Statistikaamet

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe statistikaprogrammis sobib ideaalselt üliõpilastele, kes valmistuvad ette ametialaseks ametiks või doktoriprogrammiks statistikas ja muudes kvantitatiivsetes valdkondades.

Lõputöö ja muud teesid on saadaval ning õpilased võivad registreeruda täistööajaga või osalise tööajaga. Enamiku kursuste jaoks on vaja kasutada statistilisi tarkvarapakette, mis on saadaval kõigis ülikooli arvutilaborites.

Õppekava

MS programm pakub igale õpilasele kohandatud matemaatilise statistika, rakendatud statistika ja statistilise arvutuse kombinatsiooni. Enne tundidesse registreerumist peavad kõik uued õpilased kohtuma MS-i programmi direktoriga, et kujundada individuaalne õppeprogramm. Õppeprogramm peaks võtma arvesse õpilase tugevusi ja puudusi, otsustuste ärakirjade ja intervjuude põhjal. On soovitatav, et õpilased jätkaksid kogu programmi vältel nõu küsimist.

Samuti peavad õpilased hoidma kogu kursuste puhul minimaalset kumulatiivset hindepunkti keskmist B (3,0).

Il s’agit d’une photographie réalisée pour illustrer notre page des statistiques de l’agence web Olloweb Solution

Krediidiülekanded

Liikmesriikide statistikatudengid võivad üle kanda kuni kaks kinnitatud kursust (kuus ainepunkti), mis võetakse väljaspool statistikaosakonda krediidi saamiseks, kuid need peavad olema seotud valdkondades (nt majandus, juhtimine ja rahandus, informaatika, tehnika, matemaatika või rahvatervis) . Ülekandeprotsessi alustamiseks peaksid õpilased rääkima oma nõustajatega ja täitma CCASi veebisaidil oleva kraadiõppe üliõpilaste ülekande krediidi taotluse vormi. CCASi magistriõppe üliõpilaste käsiraamat pakub ka täiendavaid juhiseid ja teavet kraadinõuete kohta.

Krediidi kogumine doktorikraadiks Võimalus

Soovi korral võib üliõpilane enne doktorikraadi vastuvõtmist läbida MS statistikaprogrammis. programmi, sel juhul võib doktorikraadile kohaldada mitte rohkem kui 24 krediiditundi alates MS kraadist. nõuded. Sel juhul peab üliõpilane võtma vähemalt 27 täiendavat kursust ainepunkti. Nende kursuste jaotus statistika ja rahvatervise vahel sõltub magistrikraadi iseloomust ja sellest, kas üleantud krediiditunde kasutatakse statistika või rahvatervise kursuste kajastamiseks. Täielik teave on saadaval veebipõhises lõputunnistuses.

Valikuline doktoritöö

Kõigil kandidaatidel liikmesriikide statistikavaldkonnas on täidetud vähemalt 30 osakonna lõputunnistuse ühikut. Üliõpilastele, kes soovivad lõputöö lõpule viia, võib osakond heaks kiita õppeprogrammi, mis koosneb 24 ainepunktist kursuste lisamisest ja lõputööst.

 • Mitte-väitekirja variant: õpilased täidavad kuus ainepunkti kohustuslikel kursustel ja 24 ainepunkti valikainete kursustel kokku 30 ainepunkti.
 • Lõputöö võimalus: Õpilased täidavad kuus ainepunkti nõutavatel kursustel (STAT 6998-6999), kuus lõputöö ainepunkti ja 18 ainepunkti valikainete kursustel, kokku ka 30 ainepunkti.

Kõiki magistritöid peab juhendama lavastaja ja üks lugeja. Üliõpilase ülesanne on leida teema ja lõputööde juhendaja. Küsige juhiseid oma akadeemiliselt nõustajalt. Alles pärast lõputööde juhendaja leidmist peaksite registreeruma kahe semestri jooksul STAT 6998 ja STAT 6999.

Statistikaosakond - Columbia kunsti- ja teaduste kolledž GW kunstide ja teaduste teemal Vimeo teemal.

Kursuse nõuded

Eeltingimused: Need kursused (või samaväärsed kursused) on sisseastumise kaalumise eeltingimused ja PEAVAD ilmuma teie ärakirja. Esitage oma MS statistikaprogrammi rakenduses alles pärast kõigi nõutavate kursuste läbimist.

 • MATEMAATIKA 1231: ühe muutuja arvutus I (3 AP)
 • MATEMAATIKA 1232: ühe muutuja arvutus II (3 AP)
 • STAT 2118: regressioonanalüüs (3 AP)

Üldine eeldus: kursuste mitmekesine arvutamine, maatriksiteooria ja vähemalt kaks bakalaureuse statistika kursust.

Järgmised nõuded peavad olema täidetud:

Columbia Kunstiteaduste ja Teaduste Kolledži kraadiõppekavades esitatud üldised nõuded.

30 ainepunkti. Mitteväitekirja valiku korral - 6 ainepunkti kohustuslikel kursustel ja 24 ainepunkti valikainete kursustel. Lõputöö valiku jaoks - 12 ainepunkti vajalikel kursustel, sealhulgas lõputöös 6 ainepunkti ja valikainete kursusel 18 ainepunkti.

Nõutud

 • STAT 6201: Matemaatiline statistika
 • STAT 6202 Matemaatiline statistika II
 • Nõutav üliõpilastele, kes tegelevad lõputöö valikuga
  • STAT 6998 lõputöö uurimine
  • STAT 6999 lõputöö uurimine

Valikained

Lõputöövälise valiku korral: 24 ainepunkti valikainetes, millest vähemalt 18 peavad olema STAT-i kursustel. Lõputöö valiku jaoks: 18 ainepunkti valikainetes, millest vähemalt 12 peavad olema STAT-i kursustel.

Valikkursusi väljaspool statistikat võib võtta seotud valdkondades, näiteks majanduses, matemaatikas, rahanduses, juhtimises, infotehnoloogias, inseneriteaduses, rahvatervises ja infoteaduses.

* Lõputöö valiku jätkamiseks peab õpilastel olema osakonna kinnitus.

Taotlusprotsess

Taotlejad peavad esmalt läbima ülikooli vastuvõtuprotsessi. Osakond ei võta vastu otseseid taotlusi ega pea vajalikke vorme. Taotlejad, kes vastavad Columbia Collge'i kunstide ja teaduste miinimumnõuetele, edastatakse osakonnale hindamiseks.

 • Sügissemester: 1. aprill
 • Rahastamist taotlevad taotlejad: 1. veebruar
 • Kevadsemester: 1. oktoober

"Olen programmist kasu saanud mitmel viisil. Hindan eriti programmi, mis hõlmab minusuguseid, kellel on päevatöö, kuna kõiki magistriõppe kursusi pakutakse pärastlõunal."

Wenliang Yao
MS '08, statistika; Ph.D. '13, biostatistika
Peastatistik, MedImmune

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem