Spetsialiseerunud magister tööstusdisaini ja innovatsiooni valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeval on Milanos toote disaineriks saamine professionaalsuse tunnustatud väärtus. Ole toote disaini kapten!

Politecnico koos oma arenenud tootmissüsteemiga ja tipptasemel ajaloolise kultuuriga loob oma magistrantidele juurdepääsu sellele väärtusele.

Politecnico tehniline ja disainikultuur, mis on paigutatud disaini 6. kohale maailmas ja mida toetavad Itaalia disainerite meistrid , nagu Marco Zanuso ja Achille Castiglioni, on integreeritud kõrgtehnoloogia ja inseneriteadmistega tootmise ja uuenduslike materjalide valdkonnas, mis toidavad traditsioonilisi traditsioone. keemia Giulio Natta Nobeli preemia meie päevale.

Tegemist on professionaalse professionaalsusega, mis on spetsialiseerunud kapten, mis paneb disaineri ja tootearenduse eksperdi vastavusse kaasaegse tehnoloogia ja innovatsiooniga, alustades tugeva loovuse ja meetodiga .

Ülevaade

Prof. Matteo O. Ingaramo juhitud tööstusdisaini inseneri ja innovatsiooni spetsialiseerunud meister loodi selleks, et vormida võimekaid projekteerijaid, kes suudavad hallata kogu uue toote arendamist alates algsest kontseptsioonist tootmisetappi.

See spetsialiseerunud kapten liitub disainikultuuri kuuluvate kunstiliste ja humanistlike oskustega tehnilise oskusteabe abil, mis on seotud tootmistehnoloogia, materjalide ja tootmiskuludega. Ta püüab rahuldada vajadust tegutseda kõrgendatud konkurentsi maailmas, kus disainer võib toote väärtust suurendada, tehes nii esteetikas kui ka kasutatavuses uuendusi, mis kasutavad ära olemasolevaid tehnoloogiaid. Eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kelle loomingulist suutlikkust sobitatakse tehnilise ekspertiisi ja teadlikkusega toote tööstuslikust teostatavusest.

Kuna selle teaduskond koosneb erinevatest valdkondadest pärit õpetajatest, siis nii eriala asjatundja kui ka väljaspool Politecnico di Milanot moodustavad mitmed valdkondadevahelised oskused, mida kutsutakse koolituse käigus. Kultuurivisiidid sihtasutustesse ja muuseumidesse koos tehniliste väljasõitudega tootmisettevõtetesse, koolituse ümardamine ja haridusalaste eesmärkide saavutamise edendamine. Paljud eelmiste väljaannete lõpetajad mängivad juhtivaid ülesandeid peamistes tootmisprobleemides või tuntud disainistuudiodes, sealhulgas: Whirlpool Europe, Chicco Artsana, 3M, Polti, Cini

Eesmärgid

 • juhtida nii väikeste kui ka suuremahuliste toodete projekteerimis- ja tootmisprotsesse
 • arendama ekspertide silmi tehnoloogia, tootmise ja kulude küsimustes

Selle programmi eesmärk on koolitada spetsialiste nii väikeste kui ka suuremahuliste toodete projekteerimis- ja tootmisprotsesside juhtimiseks, tehes eksperdi silmis tehnoloogia, tootmise ja maksumuse küsimustes, ilma et tunnustataks omadusi või väljendusvõimet.

Lõpueksam

Lõpueksam nõuab üliõpilastel praktika käigus välja töötatud projekte. Lõplik hinne võtab arvesse õpikodade hindamisi.

Kraad

Lõpetamisel spetsialiseerunud Master, õpilased teenivad esimese taseme Politecnico di Milano spetsialiseerunud magistrikraadi , tingimusel, et nad on täitnud 75% minimaalne osalemise nõue.

Lisaks sellele määrab programm ka järgmist:

 • sertifikaat kursuse valmimise kohta ninasarvikutes koos tarkvaratootja akrediteeringuga McNeelilt;
 • sertifikaat kursuse lõpetamiseks CREO-s koos tarkvara-tootja akrediteeringuga PTC-lt.

Professionaalsed tulemused

 • Paigutus võib olla disainistuudiod, mis aitavad tootearenduse eri etappidel, alates kontseptsioonist kuni inseneriteaduseni.
 • Itaalia tööstusele iseloomulike turusegmentide, näiteks kodutehnika, ärivarustuse, valgustuse, mööbli, mänguasjade ja lastehooldusvahendite paigutamine ettevõtetesse.
 • Programmi lõpetajad, kes soovivad nõustamist, leiavad, et neil on suurem suutlikkus suhelda ettevõtluskeskkonnaga.

Nende tööülesannete kirjeldus on eksperditootja ja projektijuht, kellel on teoreetiline taust, et see vastaks olulistele saavutustele tootmisprotsesside rakendamisel. Pärast vajaliku välikogemuse saavutamist võivad lõpetajad püüdleda uute toodete arendamise eest vastutava tootejuhina.

Sissepääs

Legacy Laurea või diplom või praegune Laurea või erialane kraad inseneri-, arhitektuuri- või tööstusdisainilahenduses. Välisüliõpilased võivad esitada välismaal omandatud samaväärseid kraadi.

Lubatud on maksimaalselt 25 õpilast.

Vastuvõtmise protseduur

Valikuprotsessis osalemiseks tuleb taotlusvorm täita järgmistel tähtaegadel:

 • Itaalia / välisriigi kodanikele, kellel on Itaalias 2019. aasta oktoobris omandatud kvalifikatsioon
 • ekstra ELi kodanikele septembris 2019

Õppemaks ja tasud

 • Spetsialiseeriv kapten maksab 11 800 eurot (sealhulgas 500 € suurune registreerimismaks Politecnico di Milano).
 • DPR 633/72 artikli 10 alusel käibemaksust vabastatud.
 • Spetsialiseerunud magistriõppes osalemise maksumus annab õiguse maha arvata 19% -line maks, mis kuulub "ülikooli spetsialiseerumise kursuste" alla.
Viimati uuendatud Juuni 2019

Teave kooli kohta

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Näita vähem