Spetsiaalsed Master kvaliteediga julgeolekukeskkonda ja CSR

Üldine

Programmi kirjeldus

Ettevõtted ees seisavad uued väljakutsed seoses suurema konkurentsisurve nii Aafrikas kui ka kogu maailmas. See tähendab, et juhid teavad nii kapten "eelnevate" Ettevõtte kõrgema kvaliteedi ja kulude vähendamiseks ja tean algatada ja juhtida projekte "juhtimine - areng", mille eesmärgiks on suurendada discriminant väärtust oma tegevust keskpikas ja pikas perspektiivis.

Et edukalt saavutada mõlemat eesmärki korraga, juhid peavad muidugi teadma põhilisi tööriistu ja meetodeid juhtkonna: raamatupidamine - rahandus, strateegia, turunduse, personalijuhtimise, äri ja tööõigus jne Samuti peavad nad kapten Kvaliteet ja säästev areng, mis ühendab erinevate erialade juhtimise süsteemi sidusust. See on eriti teades rakendada meetodeid, mis tagavad kvaliteedi juhtimise ühildades sotsiaal-, keskkonna- ja majanduslikke eesmärke Programmi eesmärk, mille rakendamine kuuletub BMD süsteemi ja metoodiline juhend programmi koostamisel ISO 9001 versiooni 2008 kättesaadav üksi või ühiskraadikursuste koos Bachelor UQAC. Originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on teeninud akrediteerimise Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) ja tippkeskuse on UEMOA.

See kestab neli semestrit jagatud erialade ja pakub õpilasele ja mitmekesine horisondi oskuste arendamist firma ja oma riigi ja rahvusvahelises keskkonnas. Et saada Master Kvaliteet Jätkusuutlikkus, pärast kinnitamist õpilase õpetamise üksused peaksid olema mälu ja toetada pass.

Mis tausta Master

Juhid, kes esiteks on varustatud tõestatud akadeemilise oskusi sobib doktoriõppe 3. tsükkel läbi uuringuid eriala ühikut teised juhid koos professionaalsete oskuste tõestatud kvaliteediga säästva arengu muidugi viib kvalifikatsiooni ja kõrge tööhõive.

SELLE pakutavat programmi

  • Purchasing: Parem juurdepääs ressurssidele, tugevdamine suhted tarnijatega, uhkus koostöö - Äritegevus: parem juurdepääs kapitalile, kasumlikkus, juhtimisest, uhkus oma klientidele - Operations: vähendada sotsiaalseid ja keskkonnamõjusid tegevust, et heanaaberlikud suhted kohalike ühingute paremini mõista oma äri tegevus - Marketing: turg areng, uute ja olemasolevate tugevdamisel pilt kaubamärgid, toote konkurentsieelise, paremat arusaamist uute klientide ootustele lähedust tugevdada turuinfo - Aktiva: Safety varade väärtuse oma äri ja kasumit aktsionäridele praegustele ja / või tulevikus - Asutused: Mõju ja tunnustamist, paremad sotsiaalsed investeeringud ja kodanike uute võrkude ja sidekanalite maine - Management: Top juhtkonnad riske, millega seaduste järgimist (tollimaks) ja (CSR on vabatahtlik), strateegilise arengu ja organisatsiooniline õppimine (kiirem sa oled, seda vähem maha siis jõuda), innovatsiooni - Resources Inimene: rahastamiseta, juhtimise hügieeni ja turvalisuse, inimkapitali arendamist, personali turvalisus: Kliendikaart - aktsionärid: Fidelity immateriaalset väärtust oma firma kasvab uhkus.

SOBIVUS

Aastal Master 1 Semester 1 (M1S1) peavad omama bakalaureusekraadi kui säästva arengu, juhtimise või samaväärne kraad Master 1 Semester 2 (M1S2) peavad omama bakalaureusekraadi kui Development jätkusuutliku ja on kinnitatud semestri 1 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 3 (M2S3) Hoidke bakalaureusekraad jätkusuutlikkus ja kvaliteet on kinnitatud semestrit 1 ja 2 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 4 (M2S4) Hoidke bakalaureusekraad kvaliteet ja säästva arengu ning on valideeritud semestrit 1 2 või 3 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Keeled • inglise • Jaapani • Hiina • Fulani ja Mandinka äri See koolitus rada eesmärk on rahuldada kasvavat vajadust kvaliteedijuhtimise (kvaliteedistandardid, ohutus ja keskkond), täheldati kõigi avaliku ja erasektori organisatsioonid . Selle eesmärk on: Rong juhtide kvaliteet ja säästva arengu, audiitorid, konsultandid ja eksperdid valdkonnas ohutuse, kvaliteedi ... organisatsioonides, mille puhul võetakse arvesse ka inimpotentsiaali organisatsioonid.

Tee neid õppida uuenduslikke meetodeid, mis võimaldavad neil sobitada piiranguid piiratud eelarvete organisatsioonide parandada lahutamatu kvaliteedi tegevuse, toodete ja teenuste klientidele ja kasutaja.

Läbi eriala rongi lõpetajate Aafrika ja rahvusvahelised mõõtmed äri ja suudab toetada ettevõtte kasvu ja sumusteks uusi digitaalseid ja roheline majandus.

Selleks, et toota lõpetajatele juhtimise funktsioone säilitada oma äri, vaid ka võimaldada uuringute otsingute kolmandat tsüklit.

  • Vastutav QSE integreeritud kvaliteet - kvaliteedijuht - Quality konsultant või QSE - kvaliteet projektijuhid - valitsejate CSR programmi
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... Loe edasi

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. Näita vähem