Sisearhitektuuri ja disaini kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

Ühiskond muudab oma nägu pidevalt. Nii peab noor professionaal olema võimeline mõtlema oma projekti loogikale globaalse konteksti kontekstis, analüüsima küsimusi, määratlema spetsifikatsioonid uuesti, olema loominguline enne ametlikku tõlget, teema väga peegeldusel. Kolmanda aasta ettevalmistamiseks esitavad üliõpilased oma tööd juristidele, mis koosnevad koolist väljaspool asuvatest spetsialistidest ja õpetajatest.

Õppeaineid, üliõpilaste poolt läbiviidud uuringuid pakutakse või pakutakse reaalsete andmete põhjal. Need on kaheotstarbelised harjutused , nii "proovid" kui ka konkreetse olukorra simulatsioonid ja didaktilised materjalid. Konverentsid, mida annavad oma valdkonna silmapaistvad isiksused, on võimalus mõista praeguse maailma erinevaid visioone, kuulata töökohta, mõelda rühmades ja seejärel kirjutada individuaalselt.

Teie koolitus sisekujundajana

Õpilane peab täna olema koolitatud, samal ajal kui konkreetsed tehnikad, iga väljendusviis, võime ette kujutada, reisida ühest väljast teise, meele ja kiiruse poole. intellektuaalne liikuvus, lai kultuur ja ennekõike vajadus konstantse järele

Olulised omadused on professionaalses elus osalemine, võime kinnitada avatud loovust, võtta kontseptuaalseid algatusi, panna projekti intelligentsus, kohanduda igat liiki juhtumitega. Samal ajal, kui ta töötab vajalike teadmiste omandamiseks, on Charpentier Akadeemia eriti tähelepanelik, et valmistada õpilasi ette selle mõtteolukorra kujundamiseks. Ainuüksi see võimaldab neil muutuda selle muutuse keskmes, selles liikuvas maailmas.

Kolmanda aasta ettevalmistamiseks esitavad üliõpilased oma tööd juristidele, mis koosnevad koolist väljaspool asuvatest spetsialistidest ja õpetajatest. Õppeaineid, üliõpilaste poolt läbiviidud uuringuid pakutakse või pakutakse reaalsete andmete põhjal. Need on kaheotstarbelised harjutused, nii "proovid" kui ka konkreetse olukorra simulatsioonid ja didaktilised materjalid. Konverentsid, mida annavad oma valdkonna tuntud isiksused, on võimalus mõista tänapäeva maailma erinevaid visioone, kuulata töökohta, mõelda rühmades ja seejärel kirjutada individuaalselt.

Erasmus

Tänu meie paljudele partnerlustele saavad kõik meie õpilased välismaale minna. Charpentieri Akadeemia on Erasmuse harta 2014-2020 omanik, stipendium antakse üliõpilastele, kes soovivad jätkata õpinguid või teha internatuuri Euroopas.

Vahetusüliõpilastena kaetakse õppemaksu tasumine vastuvõtvale asutusele. Võimalus leida teisi võimalusi töötamiseks või õppimiseks, õppida võõrkeelt täielikus keelekümbluses ja saada suurem avatus.

Partnerkoolid

 • Saksamaa: FH Aachen
 • Bulgaaria: Veliko Turnovo St. Cyril ja St. Methodius University
 • Hispaania: Madrid ja Barcelona IED Istituto Europeo di Design
 • Iirimaa: Griffith College Dublin
 • Itaalia: IUAV Veneetsia ja loominguline akadeemia, Milano
 • Ameerika Ühendriigid: Cornelli ülikool, Ithaca, New York
 • India: maailma disainiülikool, Sonipat, Haryana
 • Mehhiko: Universidad de Monterrey
 • San Marino Vabariik: San Marino Universita degli Studi della Repella.

Praktika

Praktika on täielikult integreeritud õppekavasse. Need on kooli ja ettevõtte vahelise kokkuleppe objektiks. Nende hindamine aitab kaasa terminalieksamite tunnustamisele ja sellele kehtivad täpsed hankemenetlused; nad reageerivad õppeperioodidele ja eksperimenteerimisele.

Need on kolmanda aasta lõpus kohustuslikud ja neid juhendab õpetaja (juhendamine, CV, raamat, praktika uuring).

Nende perioodide põhieesmärk on kraadiõppe tsükli jooksul omandatud erialase ja tehnilise praktika sobitamine. Nende eesmärk on hõlbustada üliõpilaste integreerumist töömaailma ja viia sageli esimese töökoha juurde . Tänu Erasmuse hartale võib praktika olla võimalus välismaale sukeldumiseks.

Teie sisearhitekti nimi

Académie Charpentier'i poolt väljastatud sisearhitektide nimetus on registreeritud riiklikus kutsekvalifikatsioonide kataloogis LEVEL I - kood NSF 233n -. Lisaks tunnustab kooli CFAI (Prantsuse sisearhitektide nõukogu)

Sinu tulevane töö, võimaluste paljusus

Loomulikult on need mitmekesised, mõnikord teiste distsipliinide piires. Sisekujundaja töötab tihti juba olemasoleva arhitektuurilise olukorraga. See võib olla eramute või korterite arendamine, aga ka avalik-õiguslikud ja äripinnad nii mitmekesistes piirkondades nagu lennujaam või kool, ettevõtte kontorid või moepood.

Muuseumograafia, stsenograafia või ka linnaruumi planeerimine on siiski osa sellest elukutsest, mis tegeleb endiselt disainilahendustega, mööbli või objektide kujundamisega.

Disain hõlmab laia välja, alates stiilist, teatri- või kino-kujundusest kuni massitööstuse tootele, tooli kujundusele kaubamärgi pildi kaudu, mis viitab sellele lähemale visuaalse kommunikatsiooni kutsealad.

Just see mitmekülgsus põhineb õpetamisel, mis propageerib ennekõike peegeldust, projekti intelligentsust.

Hinnad 2019

Tasud

Maksetingimused

 • Esimene makse: registreerimisvormi deponeerimise ajal 1,800 eurot (8-päevase taganemise õigusjärgne hilinemine)
 • 2. osamakse: 50% saldost hiljemalt 1. juulil.

Saldo: hiljemalt 1. novembril.

Välisüliõpilastele tasutakse kõik õppemaksud (sissemakse) 1. juuliks.

Registreerimise tingimused

1. aasta

Õpilased on mures

 • Bakalaureusekraadi omanikud või lõplike klasside tase või veel kutseõppeasutustes.
 • Välismaalased, kellel on bakalaureusekraadiga samaväärne diplom või spetsialiseeritud kunsti- või rakenduskunst.
 • Välisüliõpilased peavad esitama TCF-il (või samaväärsel) saadud tulemused.

Sissepääsumenetlus

Kohtumisi saab teha telefonil 01 43 54 31 12 motiveerivaks intervjuuks, mille käigus esitate kunstilise raamatu isikliku töö kohta, elulookirjelduse (juba läbitud õppekava) ja kaaskirja.

Kuna see esimene aasta nõuab, et igale õpilasele pöörataks erilist tähelepanu, ei tohi õpilaste arv ületada kindlat numbrit clausust. See on nende registreerimiste vastuvõtmise järjekord, mis sel tasemel kehtivad kuni edutamise koosseisu sulgemiseni.

2. / 3. / 4. / 5. aasta

Õpilased on mures

 • Riiklikest, piirkondlikest või kohalikest kunstikoolidest, tarbekunstikoolidest, ülikooli, avaliku või erasektori koolituskeskuste eriosadest jne.
 • Euroopa või välismaiste institutsioonide käest ja 60 ECTS ainepunkti.
 • Välisüliõpilased peavad esitama TCF-il (või samaväärsel) saadud tulemused.

Sissepääsumenetlus

Hoolduse kuupäeva määramine toimub telefoni teel aadressil 01 43 54 31 12. Toimiku koosseis edastatakse kohtumiste tegemisel. Selle intervjuu lõpus, kui see on soodne, pakutakse välja samaväärsuse komisjoni kuupäev.

Samaväärsuse komisjon

See asutus, mis koosneb õppejõudude ja administratsiooni esindajatest, uurib kandidaadi kogu toimikut, otsustab ja teeb hariduskomisjonile ettepaneku või taotluse edasilükkamise.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Choisir l’ Académie Charpentier c’est choisir d’étudier dans l’une des meilleures écoles d’arts appliqués grâce à la reconnaissance par l’Etat au niveau I de ses titres RNCP d’Architecte d’intérieur e ... Loe edasi

Choisir l’ Académie Charpentier c’est choisir d’étudier dans l’une des meilleures écoles d’arts appliqués grâce à la reconnaissance par l’Etat au niveau I de ses titres RNCP d’Architecte d’intérieur et de Directeur (trace) artistique. Näita vähem
Île-de-France