Süstemaatilise bioloogia ja ökoloogia magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Süstemaatilise bioloogia ja ökoloogia õpilased on pidevalt haritud näiteks entomoloogias, hüdrobioloogias, käitumuslikus ökoloogias, akaroloogia, brüoloogia, mineraloogia ja paleontoloogia, parasitoloogia, ornitoloogia, biotehnoloogia või dünaamika ning metsa ökosüsteemide juhtimine.

Töötajad ja üliõpilased, kes aktiivselt osalevad uuringute alustamisel oma õpingute alustamisest, tegelevad erinevate uurimisprojektidega, uurides Ida-Böömimaa ökoloogilisi ja bioloogilisi küsimusi . Akadeemilise personali peamised uurimisvajadused on botaanilised uuringud, enamasti kaitstud alad, taimede füsioloogia, entomoloogia, parasitoloogia, korordi zooloogia, rakkude ja molekulaarbioloogia, mikrobioloogia, agrokeemia, geomorfoloogia või geodendroloogia.

teadustegevuse

Department koolitab eksperte, kes on varustatud töötavad organid riikide kontrollijatel tegelevad keskkonna ja looduskaitse, teadus- ja laborid keskendunud bioloogia, ökoloogia või biomeditsiini, kultuuri- ja haridusasutuste keskendus ökoloogilise hariduse ja teadusliku tegevuse. Praktiliste toimingute eesmärk nii laborites kui ka väliuuringutes on laiendada õpilaste teadmisi ja muuta teoreetilised teadmised praktikasse. Osakonna teadustegevust toetab suur hulk kohalikke ja välismaiseid toetusi koostöös mitmete Tšehhi Vabariigi ja välisriikide kolleegiumide ja teadusasutustega.

Kandmismenetlus:

Avalduse esitamise tähtaeg: 30. juuni (septembris alustamiseks)
Taotlejad peavad saatma

  • täidetud taotlusvormil
  • koopia ülikooli diplomist, mis tõendab, et taotleja on lõpetanud bakalaureuseõppe (see dokument tuleb tõlkida inglise keelde ja kinnitada notar)

Sisenemisotsuse ulatus ja sisu:
Sissepääs intervjuu.

Kõik dokumendid tuleb saata aadressil:
Rahvusvaheliste suhete osakond
Hradec Kralovi ülikool
Teaduskond
Rokitanskeho 62
500 03 Hradec Kralove
Tšehhi Vabariik

ja e-posti aadressile: study@uhk.cz

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Hradec Králové - Faculty of Science is a vibrant institution, and its constant development is reflected both in academic and construction activities: new faculties and institutes are ... Loe edasi

The University of Hradec Králové - Faculty of Science is a vibrant institution, and its constant development is reflected both in academic and construction activities: new faculties and institutes are being established and new study programmes are being accredited. Näita vähem
Hradec Kralove