Loe ametlikku kirjeldust

CSU säästva põllumajanduse programm on paindlik ja kavandatud selleks, et rahuldada põllumajanduse vajadusi, varustades õpilasi vajalike oskustega tasakaalustada looduslikke ressursse, inim- ja majanduslikke tegureid, mis mõjutavad põllumajanduslikku jätkusuutlikkust.

Miks seda kurssi õppida?

CSU säästva põllumajanduse magister ühendab uuringud jätkusuutlikkuse kolme põhivaldkonda: põllumajandus- ja loodussüsteemid, agroettevõtted ja humanitaarteadused. Säästva arengu loominguliste ja kriitiliste väljavaadete arendamise kaudu keskendub kursus uuenduslikele viisidele põllumajanduse edendamiseks keskpikas ja pikas perspektiivis. Lõpetajad on võimelised juhtima poliitikat, teadustööd ja strateegilist juhtimist, mis on seotud paljude tööstuse kontekstidega.

Säästva põllumajanduse magistriprogrammi eesmärk on rahuldada põllumajanduse vajadusi, varustades õpilasi vajalike oskustega, et tasakaalustada looduslikke ressursse, inim- ja majandustegureid, mis mõjutavad põllumajanduslikku jätkusuutlikkust. Lõpetajad on võimelised juhtima poliitikat, teadustööd ja strateegilist juhtimist, mis on seotud paljude tööstuse kontekstidega. Säästva põllumajanduse magistri eesmärk on edendada arenenud ja kriitilist mõtlemist, edendada arenenud analüütiliste ja probleemide lahendamise oskuste omandamist ja kontseptuaalset ülevaadet, mis suurendab kandidaadi suutlikkust võtta enda valitud valdkonnas olulisi vastutusalasid; stiimulite ja / või sihtotstarbelise teadustöö edendamine kandidaadi distsipliini valdkonnas.

Master of Sustainable Agriculture eesmärk on edendada arenenud, kriitilist mõtlemist:

  • edendada analüütilise ja probleemide lahendamise oskuste omandamist ja kontseptuaalset ülevaadet, mis suurendab suutlikkust võtta teie valitud valdkonnas olulisi vastutusalasid;
  • distsipliini valdkonnas stipendiumi ja / või sihipärase uurimistöö edendamine.

Karjäärivõimalused

CSU kursused jätkusuutliku põllumajanduse valdkonnas on ideaalne spetsialistide ümberõppeks, et suunata või parandada oma olemasolevaid karjäärivõimalusi põllumajandus- või agrotööstussektoris.

Lõpetajad leiavad karjääri nõustamis- ja poliitika / propageerimise rollides, juhtivtöötajad, põllumajanduse ja agrometööstuse konsultatsioonid, põllumajanduse finantssektor, Landcare ja valgala agentuuride rollid, loodusvarade majandamine, põllumajandus haridus ja koolitus ning maaelu nõustajad.

Magistriõppe üliõpilased, kes soovivad jätkata säästva põllumajanduse doktoriõpinguid, võivad lubada sisenemise nõuded. Edukad taotlejad saavad krediiti saada. Jätkusuutliku põllumajanduse doktor annab täiendava võimaluse rakendada järjepidevat, põhjalikku ja murrangulist rakendusuuringut jätkusuutlikkuse aspektist akadeemilise personali liikme järelevalve all. Õpilased lõpetavad täiustatud analüütilise ja loova mõtlemise oskused, rakendades oma õppimist reaalsetes küsimustes ja saavad iseseisvad ja iseseisvad õppijad, kes on pädevad uurimisvaldkondades, mis on seotud nende õppevalikuga.

Sissepääsu teave

Magistriõpe taotlejad on lõpetanud bakalaureusekraadi (või sellega samaväärse) või säästva põllumajanduse diplomiga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Charles Sturt Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
18 - 36 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date