Spetsialiseerunud meister viinamarjakasvatus ja enology

Üldine

Saadaval 6 asukohta

Programmi kirjeldus

Viinamarjakasvatus ja Enology: innovatsiooni vastab traditsioon eesmärk on käsitleda kui viinamarjaistandus ja veinikelder innovatsioon on kiiresti muutumas osa Itaalia viinamarjakasvatus traditsioon. Itaalia on praegu suurim veinitootja maailmas ja uhke suurim valik nii sorte. Iseärasused Itaalia viinamarjakasvatus ja võimalus säilitada juhtiv roll selles valdkonnas on tänapäeval seotud võime tutvustada säästva innovatsiooni, kaotamata seejuures oma tuntud kaevata.

Õppe eesmärgid

Peamised programmi eesmärke on: - omandada tahke metoodika ja teadmisi sobib tegeleda innovatsiooni küsimustes viinamarjaistandus ja veinikelder - Selleks, et saavutada konkreetsed oskused uute lehestiku juhtimise tehnikat sobivad leevendada soovimatut kliimaga seotud mõju, uute jätkusuutlike lähenemisviise kahjurite ja haiguste tõrje, täppis viinamarjakasvatus ja enology - Arendada võimet diagnoosida piiravad tegurid esinevad viinamarjaistandus ja veinikelder ning toota sobivaid lahendusi - Õpi aktiivselt osaleda aruteludes tegelevad viinamarjakasvatus ja enology teemasid.

Karjäär ja Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Magistritöö kvalifikatsioon "Viinamarjakasvatus ja Enology: innovatsiooni vastab traditsioon" avab kutse võimalusi sellistes valdkondades viinamarjakasvatus ja enology kett; veini turustamist ja levitamist; restoranid; suuremahuliste jaemüük ning vabakutseline.

Klass, mis muudab erinevus

Magister viinamarjakasvatuse ja Enology kohaselt moodustatakse rahvusvaheliste üliõpilaste ja Cattolica kodumaise õpilastele.

Matemaatika ja õppejõud

 • Dr Matteo Gatti - Research Assistant
 • Prof Gabriele Canali - Dotsent
 • Dr Fabrizio Torchio - Research Assistant
 • Prof. Stefano Poni - Full professor
 • Dr Milena lambri - Research Assistant
 • Prof. Vittorio Rossi - Full professor
 • Dr Emanuele Mazzoni - Research Assistant

Partner Ettevõtted

Siin vaid mõned nimed maineka Wine Estates, et andis oma esialgse heakskiidu hosting praktikakohti: Mossi, Tenute Ruffino, Barone Ricasoli, Santa Margherita, Sella e Mosca, Mezzacorona, Contratto, Ca 'Del Bosco, Zonin, Res Uvae, Marchesi Mazzei, Cavalieri di Malta, Pico Maccario ja Marramiero.

Kas ma saan õppida itaalia õppides?

Intensiivne Itaalia Muidugi on kättesaadav rahvusvahelistele üliõpilastele ajaks Master viinamarjakasvatuse ja Enology: innovatsiooni vastab traditsioon.

Kas Praktika võimalusi?

Õpilased peavad täitma kohustusliku internatuuri ajaks vähemalt 450 tundi (st 18 ECTS) talu / Wine Estate / asutuses. Lõpueksam on kavas ka juhtumiuuringu arutelu ja / või eksperimentaalne tegevus toimub ajal internatuuri.

Kas ma saan töötada õppides?

Jah. Non-EU õpilased sisenevad Itaalias VISA on lubatud töötada osalise tööajaga (20 tundi nädalas).

Õppekava

 • Vineyard varieeruvus: traditsiooniline ja täppislähenemistel
 • Teemad veini-turundus
 • Suurendades veini kvaliteeti: innovatsiooni järelevalve ja kontroll
 • Applied viinapuu eco-füsioloogia
 • Edasiminek enology
 • Haiguste ja kahjuritõrje poole jätkusuutlik viinamarjakasvatus
 • Seminarid säästva pestitsiidide kasutamise ja geneetilise jälgitavuse antakse ka

ECTS iga kursuse hulka ka praktiline tegevus, veini degusteerimine ja külaskäikude.

Programmi spetsiifilised sisenemise nõuded

Basic knowlegde viinamarjakasvatus ja enology on vaja. Alternatiivina 3-nädalane intensiivkursus "Basics viinamarjakasvatuse ja Enology" pakutakse enne algust Master.

General lõpetanud nõuded

 • Sa pead omama bakalaureuse kraadi, mis on saadud pärast vähemalt 3 aastat õpinguid (180 ECTS). Kui olete võtnud vähem kui 15 aastat kogu kooli, te ei ole saada luba kraadiõppe programmi. Teie taotlus on võimalik hinnata enda üleviimist bakalaureuse kraadi programm - Cattolica hindab oma akadeemilise ja isikliku tausta ja otsustada, kas te vastate eritingimusi sissepääs kraad oma valikut

Inglise keele oskus

Sest taotlejatele, kelle emakeel ei ole inglise peavad nad kas: - olema TOEFL IBT üldine skoor vähemalt 80 või Academic IELTS üldine skoor vähemalt 6.0 või; - On edukalt läbinud programm õpetanud inglise keeles

Viimati uuendatud Märts 2016

Teave kooli kohta

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, i ... Loe edasi

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, industrial ties, and strong international focus. Näita vähem
Milano , Milano , Rooma , Piacenza , Accra , Cremona + 5 Rohkem Vähem