Skulptuuri magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

See uus kaunite kunstide magistrikursus tuleneb vajadusest tugevdada olulist suhet klassikalise ja innovatiivse vahel, mis on kakskümmend aastat olnud RUFA kaunite kunstide programmi tuum.

Kursuse rahvusvaheline profiil hõlmab kultuuriliselt mitmekesist töökogukonda.

Sellel kursusel tegelete pidevalt sellega, mida tähendab tänapäeval kunstnikuna harjutamine, katsetades ja esitades väljakutseid oma individuaalsele praktikale seoses kunstiajaloo ja selle tänapäevase nägemusega laiemas kultuurilises ja sotsiaalses süsteemis.

See kursus tutvustab teile kaasaegset kriitilist konteksti, mis algab olulisest Itaalia kunstitraditsioonist.

Kunstiharude uurimiseks laiaulatusliku lähenemisega on kavas igakuine rahvusvaheline kunstnikega koosnev täielik keelekümblusnädal. Igal õppeaastal on kuue kogemuse eesmärk tugevdada teie praktika ja juhtivate ideede enesemõtlemist, ambitsioone ja motivatsiooni.

Spetsiifiline loenguprogramm on mõeldud lähenemiseks laiemalt kaasaegse kunstiga seotud viidete õppimisele.

Kujundanud Central Saint Martins (Londoni Kunstiülikool) juhendaja Umberto Giovannini.

Õpid valdama ainet ja liikumist, ehitades oma tee kunstilise väljenduse poole, luues ainulaadse suhtluskeele, mis tagab teile täieliku juurdepääsu kaasaegse kunsti areenile.

Skulptuur: materjal, liikumine ja ruum kunsti väljendamiseks.

Tänu oma presidendile, maailmakuulsale skulptorile Alfio Mongellile, kes tähistas oma lineaarset esteetikat, mis on ühtaegu elegantne ja võimas, on RUFA rahvusvahelisel areenil hästi tuntud kui skulptuuri õpetamise ekspert.

RUFA magistriprogrammi raames õpetatakse skulptuuri kaudu õpilasi, kes on õppinud domineerima asjades ja liikumises ning leidma oma võime kunstlikult ekspresseerima, isikliku keele loomist ja kaasaegse kunsti stseenil oma mälestust.

RUFA-s uurime kõiki kunstiteoste keeli.

RUFA akadeemilises struktuuris on kaheaastane skulptuuri magistriõppe programm osa RUFA akadeemiliste õpingute osakonna visuaalse kunsti osakonnast, kus peetakse silmas kunstikunstide vahelisi suhteid ning luuakse nende vahel uusi sünergiaid.

RUFA-s on sündinud uus kaasaegne kunst, mis suudab end väljendada mitme kujutava kunsti väljenduse kaudu, olgu need graafilised, maalilised, transformatsioonilised või tehnoloogilised.

Talent ja ettevalmistus kunstnike ja skulptorite saamiseks.

Enda kunsti väljendamise õppimiseks peab olema praktiline ettevalmistus ja kindlad kultuuriteadmised. Nende elementide abil saab kunstnik ellu tulla autoriteedi ja veendumuste ning skulptori tundlikkuse ja isikupäraga, mis on oluline oma loomingulise keele väljendamisel ja koha leidmisel kunstimaailmas.

RUFA skulptuuri teise astme diplomikursusel saavad üliõpilased ulatusliku koolituse konkreetsete ainete, näiteks kaasaegsete transformatsioonitehnikate, fotograafia, ikonograafia, elujoonistamise, kujutava kunsti ja graafika alal.

Interdistsiplinaarse mõju tugevus.

Visuaalse kunsti osakond RUFA püüab saavutada interdistsiplinaarsete uuringute eesmärki, mis hõlmab akadeemia poolt pakutavate erinevate kunstikursuste väljaarendamist.

Oma õpetajate, kunstnike ja aktivistide kõrgetasemelise ettevalmistuse tõttu esindab RUFA skulptuuri kraad kunstilise väljenduse maailmale juurdepääsuks vajaliku väljaõppe taset, mis on muutlik ja muutuv maailm, kus mõjud ja stiimulid vahelduvad kunstiteadused.

RUFA kunstnikul on põikpäine isiksus, kes on võimeline end tugevalt ja tunnustavalt väljendama ükskõik millises kaasaegse kaunite kunstide distsipliinis.

Skulptuuri eriala lõpetades on teil võimalik saada: kunstnikuks, kunstivahendajaks, kuraatoriks, kultuurijuhiks, kunstikäitlejaks, lektoriks.

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval ainult inglise keeles

Koordinaator: Umberto Giovannini.

Lektorid: Gianna Bentivenga, Simone Cametti, Alessio Cremisini, Davide Dormino, Umberto Giovannini, Marta Jovanovic, Sarah Linford.

Meistriklass külalisprofessorina: Anusc Castiglioni, Thomas Gosebruch, Nick Morley.

MA skulptuuris - soovitatud koolitusprogramm - kujutava kunsti osakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Ikonograafia

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Loe edasi

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Näita vähem