Ülikoolidevahelistes Research Master in Filosoofia on ametlik Master Program tulenevad ümberkujundamine Magistriõpe Filosoofia pakutud erinevaid osalevaid ülikoole. Ühelt poolt, on ümberkujundamine magistriprogrammi Kaasaegse Filosoofia ja selle ajaloolise eelarved praegu õpetatakse filosoofiateaduskonna Ülikooli Murcia (kontrollitakse ANECA) ja Teadus Master in Filosoofia, õpetatakse filosoofiateaduskonna University of La Laguna (ja ka kontrollida ANECA). Magister on seatud ja unikaalne 3 ülikoolid. Varustamise kõikide materjalide on sama 3 ülikoolid.

Selgitus pealkiri

Ülikoolidevahelistes Research Master in Filosoofia on ametlik Master Program tulenevad ümberkujundamine Magistriõpe Filosoofia pakutud erinevaid osalevaid ülikoole. Ühelt poolt, on ümberkujundamine magistriprogrammi Kaasaegse Filosoofia ja selle ajaloolise eelarved praegu õpetatakse filosoofiateaduskonna Ülikooli Murcia (kontrollitakse ANECA) ja Teadus Master in Filosoofia, õpetatakse filosoofiateaduskonna University of La Laguna (ja ka kontrollida ANECA). Magister on seatud ja unikaalne 3 ülikoolid. Varustamise kõikide materjalide on sama 3 ülikoolid.

Tahtsime disain programm, mis võimaldab ülikoolidevaheline mitmeid osalevate õpetajate ja teadlaste, tugevdada teadusuuringute orientatsiooni ja siseriiklikku ja rahvusvahelist konkurentsivõimet. Me soovime, et tagada liidu juhtpositsioon erinevates valdkondades filosoofilisi teadmisi õpetajatele ja maestrandos piisavalt kriitiline mass. Tegelikult lisades ressursside neli ülikooli oleme saavutanud:

 • Õpetaja, kes on õpetamise kogemus ja tõestatud, võimalik arendada erialasid (nagu especialidadades) programmiga hõlmatud uurija.
 • Mõned uurimisrühmade akrediteeritud avaliku või erasektori rahastamise oma teadus- ja teadusliku toodangu kvaliteeti.
 • Ülikoolidevahelise programm kujutab endast olulist kriitiline mass jääb neljas valdkonnas (esteetika, eetika, filosoofia ja loogika) Filosoofia kui institutsiooni Hispaanias.

Profiil sisenemise ja väljumise

Sissepääs Profiil

Master Filosoofia Investigaciçón suunatud:

 1. Lõpetajad ja Lõpetajad Filosoofia.
 2. Lõpetajad ja lõpetajate valdkonnas sotsiaalteadused, filoloogia ja humanitaarteadused.
 3. Muud lõpetajate või kõrghariduse erinevatest allikatest samaväärse või kõrgema astme tiitrimisega.

Profiilide 2 ja 3 tulu, akadeemilise komitee kaalub kooskõla koolituse läbi uuringud (mitte-filosoofiline), mis sõltuvalt valitud spetsialiseerumise Master, võivad ümber orienteeruma koolitusteed valinud. Ümbersuunamine ei ole normatiivne kuid kohta, kuna ei saadud väljaõpe täiendab juurdepääsu kapten.

Exit profiili

Lõpetajad see Master on akadeemilise väljundid ühelt poolt, realiseerimise doktoritöö ja professionaalse võimalusi, nagu õpetamise ja teadustöö multidistsiplinaarse valdkondades, osakondade infotehnoloogia, loogika ja filosoofia teaduse

Eesmärgid

Arvestades rahvusvaheliste, riiklike ja institutsioonilist konteksti kolme ülikooli pidanud vajalikuks teha strateegiline liit kujundada ülikoolidevaheline magistriprogrammi, mis on võimalik lisada õpetajate ja teadlaste ümber uurimisrühmade ja projektide rohkem mõju ja tipptaset. Selles mõttes on meie ühine Master on uudne, sest seal on mõned ülikoolidevaheline kraadi spetsialiseerunud ala Hispaania ülikoolis, kuid ei ole seda, et koguda spetsialistid kõigis neljas valdkonnas ning nende arv, suutma välja töötada erinevaid especialidadades mõeldav.

Pädevused

üldvolitused

 • Argumenteeritult välja ja väidavad kehtivuse filosoofilised kohtuotsuste probleemide kohta teoreetilist või praktilist seotud õiguskaitse koostoimeid inimeste üksteisega ja loodusega neid.
 • Võime analüüsida ja tunda erinevate poliitiliste kontekstide distsiplinaarmenetluse aluseks filosoofilised ja aksioloogiline sihtasutused.
 • Oletame ja kriitiliselt hinnata filosoofilised uuringud väärtus teaduslike teadmiste ja tehnoloogilise innovatsiooni kui vahendit sotsiaalse transformatsiooni.
 • Määrab kindlaks eesmärgid, eesmärgi või prioriteedi filosoofilised tööd tehakse, tähtajad ja korraldab vajalike ressursside ja protsesside juhtimiseks loodud teadustöö.

Erioskused

 • Saab otsida ja korraldada iseseisvalt spetsialiseerunud küsimustes ja praeguse teadusuuringute valdkondades filosoofilisi teadmisi kaasatud magistrikraad Teave
 • Teades spetsialiseeritud ja arenenud eelkõige valdkondades kaasaegse filosoofilised uuringud ja inimeste, nagu meeles, keele, tehnoloogia, teaduse, ühiskonna, kultuuri, eetika, poliitika, kunsti ja esteetika Praxis režiim ; samuti ajaloolisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi kontekstist, milles neid arendada.
 • Arendada isiklikult ja sõltumatu uurimistöö, kasutades järjepidevat argumente oma väitekirja; samuti hinnanguid tänapäeva filosoofilised ettepanekuid, kriitiliselt käsitledes nende ajaloolise ja teoreetilise eeldused.
 • Võimet teha kindlaks ja määratleda probleemid ja praeguse teadusuuringute filosoofilisi teadmisi valdkondades kaasatud magistrikraadi.
 • Täida omandatud filosoofilisi teadmisi, et analüüsida ja kriitiliselt hinnata mõned lahendused teoreetilisi probleeme ja / või praktiliste enda keerulises ühiskonnas ja globaliseerunud täna.
 • Kavandamiseks, väljatöötamiseks ja avalikult kaitsta filosoofiline uurimine
 • Teades, kui oluline on avaliku plaanid R & D + i, sotsiaalse tunnustuse teadmiste samuti mõju tegurid meedia teadus edasise arengu ja rahastamise (avalik ja / või eraõigusliku) teadlaskarjääri.

Arendus- ja juhendamine

Alguses tuleb märkida, et nagu ühine element infosüsteemide et hallata erinevate ülikoolide ja anda teavet ma ei välista neile kasutajatele mis tahes puude või piiranguid tehnoloogia tüüp. Seega kohandamine kogu sisu juurdepääsetavuse suuniste WAI 1,0 AA tasemele toimub ja keskkonnakompleksloa vormid kehtestab W3C kasutatakse.

Läbi veebi on saadaval ülikool pakub kraadiõppe (http://www.um.es/web/vic-estudios/contenido/masteres) .. See koosneb profiilid tulu, asjaajamisega seotud registreerumise, eesmärgid ja pädevused omavahel seotud pealkiri, samuti stipendiumid, mis on kättesaadavad üliõpilastele suunatud realiseerimise oma kraadiõppesse.

Seoses ringhäälingukanaleid suunatud potentsiaalsetele üliõpilastele, välja arvatud need, mis on nimetatud ja nendega seotud õppemaksu, on reklaamitud oma veebilehel ja ajakirjanduses (raadio, televisioon, ajalehed), avades registreerumise õpingute seal igasuguseid infot veebis.

Ülesannete seas akadeemilise komitee on disain ja meetmete rakendamist, mille eesmärk on juhendamise ja toetuse õpilased. Selleks, esimene samm, mida tuleb teha siis seminaride abil teretulnud 3 ülikoolide üliõpilastele, kes soovivad programmiga liituda. See meede ka teaduslikke suuniseid üldise funktsioone Master, eesmärgid ja pädevused, profiilid, planeerimine õppetunde, metoodikad, hindamise süsteem oskusi, akadeemilise kalendrid, õppejõud, infrastruktuuri, süsteemi kvaliteedi tagamise ning põhilisi töövõtteid ülikooli ja ülikooli elu. See kehtib ja kuidas saada õpetusjuhised, asukoha õpetajatele seotud küsimused kooliväliste tegevuste korraldatud, kõne sisemiste õpilast, liikuvuse programme ja idiomaatilist täiustamine jne

välise tegevuse

See ei hõlma väliseid pracices.

Magistritöö

See koosneb realiseerimise üliõpilane, juhendamisel kvalifitseeritud õpetaja ja / või professionaalne, projekti aruande või uuringu teemal töö määratud ja mis areneb ja rakendada teadmisi, oskusi ja pädevusi omandatud tasemeõppes.

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 24 kursust Universidad de La Lagunais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date