Programm Ülevaade

See programm seisab moodsa matemaatika ja infotehnoloogia eri valdkondade ristumiskohtades, sealhulgas statistika, optimeerimine, õppimise teooria, teooriateooria, keerukuse teooria ning teaduse ja innovatsiooni ristumiskoht tänapäevase infotehnoloogia valdkonnas. HSE-i ja Skoltechi juhtivad eksperdid annavad üheskoos selle ainulaadse teadustööga seotud programmi.

Õpilased osalevad ühes või mitmes töörühmas (uurimisseminarid), kus nad määravad esialgse uuringuaruande fookusala ja seejärel lahendavad probleemid tipptasemel teadustöö ja tehnoloogia ristumisel statistilise õppimise teoorias. Need seminarid põhinevad meeskonnatööl, kuna ülesanded on nii keerukad, et neid ei saa lahendada ainult üks inimene. Õpilased õpivad, kuidas tõhusalt koostööd teha, ühendades oma mitmekesised kollektiivsed oskused, pädevused ja kogemused keerukate probleemide edukate lahenduste leidmiseks.

Aktuaalset

Nõuded

Õpilased on valitud lähtudes nende portfelli, mis sisaldab kohustuslike ja valikuliste komponente. Sissepääs komitee võib kutsuda taotleja vestlusele.

Nõutav:

  • Bakalaureuse- (spetsialist või magistriõppe) diplom ja ametliku ärakirja varem omandatud uuringud. (Kui sa ei ole veel saanud oma bakalaureuse diplomi, lisage ametlik koopia oma viimasest akadeemiline õiend).
  • Sissepääs komitee võtab arvesse tundide arv, lõplikke hinnanguid ja oma ülikoolide edetabel.
  • Motivatsioonikiri (~ 500 sõna, kuid mitte rohkem kui ühe lehe trükitud teksti), mis kirjeldab teie taotlemise põhjused seoses oma pikaajalise karjääri ja tausta. Kvaliteedi oma inglise hinnatakse ka.
  • Vähemalt üks soovituskiri. Palun sisesta oma soovitajad koos HSE kirjas soovitus suuniseid.
VÕIMALUS:
  • Artiklite nimekiri teadusliku ja professionaalse ajakirjad, konverentsid, kogud õpilaste tööd jms, mis näitab autori nimi ja pealkiri on avaldatud.
  • Professionaalne areng, koolitus, mis on spetsialiseerunud online-kursused jne kursuste nimekirja, kus osalesid, märkides, et saabunud dokumendi / sertifikaadi.
  • Kõik täiendavad teaduslikke tõendeid, mis võivad aidata valimiskomisjoni hinnata kandidaadi positiivses valguses, nagu sertifikaadid enne õppeedukust, trükised ja konverentsi ettekanded, osalemine akadeemiliste olümpiaadidel.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 29 kursust Higher School of Economicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
290,000 RUB
aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date