Robootika ja autonoomsete süsteemide magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc robootika ja autonoomsete süsteemide eesmärk on õpetada üliõpilastele arenenud teadmisi ja oskusi töötada välja uuenduslikke lahendusi, mida kiirelt arenev globaalne tööstus vajab robootika ja autonoomses süsteemis (RAS).

Programmi eesmärk on anda võimalus tõhustada ja rakendada õpilaste olemasolevaid teadmisi arvutiprogrammide ja matemaatiliste raamistike kaudu laboratooriumide töökojad, loengud, arutelud ja sõltumatu uurimistöö.

Loomulikult eeldatakse programmeerimise kontseptsioonide ja toetava matemaatilise raamistiku tutvustamist, esitades täpsemalt arvutusvaldkonnale konkreetselt seotud mõisteid.

Kuidas sa õpid

Selle programmi õpilased võivad kogeda erinevaid õpetamis- ja õppimisviise. Programmi eesmärk on võimaldada oskuste arendamist praktilistes töötubades laboris ja akadeemilisi teadmisi arutelu, loengute, arutelude ja isiklike teadusuuringute kaudu.

Moodulid eeldavad programmeerimiskontseptsioonide ja toetava matemaatilise raamistiku tundmist, esitades samal ajal spetsiaalselt andmetöötlusvaldkonnaga seotud täiustatud kontseptsioone.

Iga moodul koosneb tüüpiliselt 12 õppenädalast. Seekord sisaldab toetav loenguprogramm, toetatud laboriseansside seeria ja loovutamisõppuste ja eksamite läbiviimise aeg. Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Programmi toetab veebipõhine juurdepääs loengumaterjalidele ja nendega seotud informatsioonile.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes.

Kuidas teid hinnatakse

Programmi hinnatakse mitmesuguste vahendite abil, sealhulgas klassi testid, kursuste, projektid ja eksamid. Enamik hindamisi on kursuste aluseks, mis peegeldavad arvutiteaduse praktilist ja rakenduslikku olemust. Lõpliku etapi uurimisprojekt annab võimaluse spetsialiseeruda ja täita märkimisväärse keerukusega tööd.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi kiitusega infotehnoloogia erialal või sellega seotud erialal. See võib hõlmata tehnikat, matemaatikat ja muid teaduse ja tehnoloogia teemasid, mis hõlmavad olulist osa arvutiprogrammide koostamisest.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem