Singapur

Study in Singapore

Kõrghariduse Singapur

Iseloomustada kui maailma juhtiv ja valitud kiituse poolt Britian 's haridusministrit Singapur ' s kõrgharidussüsteem on kujunenud juhtiv jõud, mis aitab edendada oma maine üks maailma 's juhtivate keskuste rahaline kasv ja tehnoloogilised edusammud. Kuus riiklike ülikoolide Singapur on seas top 50 maailmas: Nanyang Tehnikaülikooli, Singapur Tehnikaülikooli Design, National University of Singapore, Singapore Institute of Technology, Singapuri ärijuhtimise ülikool ja SIM Ülikool. Need ülikoolid pakuvad bakalaureuse ja magistri kraadi programmid Raamatupidamine, Information Systems Management, Business Management, majandus, sotsiaalteadused, õigus ja Computer Science.

Singapur on ka polütehnikumi kolledžid, mis on mõeldud koolitada õpilasi töökohti, toetada majanduslikku ja tehnoloogilist arengut rahvas. Praegu Singapore pakub viit polütehnikumides üliõpilastele, kes soovivad teenida mitte-akadeemiline kraad, mis võimaldab neil siseneda tööturule kohe lõpetamist programmi. Kraad teenitud polütehnikum sarnaneb sidusettevõtte 's kraad või kutsehariduse tunnistuse ja võtab vähem kui kaks aastat.

Rahvusvahelised õpilased on lubatud töötada 16 tundi nädalas, kui õpib täiskohaga Singapur ülikoolis. Õpilased taotlevad õppeviisadega vaja tõestada, nad valdavad inglise andes tulemused Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL), General Certificate of Secondary Education (GCSE) või International inglise keele testimise süsteem (IELTS ).Samuti peavad nad olema saanud heakskiidu kirja Högskola samuti passipilti ja dokumendid, mis tõendavad nende õigust siseneda kõrgharidust programmi (keskkooli diplomit, näiteks).

Lisaks rahvusvahelistele üliõpilastele on vaja saada kohaliku sponsor, kes on Singapuri kodanik, enne kui nad saavad taotleda üliõpilase viisat. Mõned ülikoolid ja polütehnikumid ei tohi nõuda, sponsorlus, nii õpilased peaksid kontrollima nende sihtotstarbelise kooli valikul kas sponsorlus on vaja. Visa töötlemine võib võtta 1-2 kuud, sõltuvalt kehtivuse õpilane 's paberid ja palju dokumentatsiooni. Kõik taotlused tuleb esitada online Sisseränne ja Kontrollpunktid Authority of Singapore (SOLAR), mis annab kogu vajaliku teabe, et lihtsustada üliõpilaste 's sisenemise Singapur ' s kõrgharidussüsteemi.

 

Miks Uuring Singapur?

Üliõpilaste lõpetamist Singapur 's ülikoolid järjekindlalt erakordselt kõrge hinnangute kohta teaduse ja matemaatika teadmisi. Tegelikult Singapuri õpilased olid kohal number üks vastavalt statistiliste uuringute poolt läbi viidud International Association for Evaluation of Educational Achievement organisatsioon. Lisaks Nanyang Tehnikaülikooli ja National University of Singapore peetakse seas top 50 õppeasutuste maailmas. Lisaks õpilastele saavad nautida Singapur 's suurepärane tervishoiusüsteem, mille Maailma Terviseorganisatsioon ridadesse kuuendat maailma parim.

About Singapur

Island linnriik asub off lõuna lõpuks malai poolsaare Singapur on sageli ekslikult lihtsalt on linn, mitte tegelik riik, koosneb 63 saart ja kuus miljonit inimest. Viimase 20 aasta jooksul, Singapur on kujunenud väga linnastunud, edukat majandust toidab tuhandeid sisserändajaid elamaasumisega Singapur, et saada tööd. Vihmametsade katta enamik Singapur kuid vähe mitmekesisuse jääb tänu kiirele ja agressiivne areng kogu riigis. Nagu üks maailma 's juhtiv finants-keskused, Singapur on üks viiest kõige aktiivsem sadamatesse et aktiivselt tegeleb impordi ja ekspordi tööstuskaubad samuti loodusressursse. Olles teadlikud, et Singapur on uhke kolmas kõrgeim sissetulek elaniku kohta, tuhat välismaalaste kari see saar linnriik ära selle madal tööpuudus ja turumajandust.

Poliitiliselt Singapur on parlamentaarne vabariik tugevalt mõjutatud inimesed 's Action Partei, mis on võitnud kõik valimised toimuvad riigis alates 1959. Singapur 's põhiseadus kinnitab esindusdemokraatia kui selle peamine poliitiline üksus toetab Westminster süsteem valitsemisalas. Lisaks Singapur on järjekindlalt hinnatud võttes kõige läbipaistvam ja kõige vähem rikutud valitsused kogu maailmas. Täidesaatev võim kuulub kabineti otsustas president ja peaminister. Kuigi president valitakse enamik avaliku 's hääl, peaministri poolt valitud liikmed kabineti.

Singapur 's kodanikud moodustavad väga mitmekesine rahvastik. Ligi 75 protsenti selle elanikkonnast on Hiina, kus indiaanlased ja Malays koosneb ülejäänud 25 protsenti.Tamil, inglise, malai ja Mandarin Hiina on tunnistatud neli ametlikku keelt, kuid kuna sissevoolu hinnanguliselt 11 milllion mööduvad inimesed igal aastal, siis on võimalik, et tekib kümneid erinevaid keeli õppides Singapuris.

 

Oluline Faktid Singapur

  • Singapur peetakse on üks kõige konkurentsivõimelisemaks, vaba ja uuenduslik, äri-sõbralik majandusi maailmas. Üle 7000 rahvusvahelised organisatsioonid on praegu olemas Singapur, mis on pärit Jaapanist, Euroopas ja USAs
  • Ligi pool Singapur 's tööjõud on vähem Singaporeans.
  • Majandus on tugevalt edendatud turismitööstus, hinnanguliselt 11 miljonit külastavate turistide Singapur igal aastal.
  • Alates 2009, 25 protsenti õpilane Singapuri kõrgkoolis olid välisüliõpilased peamiselt India, Hiina ja mitmed Aasia riigid.
  • Singapuri sõjavägi, mis koosneb Air Force, armee ja mereväe võib olla kõige arenenum tehnoloogiliselt SE Aasias. Kuid see riik 's silmas kaitse on üks heidutuse ja diplomaatia ja näeb oma sõjalist tagatisena Singapur ' s sõltumatust.
  • Sest maa on napp Singapur, valitsus on loodud Housing Development Board pakkuda peavarju ligi neli viiendikku linnriik 's elanikkonnast subsideeritud avaliku eluase. Jooksvad majaomanikke seisab 85 protsenti ja umbes üks kümnest Singaporeans kuulub sõiduk.

 

Singapur 's kliima

Sarnaselt enamiku SE Aasia 's troopiline kliima, Singapur ' s ilm püsib kuum ja niiske aastaringselt. Õpilased käivad koolis Singapur oodata temperatuuri järjekindlalt jääb üle 70 kraadi (21 C), kus niiskus Uusehitise umbes 75 protsenti või rohkem. Residendid näha tugev vihm novembri ja detsembri jooksul, mis suurendab niiskuse taset. Õnneks enamik Singapur 's hooned on konditsioneeriga ning valitsus on astunud samme, et tagada mugavust tase turistidele ja külastajatele vastuvõetav.

 

Singapur 's Valuuta

Singapuri dollar on linnriik 's raha, mis on vahetatavad Brunei dollar. Koosneb 100 senti, või "units ", SGD on suure "$ " või "S $ ". Silver ja kuldmünte emiteeritakse nimiväärtusega viis, kümme, 20 ja 50 senti, mille üks dollar münt ka olemas.Paljudes kohtades Singapur aktsepteerima välisvaluuta kuid õpilased võivad vahetada oma raha eest SGDs pankades või valuutavahetus kabiinid, mis võib leida kõige kaubanduskeskused.

 

Singapur 's Religioonid

Kolmkümmend viis protsenti Singapur 's elanikkonnast järgib budismi, järgnesid kristlus, taoism, hinduism või islam. Ligi 20 protsenti ei ole seotud ühegi religiooniga. Singapur pakub Dharma keskused ja kloostrid esindavad kolm buda traditsioonid - vadžrajaana, theravaada ja mahajaana. Enamik Singaporeans on hiina budistid, kes tegelikkuses Mahayan traditsioon.