Research Master in Management Sciences

Üldine

Programmi kirjeldus

Juhtimine Science Research Master

Ülikooli Paul Cézanne Aix-Marseille

Teadus- Master in University Management Science Paul Cézanne - Aix-Marseille valmistada parimaid tingimusi juurdepääsu doktoriõppe programmi, mis vastab rahvusvahelise otsing; see võimaldab jätkata akadeemilist teed elukutse ülikooli õppejõud ja teadlane. Samuti toob see kaasa seisukohti suure vastutuse valdkonnas pardal, samuti juhtivatel kohtadel riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Ehitus seda Master, ühe käega põhituum metodoloogia arengu korralduskomitee Teadus ja muude spetsialiseeritud kursused, saab ootustele organisatsioonide ja teadus.

Struktuur ja sisu koolitus

Core õpetusi: metoodilised alused Research (Semester 3)

  • Metoodika ja teadustöö kavandamise
  • Kvalitatiivsed uurimismeetodid
  • Kvantitatiivset analüüsi kvalitatiivseid andmeid
  • Andmeanalüüs
  • Teadlikkuse seminar erinevate erialade, sillad erialase Masters (statistilise ja ökonomeetrilise meetodeid, suuremaid väljakutseid avaliku halduse, rahvusvahelise juhtimise Major uurimissuunad).

Konkreetsed õppetunde iga eriala (Semester 4)

- Specialty Financial Management - IAE Aix

- Eriala Inimressursside juhtimine ja organisatsiooni strateegia - IAE Aix

- Spetsialiseerumine Turundus - IAE Aix

- Spetsialiseerumine International Management - FEA

- Avaliku halduse eriala - IMPGT

Research Paper

Mälu on kavandatud uurimisprojekti iseenesest. Seetõttu tuleb olla järjekindel, täielik ja võimelised õpilase ehitada oluline küsimus ning rakendama rangelt uurimismetoodika sellega seotud. Mälu sisaldab seega probleem ja huvi, kirjanduse ülevaate, hüpoteese empiiriliste uuringute ja väliuuring. Üliõpilane (te) asendit teadlase töötamine järelevalve all väitekirja direktor, et jõuda võimaliku teadusliku publikatsiooni. Mälu toetavad suuliselt enne žürii koosneb kahest õppejõud.

Suuline eksam

The Grand Oral hindamiseks kasutatakse ulatus teadmiste ja oskuste kandidaate esitada, on sünteetiline ja hariv viis, teema on seotud nende eriala. Seepärast tehakse ettepanek, et kandidaadid teema, mis on, on piiratud aja jooksul pärast valmistamist suulise ettekande enne panel kaks õppejõudu.

Hindamine

Hindamissüsteem soodustab arusaamist mõistete ja meetodite of Management Sciences, ja võime neilt.

Lõpus programmi õpilased peavad:

* Master põhimeetodeid juhtimise teadus, kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete,

* Tea uusimate oma erialal,

* Kas teha range uurimistöö osana oma lühikese,

* Võimalus ajal Grand Suuline, ehitada ja arendada kõrgetasemelist arutelu juhtimise teadusteemat.

Vastuvõtutingimused

Jõustumine Research Master - Juhtimine Sciences (M2) nõuab bakalaureusekraadi tase 4 diplomit. Enamik taotlejaid on traditsioonilise koolituse juhtimise ja ökonoomika (ülikoolid ja Grandes Ecoles). Master of Research on avatud ka üliõpilastele erinevatelt elualadelt (insener koolis, sotsioloogia, matemaatika, filosoofia, õiguse, politoloogia jne) ja nende rakendamine on soovitatav.

Värbamine taotlus (Testid Tage-MAGE või GMAT, TOEFL, TOEIC või IELTS, DELF / DALF mitte-prantsuskeelse kandidaadid - TCF 4 või samaväärne -, diplomid, soovituskirja ja motivatsiooni ja testi) ja intervjuu žürii.

Kraad (id) vajalik: Magistriõpe kraadi või diplomi tasemel Bac 4 või rohkem (240 ECTS) või samaväärne (välismaa diplomi VAE ...).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... Loe edasi

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. Näita vähem
Aix-en-Provence