Riigi fondist, riskifondide ja investeerimisfondide Management Program

Cambridge Graduate University eesmärk on anda globaalse juhid tööriistad, võrgu, globaalne arusaamad ja eksistentsiaalne loogika on 21. sajandi globaalne mõju. Osana et missioon, Cambridge Graduate University pakub nii maailma ainus ülemaailmne campus ülikooli ja maailma ainult magistri-ja doktorikraadi aastal riigi fondist (SWF) Management, Hedge Fund (HF) Juhtimine ja Mutual Fund (MF) Management maailma top õppejõud. Eesmärk on valmistada maailma liidrite ja juhtide riiklike, hekkide ja investeerimisfondid, see programm ühendab üleni piirkondlikke teadmisi maailmast, kus rahandus, investeeringud, poliitilise ja majandusliku keerukuse ja ärijuhtimise oskusi, et täpsustada otsuse, oskusi ja instinkte navigeerimise keerulistest suhetest riigi ja erasektori vahel tehes usaldusväärseid investeerimisotsuseid eest $ triljoneid aastal riigi omanduses, hekkide ja investeerimisfondide maailmas.

Päritolu riiklikele investeerimisfondidele, riskifondid ja investeerimisfondide ulatuvad vajadust kaitsta ja kasvatada pühendatud vahendeid kogunenud rahvaste toetamiseks pikamaa programmeerimine liikmesriikide tulevase tervise, hariduse ja majanduse arengu projekte; põlvkondadevahelise ülekanded perekondliku rahaline reserv; et rikkuse kaitse ultra-high-net-väärt ja suur-net-väärt üksikisikute üle kogu maailma.

Õpinguid

Läbi meie praktikud ja eksperdid valdkondades nagu investeeringute juhtimine, kontsentreeritud varude juhtimise ja põlvkondadevahelise rikkuse ülekanne strateegiaid; Meie õpilased saavad:

• distsiplineeritud investeerimisstrateegia lähenemine, mis algab poolt täielikult mõistmaks
oma praeguse majandusliku olukorra ja sihte tulevikuks.

• Kohandatud, intelligentne rahalist strateegiaid ja lahendusi, mis ületavad
investeerida aktsiatesse ja võlakirjadesse, mis aitavad lahendada iga aspekti oma rahalist elu.

• varahalduse raamistiku organiseerimise ja integreerida kõik oma
investeeringute eesmärke.

Need eesmärgid on täidetud läbi integreeritud segu maailma kohordi keelekümbluse intensiivkursused, loengud, Cambridge Leadership KEELEKÜMBLUSMEETOD Äri (CLIMB), kes elavad investeerimisportfellidest, juhtumiuuringud, grupi arutelusid ja simulatsioone.

General Programmi eesmärgid

Programmi eesmärgid CGU College of Business on pakkuda vahendeid, juhendamise ja keskkond meie õpilastel arendada oma, põhjaliku kallinemine strateegia ja innovatsiooni investeeringute, sest see on seotud kõrgemate fondi juhid. Põhiõiguste mõõtme süstida Sellest vaatenurgast on tunnustust keerulist dünaamikat globaliseerumine tehnoloogia, tegevuse ja strateegia kulude analüüsi. Analüüsides investeeringu erinevatest vaatenurkadest, programm arendab mitu vaadet investeeringute strateegia ja rakenduskavade suunised, mille keskmes kuidas nad kattuvad ja vastu üksteist. Programm analüüsib uusi investeeringuid ja strateegia ettevõtte eesmärke:

• otsib pikaajalise säästva ja kõrge rahalist tulu oma aktsionär mõistlikes riskitaluvus.

• Investeerimine ja ei kontrolli mis tahes sektori ettevõte.

• Järgides kohalike seaduste ja määruste riikides, kus investeeringud on tehtud.

• Oletades, kohusetundlikult oma ettevõtte ja globaalse rolli ettevõtete sotsiaalse vastutuse.

• tagada, et investeeringud on teadus-ja analüüsi sunnitud andma aluse heli kaalutletud otsuse investeeringuid.

• tagada, et investeeringud on nii jaotamise sõidetakse samuti ajendatud kombineeritud meede fondi core lähiajal ja pikaajaliste eesmärkide.

CGU lõpetajate naaseb oma ettevõtte seisukohti uuenenud oma juhirolli ja strateegiad kohtub varahalduse eesmärke oma SWF, HF ja MF kui ka varahalduse eesmärke eravahendite kuulub ülikõrge -net väärt ja suur-net-väärt üksikisikud.

Õppekava

In Sovereign Wealth Management, Hedge Fund Management, ja Mutual Fund Management, õpilased arengut läbi põhjaliku viieosaline õppekava:

• Alused Fund Management

• Arenevad turud

• Sovereign Wealth Management

• Hedge Fund Management

• Vastastikune Fund Management

Need õppekavad on keskendunud teritamine analüütiline ja otsuste tegemise oskusi meie õpilastele. Meie intensiivne, hübriid õppimise kogemus hõlmab kogu maailma kohordi keelekümbluse intensiivkursused, loengud, juhtumiuuringute, grupi arutelusid, simulatsioone ja spetsiaalseid tööriistu demüstifitseerida mõtestab sektori ökonoomika ja ettevõtte tugevused ja nõrkused selles sektoris. Lõpetajad kapten kontseptsioone ja oskusi, et neid saab kohaldada igas olukorras nõuavad ulatuslikku äri analüüsi.

Põimitud iga kolledži viie õppekava valdkondades on mitmeid põhimõtteid ja kontrolli, mis on lahutamatult seotud ettevõtete investeerimis- ja fondide juhtimise protsessi. Need aluspõhimõtete ja kontrolli tegeleda korduvalt iga toote kätte saanud ja toodetud igas protsessis; ja on loetletud allpool:

• Riskijuhtimine

• Risk juhtimissüsteemid

• Business strateegia analüüsi

• Finantsraamatupidamine analüüs

• Tuleviku analüüsi ja

• juhtimine ja rakendamine ettevõtete investeeringute strateegiate, poliitika ja eesmärgid

Lõpetajad meie programmi on nii ladus neid põhimõtteid nagu nad on koos kogenud analüüsivahendeid, et aidata neil kaardistamine risk kontrollitud tee suunas ettevõtte mandaadi ja selle tulevikunägemus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge Graduate Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date