Religiooni ajalugu (M.Phil)

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekeel: Inglise interdistsiplinaarseid lähenemisviise Religioon ja ajalugu Minevikust World: kohtumine ja konfliktide Miks on Jeruusalemma ikka selline vaidlustatud koha? Millised on põhjused süstemaatiline hävitamine islami riik (IS) kultuuripärandi minevikku? Miks pühad tekstid toodetud sajandeid tagasi jätkuvalt kujundada inimeste elu täna? Kuidas neid kasutatakse ja kuritarvitanud? Miks mõõk mõnikord asendada sõna usuküsimustes? Kuidas usuliste rühmituste, ideid ja esemeid reisida ühelt kontinendilt teisele ja kuidas, et ränne muudab neid? Teisisõnu, kuidas religioossed konfliktid ja kohtab kujundavad tänapäeva maailmas ja miks nad ikka asja täna?

Need on mõned teemad MF Norwegian School of Theology tegeleb oma uue M.Phil programmi History of Religions, kus põhitähelepanu Religioon Pre-Modern World: Kohtumisi ja konfliktid.

Programm on keskendunud probleemide religioosse risttolmlemise, kooseksisteerimine ja konflikti kolm eesmärki valdkondades: Euroopa, Kagu-Aasias ja Lähis-Idas. Mõeldud pika ajaloolise perspektiivi ulatub Myöhäisantiikki Euroopa renessansi, programm püüab valgustada juured praeguse rahuliku kooseksisteerimise ja vahetus, samuti tänapäeva vastasseisu ja konflikti. Asja mõte on programmi, et selleks, et täielikult mõista praegust usulised konfliktid ja liidud, peame mõistma, kuidas arusaamad minevikust ja olevikust on omavahel põimunud, vastastikku sõltuvad ja pidevalt ümber kujundada.

Tuginedes multidistsiplinaarse lähenemise ja erinevate teoreetiliste raamistike ja tõlgendav meetodid, tuum kursused programmi eesmärk on paljastada ajalooline dünaamika, eelistamata "kuidas" ja vaikselt "miks" üle "kes" ja "kui".

Programm on loodud ristmikul poliitiline ajalugu ja religiooni ajaloos, vaid tugineb ka teistel erialadel, nagu ideede ajaloo, kunsti ajalugu ja arheoloogia. Need on mõeldud anda teravussügavuse oodata Big Ajalugu osutades ja selgitamise makro-ajaloolised perspektiivid.

Õpetamine ja õppimine on ajendatud käed ja juhul suhtumine ja põhilisi kursusi täiendavad loengud ja seminarid teooria ja meetod.

Programm on avatud kõigile üliõpilastele BA seotud erialade (ajalugu, religioosseid, teoloogiat, arheoloogia, kunstiajalugu, sotsiaalteadused jne).

Programmi koordinaator on Victor Ghica, Professor of antiikajast ja Early Christian Studies. Põhilisi kursusi programmi õpetatakse Kristin B. Aavitsland, Professor of Cultural History, Liv Ingeborg Lied, Professor of Study of Religions, John Kaufman, dotsent kiriku ajalugu, Iselin Frydenlund, doktorikraadi ja ajaloolane religioonide samuti Victor Ghica ja mitmed teised spetsialistid.

Karjäärivõimalused

Selle programmi eesmärk on pakkuda haridust seisukohti teadust ja haridust, nagu ka Norra ja rahvusvahelistes institutsioonides ja organisatsioonides, kus teadmiste arengut Christian ja juudi identiteeti on vaja. Magistriõpe kvalifitseerub edasisi uuringuid doktoriõppe tasandil.

Vastuvõtutingimused

  • BA või samaväärne kraad usuteaduse ajalugu, usuõpetust või sellega seotud valdkondades. - Hinne keskmine võrdub norra C tase.

Kvalifikatsioon

Ajalugu Religioonide (M.Phil)

Rohkem infot

Magistriõppe programmi eesmärk on anda haridus ametikohtadele teaduse ja hariduse, samuti nagu ka Norra ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, kus teadmised Religioon ja ajalugu: Encounter ja konflikt on vaja. Magistriõpe kvalifitseerub edasiste uuringute doktoriõppe tasandil.

Master programmi Religioon ja ajalugu: Encounter ja konfliktide koosneb 120 ECTS, sh lõputöö väärt 30 ECTS. Õppekava on üles ehitatud eri kursuste ja iseseisva töö magistritöö. Iga kursus koosneb 10 ECTS. Iga kursus õpitulemused ja pädevused on sõnastatud rõhutades Students' teadmisi Kesk akadeemilise küsimusi. Pädevus eesmärgid on sõnastatud sõltumatult iga objekti kohta. Õpitulemused on sõnastatud kolmel tasandil; põhilised oskused, võimed ja hea oskus. Töö täita õpitulemuste aitab saavutada pädevuse eesmärke ning on hindamise aluseks. (Vt Organisering, arbeidsformer og VURDERING all, og emnebeskrivelsene samt vedlegget med Nivåspesifikke vurderingskriterier på 500- / 600-nivå). Uuringu eesmärgid on täidetud läbi kursustel magistritasemel, 90 EAP, sh kohustuslik kursus ajalooliste meetodite (10 ECTS). Õpilased kirjutada doktoritöö väärt 30 ECTS.

Iga õpilane võib profiili tema või tema õppekava valides valikained ja teema väitekirja. Programm võimaldab asjakohaste valikained samal tasemel teiste ülikoolidest Norras või välismaal. Programm sisaldab võimalust osaleda õppereisil ja / või veeta semester välismaal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

MF Norwegian School of Theology (1908) is an accredited Specialized University in the field of Theology, Religious Studies and Social Studies.

MF Norwegian School of Theology (1908) is an accredited Specialized University in the field of Theology, Religious Studies and Social Studies. Näita vähem