MSW programmi ülevaade

(Sotsiaalhariduse nõukogu aastateks 2011-2018 akrediteeritud nõukogu)

MSW kraadi pakub kunsti- ja humanitaarteaduste kolleegium, et valmistada üliõpilasi kliinilise tava ettevalmistamiseks haavatavate laste, perede ja täiskasvanute kogu eluea jooksul. Õpilased võivad võtta täiendavaid kursusi, mis valmistavad neid akadeemiliselt ette sotsiaaltöötajate riikliku kliinilise litsentsimise eksami (LCSW) jaoks.

Sotsiaaltöö missioon ja pädevus

Programmi sotsiaaltöö kapteni missioon on edendada sotsiaalset ja majanduslikku õiglust, valmistades üliõpilasi ette kompetentsed, võimekamad kliinilised tavad haavatavate laste, täiskasvanute ja erineva taustaga peredega. Tänu oma jõupingutustele suurendada kõikide inimeste, eriti ajalooliselt survestatud elanike väärikust ja õigusi, on eesmärgiks ühineda mitmekesiste üksikisikute, rühmade ja organisatsioonidega ülikoolide, kohalikul, riiklikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Kraadi kontsentratsioon MSW programm on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks vastutustundliku ja professionaalse sotsiaaltöö tava laste ja perede kogu elu jooksul. Kursuste abil valmistab õpilasi ette võtma praktilist ja juhtimisrolli ning vastutust kliinilise sotsiaaltöö praktikas, avalike laste ja perehoolduse programmide raames, kuritarvitatud ja tähelepanuta jäetud laste kaitset, kodus pakutavaid teenuseid, hooldus-, lapsendamis-, koolipõhiseid teenuseid, rühmi ja eluruume lapse juhendamine, vanemakoolitus, perekondlikud kohtud, perevägivalla programmid, sõjaline sotsiaaltöö, täiskasvanute kaitseteenused, lapse ja pere eestkoste, samuti suurtes sotsiaalteenuste süsteemides, mis hõlmavad vaimset tervist, füüsilist tervist ja parandusi.

Tahkete ainete kasutamise taotluste menetlus

MSW taotlemise protseduur Taotleja materjalid saadetakse üksikisikutele, kes taotlevad Albany State University MSW programmi käsitlevat teavet. Taotlejad peavad kandideerima nii Albany State University "Töölevõtmise, sisseostu- ja finantsabi büroos" kui ka sotsiaaltöö magistri sotsiaaltööde programmi [MSW] osakonnale. Seega tuleb täita kaks rakenduspaketti:

"ASU taotlus magistriõppesse sisenemiseks" ja sotsiaaltöö rakenduse paketi kapten.

MSW arenenud krediidipoliitika

Üliõpilane võib saada sotsiaalhoolekande CSWE-akrediteeritud BSW või MSW programmi põhjal üldist tasemel sotsiaaltöö kursusi, kui on täidetud järgmised kriteeriumid. Täiendava loobumise krediidi puhul tuleb arvestada järgmiste kriteeriumidega:

  • Sa pead olema teeninud klassi "B" või paremal kursusel (3,0 skaalal 4,0)
  • Kursus peab olema tehtud viimase viie aasta jooksul

Õpilastel palutakse lisada igale kursusele õppekava, mille kohaselt loobumiskrediit taotletakse, et teha kindlaks, kas Albany State University MSW programmi raames pakutav kursus on võrreldav. Kursused, mida kõige sagedamini antakse arenenud või loobumise krediit, hõlmavad üldist sotsiaaltöö kursusi, sealhulgas inimeste käitumist ja sotsiaalset keskkonda, sotsiaalhoolekande poliitikat ja programme, sotsiaaltöö tava, sotsiaaltöö teadustööd ja üldise valdkonna valdkonna kursuseid.

Taotlusprotsess

Üliõpilane, kes taotleb ennetähtaegse loobumise krediiti, peab täitma MSW täiustatud krediidikvaliteedi kinnitamise vormi. Taotlus ja täiendavad dokumendid tuleb saata MSW programmile 504 College Drive, CMH 317, Albany, GA 31705. Mittetäielikud taotlused ei vaadata üle. MSW vastuvõtukomitee nõuab, et taotlused esitataks MSW-i rakenduste paketiga.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Albany State Universityis »

Viimati uuendatud September 11, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
189 USD
krediiditundi kohta (riigisiseselt). 755 krediiditundi kohta (väljaspool riiki).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date