Robootika ja juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

132622_6020984-robot-arm-in-a-factory3.jpg

Robootika ja juhtimise magistriprogramm

Robootika ja juhtimise magistriprogramm on interdistsiplinaarne kursustega, mis hõlmavad moodsa robootika olulisi aspekte, nagu autonoomsed süsteemid, väljarobootika, tehisintellekt, arvutinägemine, mobiilsed robotid, manussüsteemid, modelleerimis- ja juhtimissüsteemid. Loengud, laboritööd, projektid ja ülesanded on tihedalt seotud Umeå ülikoolis jätkuvate teadusuuringutega.

Robootika ja juhtimise magistriprogramm annab põhjaliku aluse robootika valdkonnas töötavale karjäärile. Programm on interdistsiplinaarne, hõlmates nii tehisintellekti kui ka juhtimissüsteemidega seotud robootikat , kaastööd annavad peamiselt arvutusteaduse ja rakendusfüüsika ning elektroonika osakonnad.

Õpetamine

Õppetöö koosneb loengutest, rühmatreeningutest, seminaridest, laboritöödest , ülesannetest ja projektidest. Paljud kursused sisaldavad suurt osa laboratoorsest tööst, et pakkuda praktilist kogemust, kasutades kõige kaasaegset tarkvara ja riistvara. Teie õpingud võivad sõltuvalt teie huvidest keskenduda tehisintellektile, seotud robootikale või juhtimisega seotud robootikale. Samuti on võimalik ja julgustatakse programmi isikupärastama, valides vastavalt oma huvidele lisakursused ja lisades need diplomi. Kõik juhised on inglise keeles.

Paralleelkursused

Tavaliselt õpivad tudengid poole semestri jooksul paralleelselt kahte kursust. Iga õppeperiood lõpeb eksamiperioodiga. Igal kursusel on igal aastal kolm kirjaliku eksami võimalust. Programm hõlmab ka ühe semestri projektitööd, mille maht on 30 EAP. Seda kaitstakse suuliselt ja dokumenteeritakse kirjaliku magistritöö vormis.

Lisateave programmi veebilehel

Kraad ja karjäär

Robootika ja juhtimise magistrikraadiga saate teha teadusuuringuid ja arendada uusi ja arenenud tehnoloogiaid . See võib olla näiteks mehitamata sõidukid, ehitusmasinate kõrgetasemeline automatiseerimine, kaevandusseadmed, tehaste protsesside juhtimine, arvutinägemisega seotud tooted, simulatsioonitarkvara, täiustatud andurisüsteemid ja kantavad süsteemid.

Üha enam on vaja insenere, kes saavad tänapäeva ja tuleviku keerukate, automatiseeritud ja intelligentsete süsteemide kavandamiseks, ehitamiseks ja hooldamiseks.

Edasised uuringud?

Robootika ja juhtimise magistrikraad teeb teid ka doktorantuuri saamiseks sobivaks ning avab võimalused akadeemiliseks karjääriks robootika ja juhtimissüsteemide alal.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem