Rohelise Elektroonika magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

TUM Asia Rohelise Elektroonika Magistrikraadiga (MSc in GE) taaskasutamise ja loodusvarade uuendamise muutumise peamine mure tootmissektorites varustab õpilasi põhjalikult ja põhjalikult mikro- / nano-valmistamise tehnoloogiaga, taastuv energia, võimsus pooljuhid, samuti orgaanilised pooljuhtseadmed ja -süsteemid.

ÜHISED AJAKAVA

Teostanud Technische Universität München (Saksamaa) ja Nanyang Technological University (Singapur). Rohelise Elektroonikaga seonduv TUM-NTU magistriõpe tagab, et õpilased on valmis oma ideid muutma elektrisüsteemide jätkusuutlikeks lahendusteks.


2 AASTAT TÄPPISPROGRAMM

Kaks aastat täiskoormusega teadus- ja rakendustepõhist programmi, mis hõlmab praktikakogemust ja magistritööd.

  • Õpilane peab täitma 14 moodulit (2 kohustuslikku labori moodulit, 6 põhilisi tehnilisi valikuid, 4 spetsialiseerumise tehnilist valikut, 2 mittetehnilist valikained)
  • 45 Põhiosa kontaktid
  • 2 kohustuslikud laboratoormoodulid, mida peab täitma iga üliõpilane


TÖÖSTUSE KINNITUS

Kuna meie TUMi professorid töötavad juhtivate tööstusharude esindajatega, osalevad nad õpilastega, ühendades teoreetilised teadmised oma tegelike elukogemustega. Me sõime meie TUMi professoritelt Saksamaalt, et õpetada eksklusiivset õpetamispõhimõtet, tagades kvaliteedi kompromissi. Õpilased saavad Euroopa ja Aasia tööstuse teadmisi, mis võimaldab neil teadmisi uutele kõrgustele omandada, kui nad lõpuks tööstusele või uurimisvaldkonnale lähevad.


GLOBAL VÕIMALUSED

Sul on võimalik lõpetada oma internatuuri ja väitekirja Münchenis, Singapuris või mujal maailmas, mis tahes ettevõtte või uurimisasutusega.

Meie üleilmne klassiruum pakub ka head töökoha katsestendi. Võimalus töötada erinevate kultuuride inimestega on nüüd töökoha jaoks oluline oskus ja alustamiseks pole paremat võimalust kui meie klassiruumis.


TÄITMISE KRITEERIUMID

Nõutav vähemalt 3-aastane bakalaureusekraad teaduses, elektrikas ja elektroonikaseadmes või samaväärne kraad teistes asjakohastes erialades. Põhimõtteliselt on semiconductor füüsika, elektromagnetiline ja orgaaniline keemia (või elektrokeemia) on tungivalt soovitatav programmi.

  • TOEFL / IELTS (Nõutav taotlejatele, kelle emakeel või varasemate õpingute õppevahend ei ole inglise keeles)
  • TOEFL: hiljutised punktid Interneti-põhise testi jaoks vähemalt 100 ja arvutipõhise testi jaoks 234
  • IELTS (www.ielts.org): akadeemilise IELTS-i tulemus on vähemalt 6,5
  • Akademische Prüfstelle (APS) sertifikaat (Nõutav ainult taotlejatele, kellel on kraad Hiinast, Vietnamist või Mongoolist)

TAOTLUS TAOTLEMISEKS

Meie võrguteenuste portaal avatakse iga aasta 15. oktoobril. Jäta meile oma e-posti aadress (päringuvormi kaudu) ja me teavitame teid sellest, kui sissepääsu portaal on avatud.

Kõik taotlejad peavad oma taotlust alustama veebipõhise rakendusportaali kaudu ja seejärel saatma taotlusele vastava nõutava paberkandjal dokumendi (posti teel) nimekirja. Kui saadate meile päringuvormi, saadetakse teile lisateave."Õppides kahe mainekaid ülikoole, TUM-i ja NTU-d, suudan ma kogeda Saksa ja Singapuri haridussüsteeme. Ühine õppekava võimaldab teil ka laiendada oma võrku ülikoolide professorite, üliõpilaste ja spetsialistidega. , Olen õppinud erinevatest vaatenurkadest ja see on minu õpingutele väga rikastav. "

Karthik Chandran

Õpilane, MSc rohelise elektroonika valdkonnas

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM).

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM). Näita vähem