Spetsiaalsed magistriprogrammid rahvusvahelises varahalduses

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Taotlused 2019 sissevõtmiseks on suletud. 2020. aasta tarbimistaotlused avatakse alates 2019. aasta oktoobrist.

Akrediteeritud CIF (Investeerimisnõustaja) ja CJA (asjakohane õigusalane pädevus ) , spetsialiseerunud Master® rahvusvahelises varahalduses (endine MS Private Banking ja finantsplaneerimine) meie Pariisi ülikoolilinnas koolitab valdkonna kõrgetasemelisi üldnõustajaid . Karjäärivõimalused on hämmastavad: advokaadid, pangandusnõustajad, juristid, kindlustuseksperdid, maksukonsultandid, raamatupidajad, kinnisvara haldajad, finantsinvesteeringute konsultandid - ja palju muud. Õpilased veedavad ühe kuu meie Londoni ülikoolilinnakus.

Silmitsi multiprofessionaalse keskkonna arengu, kasvava rahvusvahelistumise ja üha keerukamate isiklike varadega seotud probleemidega, mis käsitlevad nii selle valdkonna võtmeisikuid kui ka varahalduse alaseid tegevusi, otsustas ESCP arendada need programmid välja tõeliselt rahvusvaheliseks õppekavaks; ainus omalaadne.

Programm on täielikult orienteeritud rahvusvahelistele turgudele. Seda õpetatakse üle 6 kuu meie Pariisi ülikoolis ja meie Londoni ülikoolis ning see sisaldab ühe nädala seminari Genfis.

Põhijooned

ESCP magistrid on professionaalsetele suunitlusega programmid konkreetsetes juhtimisvaldkondades, mis on mõeldud kraadiõppe lõpetanutele ja millel on selge karjäärieesmärk ning mis viivad spetsialiseerumiseni või topeltoskuseni vastusena ettevõtete nõudmisele kõrgelt kvalifitseeritud juhtide järele.

See magistriõpe on üheaastane täistööajaga akadeemiline programm, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimene magistri taseme akadeemiline või kutsekraad inseneri-, äri-, arhitektuuri-, meditsiini-, õigus-, farmaatsia-, politoloogia-, kunsti- või muu magistri kraadiga.

Õppekava sisaldab kuus kuud täistööajaga kursuste, sealhulgas rahvusvahelist seminari, millele järgneb vähemalt neli kuud kestva ühingu praktika ja lõppeesmärgil edastatava lõputöö lõpetamine.

Kursusi õpetatakse inglise keeles ja meie vastavate ülikoolilinnakute riigikeeles.

MS International Wealth Management'i profiil

Akadeemiline taust:

 • Majandus / Rahandus 66%,
 • Äri 24%,
 • Seadus 7%,
 • Muud 3%,
 • 14% rahvusvahelisi üliõpilasi,
 • 34% naisi, 66% mehi

Spetsiaalsete meistrite avatus ja mitmekesisus:

Spetsialiseerunud magistrandid on pärit erinevatest riikidest ja neil on erinevad taustad: insenerid, arstid, farmatseudid, kirjandusteadused ja seadused jne.

Need moodustavad 40 rahvusest, moodustavad mitmekultuuriliste osalejate rühma, mis muudab rühmade vahetamise ja töötamise veelgi rikkaks.

Alates selle loomisest 1994. aastal on erapanganduse ja finantsplaneerimise spetsialiseerunud magistrant koolitanud 480 üliõpilast, kes on nüüd osa ESCP 55 000 liikme vilistlaste võrgustikust.

Nõuded

 • Esimese magistri kraadi omanikud.
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 ECTS): vähemalt 3-aastane töökogemus
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 EAP) ilma erialase kogemuseta (alla 30%)

Tasud

2019/2020 õppeaasta tasud on 19 200 eurot * (sealhulgas Genfis rahvusvahelise seminari kulud - transport ja majutus - ning teatmikud).

Tasud esitatakse arvele kas:

 • ühe õppeaasta alguses
 • ESCP pakub ka otsekorralduse võimalust: sel juhul tasutakse novembrist aprillini kuus kuumakse.

Taotlejad, kellele pakutakse kohti, peavad kinnitama oma nõusoleku ja tasuma 10% õppemaksu tagastamata tagastamistasu.

* Majutus- ja transpordikulud Londonis ei kuulu õppemaksudesse.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem