Spetsialiseerunud magister tööstusdisaini ja innovatsiooni valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Täna Milanos tootedisaineriks saamine on professionaalsuse tunnustatud väärtus. Ole toote disaini meister!

Politecnico koos oma arenenud tootmissüsteemiga ja tipptasemel ajaloolise kultuuriga loob oma magistrantidele juurdepääsu sellele väärtusele.

Politecnico tehniline ja disainikultuur, mis on paigutatud disaini 6. kohale maailmas ja mida toetavad Itaalia disainerite meistrid , nagu Marco Zanuso ja Achille Castiglioni, on integreeritud kõrgtehnoloogia ja inseneriteadmistega tootmise ja uuenduslike materjalide valdkonnas, mis toidavad traditsioonilisi traditsioone. keemia Giulio Natta Nobeli preemia meie päevale.

Tegemist on professionaalse professionaalsusega, mis on spetsialiseerunud kapten, mis paneb disaineri ja tootearenduse eksperdi vastavusse kaasaegse tehnoloogia ja innovatsiooniga, alustades tugeva loovuse ja meetodiga .

Ülevaade

Prof. Matteo O. Ingaramo juhitud tööstusdisaini inseneri ja innovatsiooni spetsialiseerunud meister loodi selleks, et vormida võimekaid projekteerijaid, kes suudavad hallata kogu uue toote arendamist alates algsest kontseptsioonist tootmisetappi.

See spetsialiseerunud kapten liitub disainikultuuri kuuluvate kunstiliste ja humanistlike oskustega tehnilise oskusteabe abil, mis on seotud tootmistehnoloogia, materjalide ja tootmiskuludega. Ta püüab rahuldada vajadust tegutseda kõrgendatud konkurentsi maailmas, kus disainer võib toote väärtust suurendada, tehes nii esteetikas kui ka kasutatavuses uuendusi, mis kasutavad ära olemasolevaid tehnoloogiaid. Eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kelle loomingulist suutlikkust sobitatakse tehnilise ekspertiisi ja teadlikkusega toote tööstuslikust teostatavusest.

Kuna õppejõud koosneb erinevate valdkondade õpetajatest, nii seest kui ka väljastpoolt Politecnico di Milano, loob spetsialiseerunud magistrid multidistsiplinaarsete oskuste komplekti, mida kutsutakse kogu koolituse vältel. Kultuurikülastused sihtasutustes ja muuseumides ning tehnilised õppekäigud tootmisettevõtetesse täiendavad koolitust ja soodustavad hariduslike eesmärkide saavutamist. Paljud eelmiste väljaannete lõpetanud mängivad juhtivaid rolle suurtes tootmisettevõtetes või tuntud disainistuudiotes, sealhulgas Whirlpool Europe, Chicco Artsana, 3M, Polti, Cini & Nils Lighting, V12 Design, Studio Volpi, Studio Luca Trazzi, Serralunga, Rupes spa, Tsink, Design Group Italia, Mänguasjad Mänguasjad, Ditronetwork srl. Teised on asutanud ja juhatanud oma stuudio.

Eesmärgid

 • Hallake nii väikeste kui ka suuremahuliste toodetud toodete projekteerimis- ja tootmisprotsesse.
 • Arendage asjatundjaid tehnoloogia, tootmise ja kulude küsimustes.

Selle programmi eesmärk on koolitada spetsialiste nii väikeste kui ka suuremahuliste toodete projekteerimis- ja tootmisprotsesside juhtimiseks, tehes eksperdi silmis tehnoloogia, tootmise ja maksumuse küsimustes, ilma et tunnustataks omadusi või väljendusvõimet.

Lõpueksam

Lõpueksam nõuab üliõpilastel praktika käigus välja töötatud projekte. Lõplik hinne võtab arvesse õpikodade hindamisi.

Kraad

Lõpetamisel spetsialiseerunud Master, õpilased teenivad esimese taseme Politecnico di Milano spetsialiseerunud magistrikraadi , tingimusel, et nad on täitnud 75% minimaalne osalemise nõue.

Lisaks sellele määrab programm ka järgmist:

 • Ninasarviku kursuse lõputunnistus koos tarkvaratootja akrediteerimisega McNeelilt.
 • CREO kursuse lõputunnistus koos PTC tarkvaratootja akrediteerimisega.

Professionaalsed tulemused

 • Paigutus võib olla disainistuudiod, mis aitavad tootearenduse eri etappidel, alates kontseptsioonist kuni inseneriteaduseni.
 • Itaalia tööstusele iseloomulike turusegmentide, näiteks kodutehnika, ärivarustuse, valgustuse, mööbli, mänguasjade ja lastehooldusvahendite paigutamine ettevõtetesse.
 • Programmi lõpetajad, kes soovivad nõustamist, leiavad, et neil on suurem suutlikkus suhelda ettevõtluskeskkonnaga.

Nende ametijuhendist saab asjatundlik tootedisainer ja projektijuht, kellel on teoreetiline taust, mis sobib oluliste saavutustega nende rakendamisel tootmisprotsessides. Pärast vajalike kogemuste omandamist saavad lõpetajad soovida uute toodete väljatöötamise eest vastutavad tootejuhid.

Sissepääs

Legacy Laurea või diplom või praegune Laurea või erialane kraad inseneri-, arhitektuuri- või tööstusdisainilahenduses. Välisüliõpilased võivad esitada välismaal omandatud samaväärseid kraadi.

Lubatud on maksimaalselt 25 õpilast.

Vastuvõtmise protseduur

Valikuprotsessis osalemiseks tuleb taotlusvorm täita järgmistel tähtaegadel:

 • Itaalia / välisriikide kodanikele , kelle kvalifikatsioon on Itaalias omandatud 2020. aasta oktoobris.
 • kolmandate riikide kodanike jaoks septembris 2020.

Õppemaks ja tasud

 • Spetsialiseeriv kapten maksab 11 800 eurot (sealhulgas 500 € suurune registreerimismaks Politecnico di Milano).
 • DPR 633/72 artikli 10 alusel käibemaksust vabastatud.
 • Spetsialiseerunud magistriõppes osalemise maksumus annab õiguse maha arvata 19% -line maks, mis kuulub "ülikooli spetsialiseerumise kursuste" alla.
Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Näita vähem