Taotlused 2019 sissevõtmiseks on suletud. 2020. aasta tarbimistaotlused avatakse alates 2019. aasta oktoobrist.

Strateegia ja organisatsiooni konsultatsiooni spetsialiseeritud Master® eesmärk on koolitada osalejaid ärikonsultatsiooni- ja sekkumisametites. Suurte projektide kavandamise ja elluviimise eest vastutavatel ettevõtetel peavad olema nii organisatsioonilised kui ka juhtimisalased teadmised ning samuti võime ehitada uuendusliku kontekstis ettevõtte ja selle infosüsteemide jaoks selge strateegiline nägemus. See programm toimub meie Pariisi ülikoolilinnak.

Põhijooned

ESCP Europe Magistriõpe on professionaalsed orienteeritud programmid konkreetsetes juhtimisalades, mis on mõeldud kraadiõppuritele, kellel on selge karjääri eesmärk ja mille tulemuseks on spetsialiseerumine või topeltoskus vastuseks kõrgelt kvalifitseeritud juhtide ettevõtte nõudlusele.

See magistriõpe on üheaastane täistööajaga akadeemiline programm, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimene magistri taseme akadeemiline või kutsekraad inseneri-, äri-, arhitektuuri-, meditsiini-, õigus-, farmaatsia-, politoloogia-, kunsti- või muu magistri kraadiga.

Õppekava sisaldab kuus kuud täistööajaga kursuste, sealhulgas rahvusvahelist seminari, millele järgneb vähemalt neli kuud kestva ühingu praktika ja lõppeesmärgil edastatava lõputöö lõpetamine.

Kursusi õpetatakse inglise keeles ja meie vastavate ülikoolilinnakute riigikeeles.

Õppekava

Meie programm on suunatud teie teadmistele

Selle Spetsiaalse Master® kursuse sisu põhineb kolmel põhioskuste komplektil:

 • Võime teostada strateegilist analüüsi kiiresti muutuvas keskkonnas, kus uute info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate jaoks on otsustava tähtsusega roll.
 • Ettevõtte nõustamise ja sekkumisagentuuride tundmine praktilise kogemuse abil strateegilise arengu ja ettevõtete juhtimissüsteemidega.
 • Suutlikkus suunata laiaulatuslikke strateegilisi projekte ja rakendada olulisi muutusi ettevõtetes, tuginedes uuele info- ja kommunikatsioonivoogude kontseptsioonile.

Osalejad peavad oskama nii prantsuse kui inglise keelt.

Liikmesriigi profiil strateegias ja organisatsiooni nõustamises

Akadeemiline taust:

 • Äri 32%,
 • Ehitus 24%,
 • Majandus / rahandus 21%,
 • Poliitikateadus 16%,
 • Seadus 5%,
 • Turundus ja kommunikatsioon 2%,
 • 28% rahvusvahelisi üliõpilasi,
 • 50% naisi, 50% mehi

Spetsiaalsete meistrite avatus ja mitmekesisus:

ESCP Europe Specialized Master ® strateegia ja organisatsiooni konsultatsioonide üliõpilastel ja seega ka alumiste võrgustik, millel on nüüd üle 300 liikme, on pärit paljudest taustadest ja rahvustest. See rikkalik mitmekesisus aitab kaasa programmi suurepärasele saavutamisele.

Potentsiaalsete osalejate hulka kuuluvad need, kellel on eriline huvi ettevõtte sekkumise ja konsultatsioonide mitmekesise profiiliga, sealhulgas insenerid (ligikaudu 40% osalejatest), IT-juhid, avaliku sektori haldajad, õigusnõustajad, sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste kraadid ning äriprofessionaalid.

Alates selle loomisest aastal 1988, on spetsialiseerunud Master® strateegia ja organisatsiooni konsultatsioonil koolitanud 500 õpilast, kes on nüüd osa ESCP Europe 55 000-liikmelise vilistlasvõrgustikust.

Nõuded

 • Esimese magistri kraadi omanikud.
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 ECTS): vähemalt 3-aastane töökogemus
 • Bakalaureusekraadi omanikud (240 EAP) ilma erialase kogemuseta (alla 30%)

Tasud

Akadeemilise aasta 2018/2019 tasud on 18 500 eurot (sh rahvusvahelise seminari - transport kulud

Tasud esitatakse arvele kas:

 • ühe õppeaasta alguses
 • ESCP Europe pakub ka otsekorralduse võimalust: sellisel juhul makstakse kuus osamakseid novembrist aprillini.

Taotlejad, kellele pakutakse kohti, peavad kinnitama oma nõusoleku ja tasuma õppemaksu tagastamata tagastamistasu 2000 eurot.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

Vaata veel 21 kursust ESCP Europe Business Schoolis »

Viimati uuendatud July 20, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
19,200 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date