Säästva energia süsteemid - Master of Science (MS) programm

Üldine

Programmi kirjeldus

Kliimamuutus on keskne keskkonnaprobleem meie aja. Selle probleemi lahendamiseks peame kasutama energiat tõhusamalt ja suurendada meie taastuvenergia kasutamist.

Making ümberkujundamine nõuab sügavad teadmised teaduse säästva energia samuti firma madalikule äri-ja suhtlemisoskus vaja tõlkida tehnilised teadmised tegeliku maailma lahendusi.

Lõpetajad professionaalne teaduse meistrid (PSM) säästva energia süsteemid antakse õigus aidata seda transformatsiooni ja aitab kasvatada rohelise majanduse New York.

Miks õpib SUNY Cortland?

Program Tähtsündmused

Läbi detailne uuring füüsika säästva energia süsteemid, saate uurida inseneri mehaanika, energeetika ja jätkusuutlikkus, põhialuste termodünaamika ja termodünaamika ehitusprojekti ja tehnoloogia.

Samuti saate uurida füüsika taastuvenergia tehnoloogia, samuti jõuelektroonika ja ringkonnakohtu ja seadmeid.

Key äri teemad hõlmavad raamatupidamise, turunduse, juhtimise ja kutse kirjalikult.

Sisseastujale kriteeriumid

Taotlejad on tavaliselt vaja on bakalaureuse kumulatiivne Hinne punkt keskmiselt vähemalt 2,5 kohta 4,0 skaalal. Kuid asjaolud, sealhulgas, kuid mitte ainult, püüab järgmise lõpetamist bakalaureusekraadi ja tulemuslikkuse viimase kahe aasta bakalaureusekraad programm tuleb arvestada taotluste läbivaatamine üliõpilaste madalama astme punkt keskmised. Õpilased, kes tunnevad, et nad on kvalifitseeritud vaatamata bakalaureuse astme punkt keskmiselt alla 2,5 soovitatakse pöörduda osakonna enne taotlemise vastuvõtu.

Taotlejad on oodata piisav kogemus füüsika ja matemaatiline enne nende rakendamist. Erakordne taotlejad, kes ei vasta kõigile sissepääs nõuetele võib kaaluda individuaalselt. Kui tunnistas, need õpilased võivad olla kohustatud täitma täiendavaid nõudeid aste kaugemale eespool nimetatute. Need täiendavad nõuded määrab lõpetaja koordinaator Õppekava ja võivad sisaldada konkreetseid kursusi, mille arv on piiratud, mis põhineb õpilase eelneva akadeemilise taustaga füüsika ja matemaatika.

karjääri potentsiaali

PSM Säästva energia Systems valmistab ette kõrgharidusega et aidata silmaga loomise, arendamise ja laiendamise kohalikele ettevõtetele või mitte kasumi keskendunud taastuvenergia ja hoonete energiatõhususe ja säästva tehnoloogia kui ka töö valitsusasutustes edendamise ja laiendamise säästva energia. Programmi segu kursuste keskendudes alus- ja rakendusuuringuid teaduse kui ka need, mis keskenduvad professionaalsed oskused, et lahendada praktilisi, reaalse maailma probleeme kiiresti kasvav ja kriitiliselt oluline valdkondades säästva energia muudab lõpetajate väga soovitav piirkondlike ettevõtete ja organisatsioone ning anda neile võimalus aidata edendada kõrgelt tasustatud roheliste töökohtade kogu Kesk New York.

Tüüpiline karjäärivõimalusi, et PSM Säästva energia Systems annaks õpilastel jätkata järgmised:

  • Designer taastuvenergia süsteemid, nagu päikese- photovoltatic, päikeseenergia, ja maasoojuspumpade juures elumajades ja kommertseesmärkidel.
  • Ehitiste energiatõhususe spetsialist keskendub liikumisele soojust läbi ehitatud keskkond elamu või kommertseesmärkidel.
  • Taastuvenergia spetsialistina suurem säästva insenerifirmast
  • Tehnilised ekspert mittetulundusühingute tööd, et edendada ja laiendada taastuva ja säästva energia süsteemid.
  • Tehnilised ekspert valitsusasutustele üle nähes kohalikule, riiklikule või föderaalse jõupingutusi, et tõhustada ja edendada vastuvõtmist taastuvenergia või energiatõhususe tehnoloogiate elamutes ja kaubanduses kaalud.

Vaata Student Center

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... Loe edasi

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. Näita vähem
Cortland , USA veebis + 1 Rohkem Vähem