasandamine muidugi inglise keeles korraldatud FISD Consortium septembris 2014 ja muud keele kursused jooksul rakendatud meistrikursustel, üliõpilastele, kes on mitte-inglise keelt emakeelena kõnelevad ja kellel ei ole tõestatud keeleoskust järgmiselt:

In English

  • IELTS sertifitseerimine (Academic testmoodul) koos skoor suurem või võrdne 7; - TOEFL sertifikaati punktisumma suurem või võrdne 94.

Teistes Euroopa keeltes vastavalt reCity liikuvus lood

  • CEFR sertifitseerimine punktisumma suurem või võrdne B2.

Lisaks tasandamine muidugi õppeaastal - jutukas rühmad on algatatud, toimub modereerima juhendaja, et motiveerida õpilasi harjutada inglise - kui õpilased nõuavad IETLS test, siis abistab (kulude Katses ei kuulu osalemise kulud).

Lisaks, et suurendada oma kogemusi, FISD pakub õpilastele keeleõpet igas hosting riigid, alustades Itaalia Catanzaro, jätkates teistes keeltes Consortium. Need kursused tuleks süvendada teadmisi kõigi valitud õpilastele. Kuid tuleb tõsta ka võimalust avastada üks kõige olulisemaid kultuuri, keelt. See pakub õpilastele võimaluse saada oskusi kohalikes keeltes ja tegema tõhusat koostööd kogukondade nad elavad ja töötavad.

Fondid ja teenustasud

ReCity EJMC on osaliselt rahastatud institutsioonide, fondide, äriühingute ja / või üksikisikutele annetused. Ülejäänu rahastab osalemise kulud maksab valitud kandidaatidele.

Osalemise kulud 2014 väljaanne reCity EJMC, on järgmised: - A-kategooria üliõpilased, 8,000 € aastas; - B-kategooria üliõpilased, 4,900 €, aastas.

Kategooria õpilased on määratletud õpilast, kes on pärit muust riigist kui abikõlblik taotleja riik (abikõlblikud kandidaatriigid on kõik 28 ELi liikmesriiki ning Island, Liechtenstein ja Norra) ja kes ei ole alalised elanikud ega ole seal tegelenud oma põhitegevusega (õppimine, koolituse või töö) rohkem kui kokku 12 kuud viimase viie aasta jooksul üks neist riikidest. B-kategooria õpilased on defineeritud kui õpilased, kes ei vasta A-kategooria eespool nimetatud kriteeriumidele ja detailid need õpilased, kes on kas residendid või laseb oma põhitegevusega (õppimine, koolitus või töö) rohkem kui kokku 12 kuud Viimase viie aasta jooksul on üks ELi liikmesriigid, Liechtenstein, Island ja Norra.

Viimati uuendatud May 2015

Teave kooli kohta

Fis’D is a no-profit consortium, established by Reseach Institutes, Schools, vocational training Institutions, Universities

Fis’D is a no-profit consortium, established by Reseach Institutes, Schools, vocational training Institutions, Universities Näita vähem