sotsiaalhooldus

idee

Master 's programmi

Meie eesmärgiks on sotsiaaltöötaja koolitamise spetsialiseeritud spetsialistid.
Lisaks püüame oskusi juhtimise äri sotsiaalhoolekande asutustes ja institutsioonides.

doktoriõppes

Meie eesmärgiks on koolituse sotsiaalse heaolu uuringud teadlaste ja õpetajatega.
Lisaks oleme treeninud operatiivjuhtimise ekspert asutustes ja institutsioonides läbi praktika teooria ja õiguse poliitika sotsiaalse heaolu.

See pakub kolme uuringu ala

In magistriprogrammi (1) hoolekandeasutuses ning poliitika (2) sotsiaalhoolekande meetodeid ja tehnikaid, (3), et valida ala kapten teadmisi kolme teadusuuringute valdkondades Christian sotsiaalhoolekande, spetsialiseeritud spetsialistid seljas vajalikud teadmised ja oskused. Doktorantuuris, see koosneb (1) hoolekandeasutuses ning poliitika (2) isikul kahe uuringu valdkondades sotsiaalabi tehnoloogiat.

Sõnum peatoimetaja

Kiyoko Fukushima

Igaüks võitleb seotud toetust päev-päev erinevate kasutajate valdkonnas sotsiaalhoolekande osakonna juht, professor heaolu tervishoiu, sotsiaalhoolekande ja sotsiaalse töö seisab pai uuesti, siis miks mitte süveneda? Õpib magistriõppes, lihvida tehnoloogia ja vaatepunktist sotsiaaltöötaja või küsimus, mis oli tunda igapäevatöös, me ei uuesti kokku uuringute vormis? Luterlikus magistriõppe programm (magistri tasemel), et koolis öösel ja laupäeval neljapäeval, reedel ja see on muutunud süsteem, mis kirjutas magistritöö (Special Research). Sertifitseerimiskoolitus sertifitseeritud sotsiaaltöötaja on ka suur hulk saadaval. Luterlikus doktoriõppe, muid üksikuid juhendamisel Chief nõunik, osales doktoriõppes professionaalne seminar toimub laupäeva pärastlõunal, korduva esitamise ja esitlusi mööda muidugi süsteemi, see on muutunud süsteem, mis üles kirjutama doktoritöö teile. Mõlemad doktoriõppe doktoriõppe, samas kui sotsiaaltöö või hoolekandeasutustes ja poliitika peamise teema, laia valdkondades (leina, hooldus, Keamane, personali koolituse süsteem, jne) väitekirja oli olnud kirjutas. Kuigi sarja arutelusid klassikaaslastega, mis on ka töötavad inimesed töötavad valdkonnas, saate kulutada põnev aspirandina elu. Pärast ravi lõppu hariduse ja teadlaste, äsja töötanud enesekindlalt nagu kõrge sotsiaaltöötaja tegevjuhtkonna või arenenud ja teadmisi organisatsiooni. Kas sa ka ei osale osa.

Easy-to-õppida keskkond ühiskonnas

Ülikooli Labori- ja parkimine kraadiõppurid, pakkudes isikliku kappi, oleme loonud lihtne õppida isegi kui töökeskkond. Ka kõik klassid neljapäeval ja kuni 06:30 09:00 40 pm reede pärastlõunal, pakutakse kuni 20:00 50 minutit kuni 6 pm laupäeval, isegi inimesed, kes tahavad õppida töötades täistööajaga, kogu uuringu mida saate teha. Lisaks pikaajalise kui kasutada käigus süsteemi, kursuse või magistritöö aeglaselt ja ettevaatlikult õppetunde oma tempos, saate tegeleda konkreetse teema uuringud. Lõpetajad eelarve 2015 viis liiget, lõpetatud jätkates tööd heaolu paljud lõpetajad töötavad ja siis ka kohapeal (nagu heaolu ja meditsiini valdkonnas sotsiaaltöötaja). Lisaks siis on meil palju lõpetajate minna doktoriõppe.

Sertifitseeritud sotsiaaltöötaja

Paljud õppetunnid Graduate School of Social Welfare osakonna luteri College, on kinnitatud autentimise koolitus "sertifitseeritud sotsiaaltöötaja." On sotsiaaltöötaja, kes vastavad ettenähtud nõuetele, mille võtta õppetund ülikooli lõpetanud kooli, sa pead võtma vajaliku koolituse, et saada "sertifitseeritud sotsiaaltöötaja." Graduate programm "Saattohoito, leina töö koolitusprogrammi (CTTP)" Kliiniline surm ja elu Uuringud koolitusprogrammi (CTTP) on äsja asutatud Graduate School of Integrated inimuuringute magistriprogrammi loodud 10 aastapäeva programmi eelarve 2012 . See on uus koolitusprogramm põhjalikult laiendada õppusi, koolitusi uuring Saattohoito ja leina töö kõrgkoolides. Programm pärast kõrgkooli lõpetamist, kraadiõppurid, mille eesmärk on tegeleda tava kliiniline surm ja elu Uuringud, kes on lõpetanud ülikooli ja teiste ülikooli magistrikraad (nõutav doktorandid registreeritud) teema, asetäitja sõltumata suuremaid ja professionaalse see on üheks käesoleva leiutise eesmärgiks on harjutusi ja väljaõpet peamiste äriühingute kliinilise surma ja elu Studies. Ja programmi sisu, näiteks lõppu nõuetele, vt allpool.

Programmi õpetamise keel:
  • Jaapani

Vaata veel 1 kursust Japan Lutheran Collegeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
apr 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
apr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

apr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date