Säästva arhitektuuri meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Säästva arhitektuuri meister

Ülevaade

Maailma kiire areng ja linnade pidev areng on toonud kaasa tõsise keskkonna saastamise, energiatarbimise ja süsinikdioksiidi heitkoguste. Praeguse olukorra tõttu peaksid ehitusinsenerid võtma juhtrolli, edendama säästvat arengut ja kasutama uuenduslikke meetodeid, et lahendada tsiviilehitustööde säästva arenguga seotud väljakutseid.

Säästva arhitektuuri magistriõppekava annab õpilastele arenenud tehnilisi teadmisi, probleemide lahendamise oskusi ja tsiviilehituse põhivaldkondade põhjalikku tõlgendamist, pöörates erilist tähelepanu ülemaailmse säästva arengu tulevikule. Selle programmi eesmärk on arendada õpilaste kriitilist teadlikkust tänapäeva ja tulevase jätkusuutlikkuse strateegiast, kuidas integreerida neid tsiviilehitustööstusega ja kuidas leida võimalikke lahendusi olemasolevatest ja tekkivatest tehnoloogiatest.

Programmi täisajaga kursus on 18 kuud, mis koosneb kahest pool semestrist muidugi õpetamine (õpetamine hinnangute kursuste ja eksamid) ja viimasel poolaastal teadustöö. Samal ajal pakub elukutse ka töötavatele töötajatele 36-kuulist osalise tööajaga kursust. Kõik kursused on õpetanud rahvusvaheline akadeemiline meeskond, mis tegeleb jätkusuutliku ja jätkusuutliku arhitektuuri loomisega

Lõpetajad selle suurte saavad magistrikraadi Liverpooli Ülikoolist, mille on kinnitanud Hiina Haridusministeerium.

Agentuuri sertifitseerimine

Magistriõpe on akrediteeritud moderaatorite ühisnõukogu (JBM) poolt. Professionaalne kursus vastab Ühendkuningriigi haritlaspetsialistide CEng sertifitseerimise taotlemiseks nõutavatele kursustele "Jätka õppimist" (taotlejad peavad esmalt omandama mõningaid CEng-sertifitseeritud bakalaureuse kursusi). Esimene aste)

Kursus

Kursus

 • Säästev tehnoloogia ja ehitusmaterjalid
 • Säästev äravoolusüsteem
 • Säästev energia ja keskkond
 • Energiastrateegia integreerimine arhitektuuri projekteerimisse
 • Jätkusuutlike struktuuride süsteemide täiustatud simulatsioon
 • Puidu jätkusuutlik kasutamine
 • Keskkonnatehnika ja juhtimistavad
 • Jätkusuutlik linnaplaneerimise strateegia
 • Paber

Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused on osa kraadiõppe lõpetamisest ja kraadi omandamisest. Täiendavate õppetegevuste tunnid eraldatakse keskmiselt semestri jooksul, tavaliselt 200 tundi semestri kohta. Täiendavad õppetööd osalise ajaga magistriõppe programmide puhul on üldjuhul 100 kuni 150 tundi semestris.

Tööhõive

See magistrikraadi lõpetajal on teadmisi sotsiaalsete väärtuste kohta jätkusuutliku ehitushariduse vallas, saab osaleda vastavates ametites tsiviilehituse valdkonnas ja tal on võimalus õppida eluks. See magistrikraad vastab kursuse "Jätkake õppimist" nõuetele, mis on kraadiõppe inseneride (CEng) lõplik kvalifitseeritud erialane haridus kraadiõppe platvormiks.

tasu

Õppemaks

90 000 RMB, täiskoormusega 18 kuud või osalise tööajaga 36 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust. Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Märkus: praegusel etapil ei ole stipendiumid osalise tööajaga projektide jaoks saadaval.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureusekraad on tsiviilehitus või muu sellega seotud erialane distsipliin.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust.

Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem