SINReM - rahvusvaheline magistriõpe säästva ja uuendusliku loodusvarade haldamise valdkonnas

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

EIT märgis määrati 2017. aastal

Väljakutse

Jätkusuutlikkus on enamat kui lihtsalt sõnade sõnastus. Tooraine on üks Maalt kõige kiiremini kahanevaid ressursse. Paljude nende materjalide püsiv ja jätkusuutlik varustamine on ülioluline dekarboniseeriva ühiskonna, taastuvenergia infrastruktuuri, elektri liikuvuse, aga ka tarbekaupade ja elektroonikaseadmete jaoks. Vananenud make-take-use-dispose mudel ei kehti piiratud ressursside maailmas. Selle väljakutsega toimetulemiseks tegid koostööd kolm juhtivat Euroopa ülikooli, et arendada välja uus Erasmuse magistriprogramm - rahvusvaheline magistriprogramm säästva ja uuendusliku loodusvarade haldamise (SINReM) raames. SINReM loodi selleks, et välja arendada uue põlvkonna spetsialistid, kes saavad insenerid tehnoloogiat materjaliuuringute taasintegreerimiseks ning omandada pädevust, teadmisi ja usaldust materjalide säästva kasutamise lahenduste väljatöötamisse.


SINReM - rahvusvaheline magistriõpe jätkusuutlikus

ja innovatiivne loodusvarade haldamine SINReM annab oma õpilastele laialdase ülevaate kogu väärtusahelast ja selle erinevatest aspektidest, aga ka selle võimalustest ja piirangutest. SINReM-i õpilased omandavad teadmisi erinevatest (tehnoloogilistest) võimalustest loodusvarade voogude optimeerimiseks väärtusahela eri osades, alates ressursside uurimisest kuni materjalide jätkusuutliku kasutamise ja tootmisprotsessis kasutatavate ressursside kasutamiseni ressursside taaskasutamiseks / eluiga tooteid.

Osana SINReMist töötavad õpilased koos erineva taustaga eakaaslastega, et hoolikalt hinnata, kuidas hallata Maa ressursse majanduslikult jätkusuutlikul viisil, ilma et see avaldaks negatiivset mõju keskkonnale ja ühiskonnale. Õpilased õhutavad paradigma muutusi tööstuses, arendades toorainete töötlemise terviklikku ülevaadet.

Innovatsioon ja ettevõtluskoolitus

SINReMi lõpetanutel õpetatakse loovuselt erinema, neil on ettevõtlik mõtteviis, multidistsiplinaarne vaade ja uuenduslikud probleemipõhised tehnoloogiaarenduse alased oskused.

Kogu programmi jooksul integreeritud kursused stimuleerivad väärtusahelas aktiivselt osalevate üliõpilaste, õppejõudude ja mitteakadeemiliste sidusrühmade teadmiste ja kogemuste vahetamist ning kutsuvad õpilasi välja töötama ja rakendama multidistsiplinaarseid ja loomingulisi probleemide lahendamise meetodeid.

SINReM-programm pakub ka täiendavat oskuste väljaõpet, et õpetada õpilastel väärtusahela sekkumiste keskkonna- ja ühiskondlikku mõju hindama (nt ressursihindamine) ning olla loominguline ja uuenduslik mitte ainult akadeemilise uurimiskeskkonna, vaid ka ärikeskkonna jaoks. Need kursused hõlmavad innovatsiooni juhtimise, intellektuaalomandi õiguste ja ettevõtluse moodulit ning projektijuhtimise ja äriplaani arendamise kursust, mis valmistab õpilasi ette oma magistritöö uurimiseks ning tulevase stardiaja või spin-off'i alustamiseks.


Professionaalsed profiilid pärast lõpetamist

Kas olete õpilane, kes on:

  • Kas soovite uurida, kuidas piiratud toorainete kasutamise parandamiseks tehnoloogiaid arendada?
  • Soovite teada saada, kuidas innovatsioon ja ettevõtlusoskused ja -oskused suudavad teil kaasa aidata nii praegustele tööstusharudele kui ka teie enda käivitamisele?
  • Motiveeritud tegema tihedat koostööd tööstuse ja teadusuuringutega, et arendada välja teaduslikke lahendusi kiireloomulistele väljakutsetele?

Ettevõtja - SINReM valmistab ette oma ettevõtte alustama. Te suhtlete toorainete sektori asutajatega, omandate vajalikud teadmised ja oskused innovatsiooni juhtimiseks ja intellektuaalomandi õiguste kasutamiseks, õppige arendama ja analüüsima ärimudeleid ning planeerima, kuidas rakendusuuringute tulemusi tuua. Samuti toetavad teid kolme partnerülikooli tööstuspartnerid ja teadusülekande / ettevõtluse arendamise osakonnad.

Töötamine tööstuses - loob olemasolevast firmast eraldiseisev või muutub kogu maailmas väikeste, keskmise suurusega ja suurte ettevõtete uurimisosakondade või tehnoloogiaosakondade ressursiminjoniks.


Programmi struktuur

SINReM - rahvusvaheline magistriõpe säästva ja uuendusliku loodusvarade haldamise valdkonnas

SINReM annab oma õpilastele laialdase ülevaate kogu väärtusahelast ja selle erinevatest aspektidest, aga ka selle võimalustest ja piirangutest. SINReM-i õpilased omandavad teadmisi erinevatest (tehnoloogilistest) võimalustest loodusvarade voogude optimeerimiseks väärtusahela eri osades, alates ressursside uurimisest kuni materjalide jätkusuutliku kasutamise ja tootmisprotsessis kasutatavate ressursside kasutamiseni ressursside taaskasutamiseks / eluiga tooteid.

Osana SINReMist töötavad õpilased koos erineva taustaga eakaaslastega, et hoolikalt hinnata, kuidas hallata Maa ressursse majanduslikult jätkusuutlikul viisil, ilma et see avaldaks negatiivset mõju keskkonnale ja ühiskonnale. Õpilased õhutavad paradigma muutusi tööstuses, arendades toorainete töötlemise terviklikku ülevaadet.


Nõuded

Bakalaureusekraad (vähemalt 180 ECTS) inseneri või loodusteadustes, sealhulgas 15 ECTS matemaatika ja / või füüsika ja 10 ECTS keemiast või samaväärne kvalifikatsioon tunnustatud ülikoolis või inseneri kolledžis.
Inglise keele oskuse tõestus - üksikasjalike nõuete osas külastage palun programmi veebisaiti: sinrem.eu/admission


Tasud

  • Euroopa (EMP): 6 000 eurot aastas
  • Kõik teised: 12 000 eurot aastas


Stipendiumid

Üliõpilastele, kes algavad 2020. aasta septembris, on saadaval EIT-Label stipendiumid EIT RawMaterialsilt 13 500 eurot õpilase kohta. Lisateavet EIT-Labeli stipendiumide määramise ja selle kohta, kes on abikõlblikud, pöörduge otse koordineeriva ülikooli poole: sinrem@ugent.be

Lisaks EIT stipendiumidele võivad Euroopa üliõpilased taotleda (osalist) õppemaksu loobumist.

Saadaval on mitmeid Erasmus Munduse ühise magistrikraadi stipendiume, mis katavad kõik õppemaksud ja elamiskulud - täpsema teabe saamiseks külastage https://sinrem.eu.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Insti ... Loe edasi

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Institute of Innovation and Technology), a body of the European Union. The EIT Label is a certificate of quality that is awarded only to excellent educational programmes at the Master and Doctoral level. As a student of an EIT RawMaterials Labelled programme, you’ll be part of the largest European raw materials partnership – with more than 120 core and associate partners and 180 project partners from over 22 European countries coming from higher education, research institutions and industry. As an EIT Label student, you will have the opportunity to become part of this committed partnership as well as champion and contribute to the EIT RawMaterials objective of finding new, innovative solutions to secure the sustainable supply of raw materials across the value chain – from exploration, mining and extraction, to mineral processing, recycling and developing circular economy strategies. Näita vähem
Espoos , Stolberg (Rheinland) , Delft , Bordeaux , Darmstadt , Grenoble , Liège , Metz , Luule , Freiberg , Genti , Uppsala , Leuven , Leoben , Trento , Milano + 15 Rohkem Vähem