Riigi omanduses oleva ettevõtte halduse programm

Üldine

Programmi kirjeldus

Riigi omanduses oleva ettevõtte Administration Program

Cambridge Graduate University eesmärk on anda globaalse juhid tööriistad, võrgu, globaalne arusaamad ja eksistentsiaalne loogika on 21. sajandi globaalne mõju. Osana et missioon, Cambridge Graduate University pakub nii maailma ainus ülemaailmne campus ülikooli ja maailma ainult magistri-ja doktorikraadi aastal riigi omanduses oleva ettevõtte (SOE) Administration (SOEA) alates maailma top õppejõud.

SOEs hulka kuuluvad kohalikud ettevõtjad kui ka näiteks piirkonna riike, linnade ja kohalike omavalitsuste ning on levinud kommunaalteenuste ja infrastruktuuri tööstusharud nagu energeetika, transport, telekommunikatsioon, kelle esitus on väga oluline, et lai elanikkonna segmendid ja mujal ärisektoris. Seega juhtimise SOE s on oluline tagada oma positiivse panuse riigi üldise majandusliku tasuvuse ja konkurentsivõime. See on valitsuste ja avalikkuse huvi, et kõik need kategooriad SOE s on professionaalselt juhitud ja rakendada nüüdisaegse praktika. SOE s võib olla konkurentsivõimeline või mitte-konkurentsivõimeline majandussektorites. Juhtimise programm hõlmab eristada loetletud ja loetlemata SOE s, või vahel kuulub täielikult, enamuse ja vähemuse omanduses SOE s, sest haldamine on mõnevõrra erinev igal juhul.

SOEs nägu erinevad probleemid. Üks on see, et SOE s võib kannatada just nii palju lubamatust käed ja poliitiliselt motiveeritud omandi häireid alates täiesti passiivne või kauge omandisse riigi poolt. Samuti võib lahjendamine vastutust. SOE s on sageli kaitstud kaks suurt ohtu, mis on olulised politseitöö juhtimise erasektori ettevõtted, st ülevõtmine ja pankrot. Veelgi olulisem, raskused tulenevad sellest, et vastutus täitmise SOE s hõlmab keerulises ained (juhtimine, juhatus, omandi üksused, ministeeriumid, valitsus), ilma selgelt ja kergesti äratuntavad või kauged, koolijuhid. Struktureerida seda keerukat accountabilities et tagada tõhus otsuste ja hea juhtimine on väljakutse.

Vajadust riigi omandisse äriühingute kõikunud riikide seas ja tööstuse ning on tavaliselt koosneb mix sotsiaalse, majandusliku ja strateegilisi huve. Näidetena tööstuspoliitika, piirkondlik areng, avalike hüvede pakkumisega ja olemasolu nn "looduslik" monopolid. Viimastel aastakümnetel aga turgude globaliseerumine, tehnoloogilised muutused ja dereguleerimine varem monopoolset turgu on nõudnud kohandusi ja ümberkorraldamine riigi omandis sektoris.

Selleks, et täita oma omandiõiguse kohustusi, riik saab kasu, kasutades kõige keerukamaid vahendeid, mida kohaldatakse haldamise SOE s ja äriettevõtete maailmas. Sest SOE Administration Program, mitte ainult üliõpilased katavad tipptasemel Magistriõpe of SOE Administration ja doktor SOE Administration ärijuhtimise sisu, see hõlmab keerulisi ja unikaalseid dünaamika SOE s, nagu ettevõtte juhtimine, keerulise poliitilise ja valitsusvälised sidusrühmad, kulud, kapitali struktuurid, transport, avalik ülesanne, õiguslike ja regulatiivsete struktuuride, demograafia, energeetika, infrastruktuuri, telekommunikatsiooni, kaupade, maailmaturgudel, ja palju muud.

Eesmärk on valmistada maailma liidrite ja juhtide SOE s, see programm ühendab üleni piirkondlikud teadmised maailmast, kus organisatsiooni juhtimise, sidusrühmade toetust, rahandus, investeeringud, poliitilise ja majandusliku keerukuse, maailmaturul ja ärijuhtimise oskusi, et täpsustada kohtuotsuse oskusi ja instinktid navigeerimise keerulistest suhetest riigi, äri, kui ka erasektoris, tehes usaldusväärse juhtimise otsuseid $ triljoneid investeerinud SOE s maailmas.

Õpinguid

Läbi meie praktikud ja eksperdid sellistes valdkondades nagu ärijuhtimine, maailmaturgudel, poliitilisi läbirääkimisi, meie õpilased saavad:

• ülevaade õigusliku ja reguleeriva raamistiku jaoks SOE s;
• Riigi Tegutsemine Omanik;
• õiglane kohtlemine aktsionärid;
• Suhted sidusrühmadega;
• Koosolek ja haldamine sidusrühmade ootused SOE s;
• Living Company juhtimiskogemus;
• suurenev efektiivsuse ja tulemuslikkuse SOE s;
• Capital Markets ja SOE s;
• Sotsiaal- ja missioon SOE s;
• Läbipaistvus ja avalikustamine; ja
• kohustused Lauad SOE s.

Need eesmärgid on täidetud läbi integreeritud segu maailma kohordi keelekümbluse intensiivkursused, loengud, Cambridge Leadership KEELEKÜMBLUSMEETOD Äri (CLIMB), kes elavad investeerimisportfellidest, juhtumiuuringud, grupi arutelusid ja simulatsioone.

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Loe edasi

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Näita vähem