Selle programmi õpetatakse SPANISH

Master Interior Design määratleb ja arendab põhimõisteid sisekujundus et mõista seost kasutaja ja ruumi ümber teda, ruumi, mis on arenenud koos uute trendide ja elustiili.

sisekujundus

Eksperiment läbi meie viis meelt on oluline osa Master lähenemisviisi, mis süveneb mõisted nagu: maht, materjalid, valgus, kiled ja ruumilise reisi ja rütmis elemendid, mis loovad aistinguid ja kogemusi, luues tugeva aluse uuenduslikke lahendusi.

Master in Interior Design ettepaneku teadusuuringute protsess, mis materialiseerub projektide erinevaid ruume, laenates neile avatud lähenemine, katsetades erinevaid ruume: elamu-, äri-, näitus, mitmeotstarbeline, üürike, jne, pakutakse õpilased põhjaliku ülevaate oma tulevase erialase tegevuse.

Õpilased saavutada kõrgetasemeline spetsialiseerumine sisekujundus keskkond. Ajal Master of Interior Design, nad uurida, analüüsida ja uurida põhjalikult disaini silmas lähedale kunsti, arhitektuuri või ehituse, omandada teadmisi, et teha lihtne silmitsi mistahes projekti ruumid.

Kogu kapten aspekte nagu sensoorne kogemus ruumilise mängu, isoleeritud või koos, tundlik valguse kasutamine, läbipaistvus, teed, rütm ja tektoonilised seisundi puhul võetakse arvesse.

Pärast kursuse üliõpilased saavad omandada rakendamise disaini oma konteksti volumetry, suhted olemasoleva ja ulatuse ning osa kontrolli. Nad on ka võimalik kindlaks prioriteedid ruumivajadus programmi, elujõuline tehnilisi lahendusi, projekti eelarve üle ja lõpuks avaliku kommunikatsiooni sama.

Programmi õpetamise keel:
  • Spanish (Spain)

Vaata veel 28 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
9 kuud
Päevane õpe
Price
12,400 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date