Spetsialiseerunud magistriõppele arhitektuuri tööstusdisaini alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tulevased disainerid, arhitektid ja insenerid seisavad silmitsi pidevalt muutuva projekteerimis- ja ehitussektori suurte väljakutsetega kohalikul ja globaalsel tasandil nii konkurentsi, arengu kui ka moderniseerimise osas.

Nad peavad olema võimelised arendama uusi ideid kinnisvara valdkonnas, töötades välja lahendusi, mis kinnistaksid täiustatud hoonekomponente ja millel oleks uuenduslik kujundus. Eelkõige puudutab huvivaldkond ajutisi hooneid ja sündmusi, hoonete ümberehitust ja hooneosade projekteerimist.

Sellest vaatenurgast spetsialiseerunud arhitektuuri tööstusdisainilahenduse magistri eesmärk on:

  • Kombineerige multidistsiplinaarseid pädevusi, et luua edasijõudnute õppekavasid.
  • Kaasake ettevõtteid ja spetsialiste, et hariduslik kogemus oleks võimalikult praktiline.
  • Disainipädevuste rikastamiseks viidake Itaalia kultuurilistele ja majanduslikele varadele.
  • Õpetage, kuidas arendada väga uuenduslikke kontseptsioone, mis põhinevad tõeliste ettevõtete antud disainipükstel.
  • Paku mitmekultuurilises keskkonnas, et parandada arusaamist globaalsetest probleemidest.

Eesmärgid

Programmi eesmärk on koolitada spetsialiste, kellel on projekteerimisoskused selliste tööstustoodete, mis saavad suhelda integreeritud või integreeritud ehitatud keskkonnaga, või makrosüsteemide komponentide, sealhulgas üha enam industrialiseeritud toodete, näiteks ehitiste, kujundamisel.

Programmi eesmärk on ühendada teadmised, mis pärinevad kahest Itaalia tipptasemel sektorist: ehitustööstuse komponentide projekteerimine ja tootmine - valdkonnad, mis on juba rahvusvaheliselt tunnustatud parimal tasemel, kuid mis võivad leida edasisi arenguvõimalusi, nii Itaalias ja välismaal.

Eriti huvitav on aspekt, et meie maal on ehituseks mõeldud viimistletud elementide tootmisel kõrgekvaliteedilised traditsioonid, näiteks ehitusmaterjalide (tellised, täitematerjalid jne) ja katete (keraamikatooted, mosaiigid jne) valdkonnas, nagu ka seal, on suurepäraseid ettevõtteid struktuuride ja süsteemide tootmisel. Seetõttu pakub programm Itaalia disaini / tootmise kvaliteedil põhinevaid tööstusdisaini oskusi, mida saab rakendada rahvusvahelisel turul. Selles programmis koolitatud spetsialistid saavad juhtida tööstuskeskkonna tööstustoote projekteerimise keerukust seoses selle kaasamisega hoonesse erinevates tootmissektorites tegutsevates ettevõtetes, mis hõlmavad suure hulga ehitusdetailide, kergete toodete tootmist ja raske eelmonteerimine, hoone välispiirete ehitustooted, paigaldussüsteemid ja ehitatud keskkonna funktsionaalsed seadmed. Õpilased saavad töötada ettevõtetes või disaini- ja inseneriettevõtetes, kes soovivad suhelda ärimaailmaga. Selle kapteni pakutav haridus hõlmab loengute, seminaride, õppuste ja töötubade läbiviimist.

Töö kirjeldus ja lõplik hindamine

Õpilastest saavad asjatundlikud disainerid, kellel on teoreetilised teadmised koos oluliste kogemustega ehitustööstuses, ja tootejuht, kellel on tugev multidistsiplinaarne hoiak, kes on kaasatud uute toodete väljatöötamisse ja nende integreerimisse ehitatud keskkonda.

Sissepääsu nõue

ID4A spetsialiseerunud meister on mõeldud tööstusdisaini, inseneri ja arhitektuuri lõpetanutele, kes soovivad oma haridust laiendada ja omandada oskusi spetsialiseerunud projekti piirkonnas.

Spetsialiseerunud magistrikraad on ette nähtud kandidaatidele, kellel on ülikoolidiplom või ülikoolidiplom (vana Itaalia süsteemikraad) või bakalaureuse- või magistrikraad (uus Itaalia süsteemikraad) polütehnilistel erialadel. Välismaal lõpetanud kandidaatide puhul võetakse arvesse vastavates õppeasutustes samaväärseid tiitleid.

Vajalik on heal tasemel inglise keel.

Vastuvõtmise protseduur

Valikuprotsessis osalemiseks tuleb taotlusvorm täita järgmistel tähtaegadel:

  • Itaalia / välisriikide kodanikele, kelle kvalifikatsioon on Itaalias omandatud 8. augustil 2020.
  • Extra UE kodanikele 8. juulil 2020 .

Õppemaks ja tasud

Masteri kogumaksumus on vastavalt art. 12 000 eurot käibemaksuvaba. 10 Dpr 633/72.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Näita vähem