Soo ja Naisuurimus Lähis-Ida / Põhja-Aafrikas

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Sugu ja Naisuurimus Lähis-Ida / Põhja-Aafrika

Cynthia Nelson Soolise ja Naisuurimus (IGWS) on akadeemiline teadusasutus ja lõpetaja õpetamine keskus õppejõud, teadlased ja kraadiõppurid huvitatud soolise võrdõiguslikkuse küsimuste kohta Lähis-Idas, Aafrikas ja Lõuna-Aasias. Soolise ja Naisuurimus pakub interdistsiplinaarse kaheaastase Master of Arts and Diploma.

MA pakub kolm lugu

‪ Valdkond 1: soolistele poliitiline majandus ‬ ‬ ‬

Keskenduvaid vaesuse, tööturu poliitika, poliitilise majanduse soovi, rände, liikuvuse ja arengu ajalugu ja tavasid.

Valdkond 2: Geographies soolise ja õigusel

Detailne uuring kaasaegse tavasid ja probleemide õiglus, alates rahvusvahelise õigusemõistmise režiimide siseriiklik õiguslik kultuuri sotsiaalse ja majandusliku õigluse nõudeid, pöörates erilist tähelepanu globaalse lõuna.

Valdkond 3: Soolise võrdõiguslikkuse ja Naisuurimus Lähis-Ida / Põhja-Aafrika (MENA), Uurides, kuidas suhteid soolise on surutud ühiskondlikus, poliitilises ja kultuurielus koosseise.

Kes see on?

Diplom on mõeldud õpilased tegelevad interdistsiplinaarse MA või diplom keskendub soolise võrdõiguslikkuse ja naiste Studies keskendudes MENA piirkonnas ja kes samal ajal püüavad omandada soouuringute kvalifikatsioon.

Eelised õpib Cynthia Nelson Soolise ja Naisuurimus:

  • Teadusasutus tegutseb vahendeid link, mille kaudu teadusprojektide, konverentse, seminare, poliitiliste arutelude ja haridusprogramme soolise võrdõiguslikkuse küsimustega tegelevad.
  • Lõpetaja keskus annab üliõpilastele interdistsiplinaarset ja rahvusvahelist perspektiivi GWST pöörates erilist tähelepanu Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika piirkonnas.
  • Lõpetaja keskus toetab pinnasel rahvusvaheliste online aastas aspirandina ajakiri alustas septembris 2007.
  • Programmide AUC järgima rahvusvahelisi suuniseid sarnane kraadi akrediteeritud asutused USAs.

Kursused pakutakse nii sügisel ja kevadel semester. Õpilased peavad olema registreerunud vähemalt 12 krediiti tundi, et lugeda täiskohaga.

Mida õppida

  • Te saate tugeva aluse seost soo ja kord ümberkorraldamise poliitiline majanduslik et tänapäeva maailmas.
  • Sul on varustatud interdistsiplinaarse ja rahvusvahelise perspektiivi põhirõhuga Lohkva Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika piirkonna võrdlev globaalse lõuna suunal.

Kandideerimistähtaeg

Õpilased on lubatud magistrikraadi programm sügisel ainult.

Küsida õppemaksu ja saada noteerimise taotluse ja nõutud tõendavad dokumendid, siis on vaja võtta ühendust Office of Graduate Studies ja teadusminister AUC.

Täpsemat informatsiooni sissepääs ülikooli, külasta lõpetaja Sisseastujale veebileht, kus saab ka alla laadida taotluse pack.

Täpsemat õppekava

Põhjalikumat teavet programmi nõuetele, vaadake AUC kataloogi.

Viimati uuendatud juuli 2014

Teave kooli kohta

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Näita vähem
Kairos , Kairos , New York + 2 Rohkem Vähem