Sotsiaalteaduslikud meetodid MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Sotsiaalsete uuringute meetodid on tõendeid ühiskonna ideede uurimiseks - see on "teadmise" viis. See kursus püüab tutvustada teile teadustöö oskuste portfelli, mis aitab teil mitte ainult saada pädev teadlane, vaid ka laiendada oma tööhõive silmaringi.

Sotsiaalteaduslikud meetodid on olulised mitte ainult sotsiaalteadlastele, kes soovivad uurida konkreetset probleemi, vaid ka katsetada teooriat viisil, mida peetakse rangemaks. Need on ka valitsuse, teenuseosutajate ja ettevõtjate jaoks olulised väärtuslikud vahendid. Te omandate oskusi mitmesugustes kvantitatiivsetes ja kvalitatiivsetes uurimismeetodites, mida õpetavad teadustöötajad geograafias. Mis teeb Dundee ülikoolist eripäraseks, on see rõhk teadusuuringute rakendamisele, et mõista ja lahendada "reaalse maailma" probleeme. Kogu MSc sotsiaalteaduslike meetodite abil saate tegeleda "elavate" teadusuuringutega ja väliste organisatsioonidega. Meie üliõpilased jätkavad tööd valitsemissektoris, teadusasutustes ja ettevõtluses; mõned võtavad oma doktoriõpinguid ette.

MSc / Diploma programmi sotsiaalteaduslike meetodite eesmärgid on:

 • edendada oma teadmisi ja teadmisi teadusuuringute laadi kohta sotsiaalteadustes
 • parandada oma oskusi valdkondades, mis varustavad teid sotsiaalteadurina tööhõiveks valitsuses, ettevõtluses või avalikus poliitikas ning akadeemilises kontekstis

57376_pexels-photo-212286.jpeg

Elanikkonna ja heaolu spetsialiseerumine

MSc sotsiaalsete uuringute meetodites pakub eriala rahvastiku ja heaolu küsimustes pealkiri MSc sotsiaalsete uuringute meetodid (rahvastik ja heaolu). See valik on ESRC rahvastiku uurimisnõukogu rahastamise akrediteeritud kursus. See eriala on eriti oluline demograafiliste ja heaoluga seotud huvidega õpilastele.

MSc õpetamisel sotsiaalteaduslike meetodite kursustel on laialdased kogemused nii kvantitatiivsete kui ka kvalitatiivsete uurimismeetodite kasutamisel ning need on rakendanud neid oskusi mitte ainult sotsiaalteaduste eesrindlike teadusuuringute läbiviimiseks, vaid ka valitsuste ja kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste konsultantide nõustajana organisatsioonid.

See kursus rõhutab, et oluline on mitte ainult mõista, kuidas kasutada konkreetset uurimisvahendit, vaid ka kaaluda laiemas tähenduses, kuidas teadmisi saab eri viisidel ja mitmesugustel eesmärkidel konstrueerida. Kursuse üheks eripäraks on erinevate uurimismeetodite, sealhulgas etnograafiliste ja kaasava tööriistade põhjalik analüüs ja laialdaste andmekogude analüüs. Kursuse eesmärgiks on ergutada õpilastel kriitiliselt mõtlema mitte ainult nende kasutatavaid meetodeid, vaid ka kajastama teiste poolt esitatud tõendusmaterjalide piiranguid.

Kes peaks seda kursust õppima?

See kursus on mõeldud lõpetatud bakalaureuseõppe üliõpilastele, kes soovivad arendada oma teadmisi ja oskusi sotsiaalteaduste valdkonnas ning kes otsivad tööd mitmesugustes valdkondades või täiendavalt õpivad geograafia või mõne teise sotsiaalteaduse doktorikraadi.

Kuidas sulle õpetatakse?

Moodulid algavad septembri akadeemilise istungi alguses ja neid õpetatakse loengute ja õpetuste, lisaks iseseisva ja grupiõppe kaudu. Kogu selles on rõhk üliõpilaste osalemisele ja klassi arutelule. Alates 2014. aasta septembrist hõlmab uus valikuline moodul "Teadusuuringud praktikas" üliõpilasi, kes teevad töökohta kohaliku organisatsiooniga, kes kasutab sotsiaalseid uuringuid, näiteks kohalik omavalitsus või heategevusorganisatsioon.

Kuidas teid hinnatakse?

Kursuse hinnatakse kursuste (essee, praktilised klassid, projektid), eksami ja dissertatsiooni (magistrantidele).

Mida sa õpid

Põhilisi mooduleid on:

 • Teadustöö koolitus
 • Rakenduslikud teoreetilised lähenemised sotsiaalteadustes
 • Kvantitatiivsed meetodid sotsiaalteaduslikes uuringutes
 • Sotsiaaluuringute kvalitatiivsed meetodid

Üliõpilased valivad kaks:

 • Teadusuuringud praktikas (tööpraktika)
 • Rahvastik ja heaolu
 • Säästva arengu muutused

MSc sotsiaalsete uuringute meetodite (rahva ja heaolu) marsruudil osalevatel õpilastel on "rahvastik ja heaolu" põhinäitaja ja "valikuline moodul" "sotsiaaluuringute kvalitatiivsed meetodid".

Õpilased, kes on õppinud magistriõppes, ka lõpetavad väitekirja.

Karjäär

Kursuse eesmärk on pakkuda õpilastele laia valikut oskusi, mis sobivad karjääri alustamiseks, nagu teabeametnikud ja analüütikud, teadustöö assistendid ja geograafiliste süsteemide eksperdid, kes töötavad äri- või valitsuskeskkonnas. ESRC tunnustab kursust, pakkudes vajalikke teadustöö oskusi doktoriõppe jätkamiseks ja õppimiseks. Paljud meie varasemad õpilased on lõpetanud doktorikraadi ja töötavad nüüd ülikoolides või muudes teadusorganisatsioonides.

Majandusuuringute tulemused

Varasemad õpilased on läinud tööle kohalike omavalitsuste planeerimise osakondades, Scottish General Registers Office (rahvaloenduse büroo), Tayside Politsei GIS analüütikute, ONS sotsiaalse analüüsi üksuse ja samuti ülikooli sektori teadustöö assistendid.

Sisenemise nõuded

Teil peaks olema või peaks olema esimene geograafia kraad või sarnane sotsiaalteadus nagu majandus, planeerimine, sotsioloogia või sotsiaaltöö. Oodatakse, et üliõpilased on juba saavutanud hea teise taseme diplomi või samaväärse standardi, kus õpilased on välismaal õppinud.

Inglise keele nõue

IELTS Üldiselt 6.5

 • Kuulamine 5.5
 • Lugemine 5.5
 • Kirjutamine 6.0
 • Rääkimine 5.5

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, ilusad maastikud ja suurepäraselt sõbralikud inimesed ... Scotlandil on kirg ja innovatsioon oma südames ning need on vaid mõned põhjused, miks see on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.

"Šoti inimesed on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan, et esimene päev, kui ma saabusin, ei olnud veel kolleeg, kes pidas mind kohtuma. Taksojuht kukkus maha, ma uksesin ukse sisse ja ta ei olnud seal, nii et ma ootasin väljas. Keegi tuli ja küsis, kas ma olin okei ja kutsus mind, kui ma ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle toitu ja juua, nii hakkasin ma esimesest päevast, mil ma tulin, armastan Dundee ja Šotimaalasi. " Willy William Mrema on Tansaaniast ja õpib MSc Geotechnical Engineering.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem