Spetsiaalsed meediumide juhtimise meistrid

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Taotlused 2019 sissevõtmiseks on suletud. 2020. aasta tarbimistaotlused avatakse alates 2019. aasta oktoobrist.

Meediahalduse erialane Master® on olnud selle 400 000 kõrgetasemelise meediajuhtide, tootjate, ajakirjanike ja multimeediaprojektide juhtide käivitamise plaat selles põnevas, kuid habras tööstuses. Täna moodustavad selle lõpetajad võimsa võrgustiku, mis jätkab programmi tugevdamist ja lisab selle loomingulist energiat. See programm toimub meie Pariisi ülikoolilinnakus.

Põhijooned

ESCP magistrid on professionaalsetele suunitlusega programmid konkreetsetes juhtimisvaldkondades, mis on mõeldud kraadiõppe lõpetanutele ja millel on selge karjäärieesmärk ning mis viivad spetsialiseerumiseni või topeltoskuseni vastusena ettevõtete nõudmisele kõrgelt kvalifitseeritud juhtide järele.

See magistriõpe on üheaastane täistööajaga akadeemiline programm, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimene magistri taseme akadeemiline või kutsekraad inseneri-, äri-, arhitektuuri-, meditsiini-, õigus-, farmaatsia-, politoloogia-, kunsti- või muu magistri kraadiga.

Õppekava sisaldab kuus kuud täistööajaga kursuste, sealhulgas rahvusvahelist seminari, millele järgneb vähemalt neli kuud kestva ühingu praktika ja lõppeesmärgil edastatava lõputöö lõpetamine.

Kursusi õpetatakse inglise keeles ja meie vastavate ülikoolilinnakute riigikeeles.

Õppekava

Meie programm on suunatud teie teadmistele.

Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi karjäärile ajakirjanduse professionaalides rakendusliku meediumijuhtimise, infohalduse, ajakirjanduse, filmide / telesaadete või online / off-line multimeedia tootmise valdkonnas.

See täistööajaga õppekava jaguneb kolmeks perioodiks üheks aastaks järgmiselt:

 • 2 intensiivkursuste tingimused - september-detsember; Jaanuarist märtsini. Sisaldub ka rahvusvaheline seminar välismaal
 • 1 professionaalsuse tähtaeg aprillist detsembrini: vähemalt 4-kuuline äriühingu väljaandmine ja suuline kommunikatsioon, mis kaitstakse komiteele novembri alguses ja september sisselaskejärgse aasta detsembri keskpaigas.

Osalejad peavad oskama nii prantsuse kui inglise keelt.

MS Media Managementi profiil

Akadeemiline taust:

 • Seadus 26%,
 • Turundus ja kommunikatsioon 22%,
 • Äri 18%,
 • Poliitikateadus 18%,
 • Majandus / Rahandus 4%,
 • Humanitaarteadused / sotsiaalteadused 4%,
 • Meedia / kunst ja kultuur 4%,
 • Kunst / kirjandus / filosoofia 4%,
 • 15% rahvusvahelisi üliõpilasi,
 • 71% naisi, 29% mehi

ESCP magistriprogramm võtab vastu taotlejaid erinevatest erialadest, kes näitavad üles avameelsust ja potentsiaali:

Magistrantuurid on erinevatest riikidest pärit ja neil on erinevad taustad: insenerid, arstid, farmatseudid, kirjandus- ja seadusteadused jne.

Need moodustavad 40 rahvusest, moodustavad mitmekultuuriliste osalejate rühma, mis muudab rühmade vahetamise ja töötamise veelgi rikkaks.

Alates selle loomisest 1987. aastal on spetsialiseerunud meediumijuhtimise magistrikraad lõpetanud 600 õpilast, kes on nüüd osa ESCP 55 000-liikmelise vilistlaste võrgustikust.

Nõuded

 • Esimese magistri kraadi omanikud.
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 ECTS): vähemalt 3-aastane töökogemus
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 EAP) ilma erialase kogemuseta (alla 30%)

Tasud

2019/2020 õppeaasta tasud on 15 400 eurot (sealhulgas rahvusvahelise seminari kulud - transport ja majutus - ning teatmikud).

Tasud esitatakse arvele kas:

 • ühe õppeaasta alguses
 • ESCP pakub ka otsekorralduse võimalust: sel juhul tasutakse novembrist aprillini kuus kuumakse.

Taotlejad, kellele pakutakse kohti, peavad kinnitama oma nõusoleku ja tasuma õppemaksu tagastamata tagastamistasu 2000 eurot.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem