Miks magistrikraadi toidu innovatsiooni?

Taust:

Koostöö innovatsiooni pakub uusi vastus probleemid rakendamisel innovatsiooni strateegiate põllumajandus.

Selles kontekstis toiduainetööstuse vajab transdistsiplinaarse juhid koolitatud avatud ja koostööd innovatsiooni ja featuring peamised arendada strateegiaid, et vastata majandus-, sotsiaal- ja keskkonnaalaste probleemidega maailma täna ja homme.

Eesmärgid:

Master Juhtimine Collaborative Innovatsioon Food toimub viis kõrgkoolide ja teadusasutuste - Audencia - Ecole de Management - Design Nantes Atlantique School - Ecole Superieure d'Põllumajandus d'Angers, - Oniris, National Veterinary School, Food and Food Nantes-Atlantique - Nantes University Master eesmärk on tuua teile kaks hädavajalikud omadused hinnatakse täna: avatus ja spetsialiseerumine.

Master pakub igakülgset ja integreeritud teadmisi innovatsiooni toiduaine.

Meie aktiivõppe põhineb mitmekordsel juhtumiuuringud ja kogemusi ja disaini mõtlemine vabastada loomeprotsess, kaotades tõkked erinevate osakondade vahel firma ja seega ka innovatsiooni. See aitab mõista, kuidas see peaks osutuma takistuseks võib saada võimalus ja võimalus.

Sa pead silmitsi väljakutsetega teoreetilised, metodoloogilised ja juhtimisoskuste, mis võimaldab teil saada tõeline ettevõtliku lähenemisviisi, tehes sildu erinevate osakondade ettevõtte sees ja kontrollida kogu väärtusahela.

See avastada ja harjutada uuel viisil koostööd erinevate sidusrühmadega innovatsiooni projekte.

Spetsiaalsed Master in Management Collaborative Innovatsioon Food loodi viis kõrgkoolide ja teadusasutuste Pays de la Loire - Audencia - Ecole de Management - Design Nantes Atlantique School - Ecole Supérieure Põllumajandus d'Angers - Oniris, National Veterinary School, Food and Food Nantes-Atlantique - Nantes Ülikool.

Selle ülesanne on koolitada õpilasi juhtimise ja koostööprojektide toidu innovatsiooni juhtimise multikultuurses kontekstis. Selle kursuse, siis saada oskusi ja hoiakuid, mis on vajalikud hallata koostööprojekte toidu innovatsiooni, tugevdades samal ajal oma teadmisi ja originaalne eriala.

See Specialized Master on ainulaadne - orienteeritus: innovatiivsed toidu projektid - oma aktiivõppe: õpiraskused ja seotud projektid agribusinesses partnerid - oma innovatiivseid omadusi: ruumi co kavandada, katsetada köök, prototüübi rajatised, hall toidutehnoloogia, vannituba sensoorse analüüsi ja laboratoorsed poest.

Need seadmed võivad samaaegselt ehitada ja ellu viia projekte ja uusi ideid astuda raskustele innovatsiooni teemadel.

dispositivs

Spetsiaalsed Master in Management Collaborative Innovatsioon Food on mõeldud: - õpilaste Master 2 (või samaväärne) - kõrgkoolis (e) insener koolis - kõrgkoolis (e) kutseõppeasutuses - Graduate (e) of design koolis - kõrgkoolis (e) Master 2 ülikooli teadus-, sotsiaal-, majandus-, juhtimis-, õigus - Välismaalased, kelle diplom vastab Prantsuse diplomid üle - üliõpilane (s), kes on lõpetanud magistri tasemel koolitust 1. aasta (M1) või 4 (nt magistri- lõpetajad) õigustavad kolmeaastane erialase töö kogemus.

  • Diplom kättesaadavad täiendõppe
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
13,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date